Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

STUDIO M.S

SUKNIE Z SALONU SZARM

Polecane posty

Gość No pewnie
Na tle eleganckich i ładnie ubranych ludzi z pewnością będziesz się wyróżniała. Ekstrawagancja? Owszem, ale z gustem. Tobie go brak, ale każdy ma swoje dziwactwa. Niektórzy muszą ubiorem nadrabiać wewnętrzne braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Myszka24 nie jestem na tyle ekstrawagancka, zeby ubierac jak niektore dziewczyny: bordowe suknie, zielone, fioletowe, itp chce polaczyc ekstrawagncje z tradycja. poza tym badziewiasko to wygladaja bezy i suknie typu: bieda. skromnie to ja moge sie ubrac do kogos na wesele,aby nie przycmic Panny Mlodej:) poza tym, kilku wizazystow z Londynu pomogli mi w wyborze sposrod tylu sukien, ktore mialam na oku. nie wiem po co tyle osob tu wchodzi, skoro nie maja zamiaru wypowiedziec na temat zadany w pierwszym topiku, tylko forum to stalo sie skupiskiem krytykow, ludzi ktorzy sie oczerniaja na wzajem. czy wy macie problem z rozumieniem tekstu pisanego? (czyt. pierwszy post) dziekuje za wszystkie wypowiedzi, te pozytywne i negatywne:) i wszystkim zycze udanego wesela:) (jesli ktos tu piszacych ma, mial lub bedzie miec, a innym obserwatorom podziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 - piekny bukiet:) bedziesz musiala tylko uwazac zeby te galazki, nie zahaczyly o twoja suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem, oczywiscie. storczyki tez sa piekne,a ten bukiet co wybralas naorawde jest ladny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak oryginalne
ja was nie rozumiem. wchodzicie pytacie, czy coś ładne. jak ktos mowi, ze brzydkie, to wielkie halo sie robi. Nie ma to jak sobie nawzajem słodzić. Bukiet nieładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak oryginalne
Chamska to ty jesteś wyrażam swoją opinię KULTURALNIE. Od tego jest forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram..
mysle, ze "no tak oryginalne" ma zupelna racje...najlepiej sobie poprzychwalac, a tak naprawde, to gdybym ja pytala o rade to wolalabym szczere wypowiedzi a nie tylko przychwalanie..kazdy ma inny gust, ale moze warto wysluchac wszystkich.A jezeli nie znosicie krytyki to na cholere pytacie...wazne,ze wam sie podoba, a widze, ze na krytyke tylko potraficie najechac i tak postawicie na swoim...zalosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.03] 21:50 ines.ka Czy ktoras z Was kupowala suknie z salonu \'\'Szarm\'\'? Jesli tak, to jaka cena jest takich sukien, czy maja tez tam dodatki do nich? czy sa takie piekne jak w katalogu? to jest pierwszy post czy pytam was czy wam sie podobaja suknie Szarm? czy ja was pytam o takie zdanie? albo czy ladnie w nich wygladam?? wiekszosc nie potrafi czytac widze. poza tym zapytalam czy sa piekne jak w katalogu? co oznacza czy ktos tam byl i widzial je w realu, czy tylko tak idealnie wygladaja na modelkach?? jeszcze raz przeczytajcie a potem sie wypowiadajcie (do przedostatnich pan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam te kiecki na www i słuchajcie, co Wam powiem. Żeby o sukni coś powiedzieć, trzeba ją mierzyć, a nie tylko oglądać bo to nic nie da. TAka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anihilatornia
Ines.ka, co ty masz tak nadziubdziane pod swoimi tekstami? Zrezygnuj z tych pierdół, bo się czytać nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram..
"do Pani wyzej. ona sa ubogie. ale kazdy ma inny gust ja takie ubogie sama ubieram na wesele, te same fasony tylko inne kolory. dobrze ze niektore nie chca zostac pomylone z goscmi " Ines.ka...przepraszam bardzo, ale sama wdalas sie w dyskusje o gustach, wiec ta odpowiedz nie tyczy sie pierwszego postu, tylko ogolnie rozmowy..in nie tyczy sie to tylko ciebie ale innych wypowiadajacych sie na forum, ktorzy nie potrafia zniesc krytyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO INES.KA
Cześć. Mam wesele we wrześniu. Byłam niedawno w tym salonie w Nadarzynie z mamą. Salon jest nowy i niestety bardzo mały, a suknie moim zdaniem bardzo ładne (a w szczególności gorsety). Niektóre są ładniejsze niż na zdjęciu, niektóre niestety nie! Trzeba mierzyć! Mierzyłam jedną suknię (na stronie ma numer 1-343-4), na razie zastanawiam się, ale raczej ją zamówię, mam jeszcze trochę czasu, bo oni realizują zamówienie w przeciągu miesiąca. Ceny mają w granicach 2.000-2.400zlotych. Myślę, że warto tam się wybrać, ale jest to moje zdanie i każda Panna młoda może mieć oczywiście inne zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO INES.KA dziekuje za konkretna odpowiedz:) reczywiscie musze sie tam wybrac i osobiscie poprzymierzac,ale najpierw zapytalam czy warto (bo mam daleko) jeszcze raz dziekuje:) (w koncu-byla,widziala i przymierzyla!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines - ka --- dzięki, ja też mam wesele we wrześniu, znalazłam ten salon właśnie w kafeterii na forum. Tak, gorsety mają piękne i chyba sie tam przejadę. Dzięki i pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam ten salon szarm
