Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

STUDIO M.S

SUKNIE Z SALONU SZARM

Polecane posty

Gość mysiunia24
eh przesadzacie z tą elegancją i szykiem Bóg wie jakim. Po waszch komentarzach to możnaby pomyśleć że dla was w dniu ślubu jest suknia najważniejsza. Francja, Włochy, Hiszapania...ah i oh a na ślubie tak naprawdę najważniejszy jest uśmiech na twarzy obojga i szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiunia24
i jeszcze jedno. Skoro istnieje taki salon z sukniami szarm to znaczy że towar schodzi więc nie wrzeszczcie już tak jakie to okropne. Każdy ma inny gust i znajdzie się wiele osób, które szukają właśnie takich sukni a nie innych. A wam nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
czy towar schodzi to nie wiadomo, niedawno to otworzyli. dlugiej przyszlosci im nie wroze. chyba ze sie wiesniary jak "do no to masz pecha" rozmnoza. No, wtedy sukces handlowy murowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiunia24
wiesz co? Jesteś bardzo chamską prostaczką że się tak wyraże i aż mnie zatkało jak można się tak wyrażać. Akurat w jednym się zgodzę z tą o której się tak wyraziłaś. Zadna suknia z Francji ci nie pomoże bo i tak zostaniesz zwykłą chamką. Ona cię tak nie nazwała. A tak poza tym to co masz do wsi? Coś nie tak? Jakieś niemiłe wspomnienia. Bo właśnie w tym momencie reprezentujesz prawdopodobnie miasto a po twojej wypowiedzi nie zaprezentowałaś się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to masz pecha
no oczywiście. Suknia z Francji i klasa murowana:-) buahaha. Klasę to tzreba mieć trochę wrodzoną też bo żadna suknia ci nie pomoże jak jej nie masz. A poza tym ładna osoba nie potzrebuje nie wiadomo jakich sukni. Kupi nawet najtańszą i skromną i będzie wyglądać jak królowa a byle kto to musi się nieźle natrudzić żeby coś wykrzesać. Suknia z Francji, welon z Brazylii, buty z Niemiec a rozwód w Hiszpanii:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
Do wsi nic nie mam :D Do wieśniar owszem. :) Problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego? Coście się tak tej mojej sukienki czepiły? Zazdrość zżera? Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrość o co
Nie za bardzo rozumiem :/ O szmatki? dziewczyno, nie zarzucaj innym swoich wad. Płytka jesteś, jak kałuża na Saharze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne
Panienka od "sukni francuskiej" przesiaduje na tym forum cały dzień, zamiast przygotowywać się do ślubu (zakładamy,że on naprawdę jest, w co bardzo wątpię, czytając jej wypowiedzi). Powinno jej bardzo zależeć na sukienkach Szarm ;) Inaczej szkoda tak cennego czasu! Pewnie robi antyreklamę ;) TO PROSTE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątpię
że ma ślub,hahah. Żaden twardziel by takiej nie wziął... Chociaż dla sukni francuskiej... może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
o rany, rozgryzłaś mnie :D Siedzę cały dzień, wolne mam, co sobie bede zalowac. idz ziemniaki obieraj na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do no to masz pecha
Na twojej wsi jest taki zwyczaj z ziemniakami? O rety... To gdzie ty mieszkasz? Masz chociaż elektryczność w domu? A może komputer działa ci na rowerowe dynamo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenujące są wypowiedzi niektórych dobrze ktoś napisał nawet suknia francuska nie pomoże bo i tak zwykłą chamką zostaniesz co racja to racja a jak nie wiesz jak koszule nocne wyglądaja to siedz cicho bo gusta są różne. a co do twojej sukni to pewnie widziałas w katalogu i szyją ci na zamówienie w pobliskiej szwalni sukien ślubnych hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
Akurat ja sie twojej koszuli nocnej nie czepilam i tak wyglada o niebo lepiej niz te z szarmu :) Glupie lachony juz monitor opluły z zawiści. przetrzyj trochę, to zobaczysz kto co pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka24
..doczytalam, ze jestes w ciazy, wiec juz pojdziesz z brzuszkiem do slubu...i hmm..moim zdaniem ta sukienka, ktora wybralas tylko uwydatni twoj biust i brzuch..chyba, ze tego chcesz, ale caly urok bedzie na tym polegal, ze nikt nie bedzie widzial twojej sukienki tylko twoj biust i brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
