Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

STUDIO M.S

SUKNIE Z SALONU SZARM

Polecane posty

do Pani wyzej. ona sa ubogie. ale kazdy ma inny gust:) ja takie ubogie sama ubieram na wesele, te same fasony tylko inne kolory. dobrze ze niektore nie chca zostac pomylone z goscmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu śmieszne
A w co Pani ubiera te suknie, bo nie rozumiem? A jeśli chodzi o suknie, które są na tym blogu, to one nie są UBOGIE (MATKO, co za słownictwo), tylko skromne i stylowe. Nie do każdego pasują. Niektóre kobiety są pozbawione tego czegoś i muszą UBIERAĆ SIĘ w to, co Pani proponuje, żeby choć raz nie wyglądać, ja szara mysz. Proponowane przez Panią są po prostu tandetne i odpustowe, ale - jak Pani sama powiedziała, każdy ma inny gust (lub nie ma go wcale, dodam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale piękne suknie
Ines.ka!!! Dziękuję Ci bardzo za stronę www.szarm.pl!!! Właśnie takich sukien szukałam. Suknie tej firmy Szarm są po prostu niesamowite, jadę tam jak najszybciej. Dzięki jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines.ka sama ze sobą
rozmawia :O A suknie przekropne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to zauważyłam.
A suknie są naprawdę BRZYDKIE, dla bezguścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineska wybrałaś
najmniej tandetną z całego zestawu, więc może cośtam z gustu masz jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineska wybrałaś
to nie chodzi nawet o ich krój i o to, że są bezami :) Tylko o materiał, wzór, wykonanie. Wiocha zwyczajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknie
Uważasz, że w sukni proponowanej przez Ines.kę będziesz wygladała pięknie? BUAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghhgh
suknie z tego salonu sa OKROPNE, BADZIEWIASTE< jedynie znośne są na str 7 a szczególnie nr 1-337-0, sliczna jest!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nam się podobają
Ładne sukieneczki, materiał też odpowiedni! Są przepięknie ręcznie zdobione. Kto gada na odwrót, ten za bardzo się nie zna, niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines.ka masz rozdwojenie
jaźni? Ręcznie zdobione? Kochana, za ręcznie zdobione zapłaciłabyś 8-10.000. To ZWYKŁY haft maszynowy. Na modzie znasz się, jak kura na pieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do myszka24
Uważasz to za piękną suknię? Rozumiem, ze o gustach się nie dyskutuje, ale o ich braku NALEŻY. To suknia dla panny, która nie ma gustu ani klasy, dla zwykłej dresiary i dyskotekówy. OHYDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytykom mówimy precz
z tego forum, bo tylko potraficie wszystko wybrzydzać. Podejrzewam ze w życiu codziennym też jestescie takie same wredne babska i nigdy zadnej sukni nie bedziecie miały okazji załozyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
bo suknię zakładam, całkiem niedługo. Ręcznie zdobioną, sprowadzaną z Francji :) Szkoda, że nie mogę wkleić fotki, zobaczyłybyście jak wyglada suknie slubna a nie wiesniacki wór a'la beza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiotkom równiez mówimy NIE
Takiej sukni nie chciałabym założyć i mam prawo o tym mówić. Bezguściom i dresiarom zostawiam takie badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owalna Kamea
myszka24, czy to koszula nocna? Baaardzo przeciętna. Imponuje Ci nazwa salonu czy cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Owalna Kamea
Dobrze powiedziane/napisane. Mało gustowna koszula nocna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka masz rozdwojenie - wchodze tu po jakims czasie, i same pomarancze tutaj wmawiaja mi ze to ja sama pisze?? do pomaranczy - jestem pod czarnym i pod takim tez pisze. poza tym schodzicie z tematu. przeczytajcie jescze raz moj pierwszy post i sie tego trzymajcie, zadalam pytanie i oczekuje odpowiedzi, a nie waszych wywodow, czy ta suknia jest dresiarska, czy nie. jesli ktos lubi suknie skromna to niech taka ubierze, ja chce tego dnia sie wyrozniac, wiec sobie ubiore taka \'\'dresiarska\'\' wlasnie. Sukienka , ktora wybralam nie jest typowo beza, ale tez nie jest za skromna. to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
muhaha, ale to nie chodzi o to, ze ona nie jest skromna. tylko wiesniacka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to masz pecha
wow. Będziesz mieć suknię z Francji!!! Ojej. No to pewnie na czole i z tyłu na dupie sobie napiszesz: "Suknia z Francji" Ale wy puste jesteście że szok. Wywyższasz się tylko nie masz czym. Co ty myślisz że ktoś ci zazdrości tego? Ja to ci tylko współczuje bo właśnie na takich naiwnych pustych pannicach inni mądrzy się dorabiają (czyli wszelakie salony, które pokazują kosmiczne ceny za suknie) Każda panna młoda wygląda ślicznie i powiem ci szczerze że w niczym nie przewyższysz panny młodej, która będzie mieć suknię za 1300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie tak
Nie jest ważny krój sukni, czy cena. Każda Panna Młoda wygląda pięknie, pod warunkiem, ze nie robi z siebie stracha na wróble i na siłę nie stara się być oryginalna. Suknie, które proponuje Ines.ka, są po prostu brzydkie (moim zdaniem), nie są eleganckie i są mało twarzowe. Wolę sukienki proste, ale s klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
A niech sobie na mnie zarabiają, stać mnie. I to nie o to chodzi, że ona jest z francji, tylko o to jak wygląda ;) Z klasą ;) Ale co ty możesz o tym wiedzieć, bazarowy straszaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to masz pecha
no właśnie niech sobie zarabiają. Nic cię to nie obchodzi. Tak mówią właśnie niewykształceni ludzie. A człowiek mądry ma swój rozum i nie chodzi tu o chytrość bynajmniej. Nie chrzań że jak suknia jest droga to ma klasę a jak tańsza to jej nie ma bo naoglądałam się sukien i wiem:-) No...chyba że ty tylko po cenie lecisz...to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
Pal sześć cenę :D Nie rozumiesz? To masz pecha :D Cena ceną, a wygląd sukienek z SZARM, czy kosztowałyby 100, czy 10.000 i tak bedzie koszmarny! Zajarzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to masz pecha
a czy ja napisałam że chodzi mi o "szarm". Mówię ogólnie bo napisałaś o francuskich sukniach dziewczynko. A jak się nie mylę to kupiłaś w Paryżance i myślisz że ci akurat z francji ją sprowadzili:-D buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
Wybacz, źle cię oceniłam. jesteś sto razy głupsza niż ustawa przewiduje "dziewczynko" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to masz pecha
no to koniec dyskusji bo gimnazjum na kafee i marzenia o sukni francja elegancja a słoma z butów wyłazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×