gdyż często bywam w centrum mody w Nadarzynie, niestety sukni na razie nie szukam,ale się rozglądam na przyszłość i z wielką przyjemnością bym zakupiła tam sukienkę ;) Takie sympatyczne młode małżeństwo prowadzi salonik. Jak by go mieli w Warszawce,to pewnie ceny by były dwa razy wyższe, bo suknie są bardzo ładne, widać że są porządnie zaprojektowane i dopracowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulaminowy
eee, nieładne są... plastik is fantastik... zero polotu. takie jakby je pani wiesia z wioski obok szyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co takiej chamki
jak "no to masz pecha" to jeszcze nie widziałam. To właśnie ona zazdrości że ktoś jest w ciąży. Przecież jak to przeczytałam że wypomina komuś ciąże to aż nie zatkało jak można być takim wrednym. Niech uważa bo jeszcze nie wiadomo czy ona będzie kiedykolwiek zdolna zajść w ciążę. A może ona jest jakąś gówniarą bo starsze kobiety nie mają nic przeciwko ciąży. Mam 24 lata i też jestem po cywilnym a kościelny mam za pół roku dopiero i gdybym zaszła teraz w ciążę to wcale bym tego nie uważala za wpadkę. I nawet gdybym była w 9 miesiącu ciąży to ubrałabym właśnie suknię która lekko podkreśli mój brzuszek. Dziewucha. Weź się obudź jest 21 wiek!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam z 15
straszne, doprawdy :O Bo się zapowietrzysz z tego oburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś dogadała Mysiuni
ni w 5 ni w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka dziękuję za założenie tego topiku. Bardzo mnie interesowały ceny sukien w tym salonie i teraz już wiem że będzie mnie na nie stać :-) Bardzo mi się podoba suknia którą wybrałaś. Moim zdaniem Szarm projektuje suknie niepowtarzalne. Obejrzałam w necie kilka tysięcy sukien i dopiero suknie Szarm zwróciły moją uwagę. Owszem niektóre są zbyt strojne, ale są też takie którym nic nie można zarzucić. Drugą sprawą jest oczywiście fakt że trzeba mierzyć i dotknąć materiału, zobaczyć jak wyglądają wykończenia z bliska a nie przez monitor itd. Osobiście gdy bywam na ślubie i widzę Pannę Młodą oceniam ją za całokształt, czyli z daleka, wraz z fryzurą, wiązanką itd. Suknie gładkie, skromne, klasyczne są piękne...ale z bliska, z daleka wyglądają na właśnie ...ubogie (nie jest to odpowiednie słowo, ale nie wiem jakim innym mam to określenie zastąpić) Wiele kobiet kupuje teraz takie klasyczne suknie i przyznam że nie zachwyca mnie taka Młoda gdy idzie do ołtarza. Modelki wyglądają przepięknie na zdjęciach ale na żywo to już nie to samo. Jeszcze nie wybrałam sukni dla siebie propozycja ines.ki jest świetna i na pewno przejadę się do Nadarzyna. Bardzo dobrze wyglądam w sukniach gładkich - klasycznych i tu jest ten problem, bo takiej bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka dziekuje i zarazem prosze bardzo:) ja tez sie wybiore niedlugo do Nadzarzyna by osobiscie zobaczyc i poprzymierzac suknie. Wlasnie sie dowiedzialam z biura Szarm,ze suknia ktora wybralam kosztuje 2.600zl. Przegladalam juz wiele stron z sukniami (szczerze mowiac chyba prawie wszystkie) i wszystkie sa na te same kopyto. Duzo sie miedzy soba nie roznia. Ale gdy natrafilam na Szarm, to stwordzilam,ze rzeczywiscie sa to suknie niepowtarzalne, bo nigdzie, jeszcze takich sukien nie widzialam. U mnie w rodzinie jest teraz duzo wesel, i na kazdym weselu Panna Mloda wyglada identycznie do poprzedniej. Ja tego nie chce. Dlatego zdecydowalam sie na suknie wlasnie formy Szarm. (chyba ze ktos widzial podobne suknie co w Szarm i moze polecic salon?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dramat po prostu
"Osobiście gdy bywam na ślubie i widzę Pannę Młodą oceniam ją za całokształt" Współczuję młodym takich gości. Zapłacą za waszą wyżerkę, a jedna z drugą przyjdzie i oceniać będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję Ines.ka
za ten czat! Właśnie znalazłam tę jedyną wymarzoną suknię i jak najprędzej zamierzam wybrać się do Salonu Szarm. Przeczytałam na stronie firmy ze mają ponad 200 modeli, czyli dużo więcej niż na stronie www. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×