myszka, wytrzyj ten monitor z jadu i uwazaj, bo zdaje sie wpadke zaliczylas :D jeszcze dziecku zaszkodzisz. I nie ja o dresach pisałam. Wytrzyj ten monitor wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kobiety! nie obrazajmy sie! zaczyna sie robic baaardzo nieprzyjemnie a przeciez nie o to w tym topicu (i na calym forum) chodzi. Nie obrazac sie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko było planowane i bardzo chcieliśmy je miec slub miał być kiedy indziej ale jednak sie teraz zdecydowaliśmy na slub koscielny by nie było problemów a tak a propo jestem mężątką mamy cywilny i nie ma wpadki a co do wypowiedzi o uwydatnianiu biustu to sie mylisz bo mierzyłam ją i jest bardzo dobrze a wcale nie wstdze sie mojego brzuszka bo kochamy go bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
przedmówczynmi zapewne chodziło o to, że ta twoja sukienka jest prosta, a modelka wygląda w niej jak kloc... zero talii. jakby kłoda jakaś [prpsta była. No ale nie znam się na sukienkach ciążcowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYPADKOWY CZYTELNIK
Czytam ,czytam i oczom nie wieże jak można być tak źle wychowaną ,o gustach się nie dyskutuje , a już trzeba nie mieć za grosz dobrego wychowania żeby takimi epitetami ciskać ZENADA sERDECZNIE MI żAL WAS DZIEWCZYNY BO MACIE ZADATKI NA STARE ZDEWOCIAłE BABY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
Dzięki temu topik siię rozwija. Jak pisze się kulturalnie, to jest 5 odpowiedzi. wystarczy podburzyc nieco dewoty, to od razu sie 500 robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYPADKOWY CZYTELNIK
Czytam ,czytam i oczom nie wierze jak można być tak źle wychowaną ,o gustach się nie dyskutuje , a już trzeba nie mieć za grosz dobrego wychowania żeby takimi epitetami ciskać ZENADA sERDECZNIE MI żAL WAS DZIEWCZYNY BO MACIE ZADATKI NA STARE ZDEWOCIAłE BABY! A nawet francuska suknia klasy nie zapewni jak komuś słoma z butów wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
wszyscy się mojej sukienki ślicznej czepili, straszne :D Odczepcie się ode mnie, nie ja jedna tu jestem. Równacie wdół wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkaaaaaaaaa
to ze ktos zalozy suknie nie wiadomo jaka droge to nie znaczy ze bedzie gustownie ubrany na ulicach widzi sie pelno dziewuch ktore maja najdrozsze ciuchy a wygladaja jak wsiury nie chodzi o metki tylko zeby dopasowac wszystko mie sie podobaja niekrure sukieni ze szram jedynie co to bym usunela z niekturych te kwiaty bo sa suknie zbyt pstrokate ale kroj maja ladny, bo uwazam ze panna mloda powinna miec tak sukienke zeby kazdy wiedzlal ze to ona :) mi sie podoba ta np http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=191&item_id=1761&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 a ze szram podoba mi sie 1-208-31, 1-170-8 a do francuski nie kazdego stac na suknie z francji a czy bedzie miala haft reczny czy nie to kto bedzie mi zagladal patzyl sie zreszta wesele to nie tylko suknia trzeba miec jeszcze na inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz pecha - dzieki za podtrzymanie topika ale przeczytaj wreszczie uwaznie pierwszy topik, i tego sie trzymaj, a nie, piszesz o pierdolach, nie zwiazanych tematem. jestes juz po slubie czy przed, a moze w ogole nie w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaaaaaaaaardzo ładne suknie
i tego sukniom SZARM nie zabierzesz, jak byś je nie oczerniała. Do tego są naprawdę oryginalne, a kwiatki można zawsze zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak oryginalne
to są :D "tato, tato, czy ja jestem brzydki? -nie synku, ty jestes... oryginalny" :P "Toffik, ani mru mru. Gust gustem, a te sukienki sa brzydkie :) Wyglądają jak naprędce uszyte i zaporjektowane przez osiedlową krwacową, co wymysliła, że karierę w modzie zrobi. A i odprucie aplikacji im niewiele pomoze. Ale skoro autorce się podoba... idź i baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceny sukien SZARM
Pisałam do firmy maila s zapytaniem o ceny, odpowiedzieli bardzo szybko- ceny kształtują się od 1.200zł. do 3.500zł. Czyli dla każdego coś miłego ;) i mają dużo większy wybór sukien, niż na stronie internetowej. Mi się podoba 1-295-21, a szczególnie gorset. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak oryginalne - dziekuje, napewno bede dobrze sie bawic:) prowadze szkole tanca w Londynie i lubie ekstrawagancko sie ubierac i sie wyrozniac:) to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak oryginalne
Hm, jak lubisz ekstrawagancję tym bardziej nie posądzałabym cię o "sympatyzowanie" z tym - bazarowym - przapraszam, to moje zdanie - stylem. No ale pytanie w topicu było o co innego, więc może wróćcie do tematu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×