Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

STUDIO M.S

SUKNIE Z SALONU SZARM

Polecane posty

Gość reklama reklama reklama
spamowi mowimy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mam wrażenie reklamy
BARDZO NATARCZYWEJ REKLAMY. Ines.ka płaci ci ktoś za reklamowanie tego badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam wrażenie antyreklamy
i to chamskiej i natarczywej! Bo inaczej dawno byś zostawił(a) ten forum w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten forum
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta forum
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznieeee
nie wszystkie panienki, które tu przebywają uczyły się kiedykolwiek i czegokolwiek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam wrażenie reklamy - ja pisze pod stalym nickiem, i sie tego nie wstydze. a te pomarancze (ty tez \'\'Też mam wrażenie reklamy \'\') w koncu sie zaloguj, skoro chcesz juz tu sie udzielac. ja nie potrzebuje reklamowac, salon szarm zna swoja cene, a ja suknie juz wybralam, wiec po co mialabym robic reklame. zreszta jest tu tez sporo dziewczat, ktore tez uwazaja ze te sukienki sa niepowtarzalne. natomiast konkurencji (czyt. pomaranczom) w tej chwili podziekujemy za udzial w dyskusji .. i won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka proszę podaj jeszcze
raz link do sukni którą wybrałaś. Bo nie mogę odnaleźć. Dzięki z góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines.ka słonko
To, co sobie myślisz, to twoja sprawa - osobiście wolę kolor pomarańczowy niż czarny, przynajmniej mam urozmaicenie, na które ty nie możesz sobie pozwolić :) A suknia, którą wybrałaś, świadczy tylko o tym, że Bozia gustu ci poskąpiła i musisz nadrabiać dresiarską ekstrawagancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówczyni
natomiat tobie Bozia nie dała zupełnie taktu i grzeczności bo to co się podoba komuś nie musi się podobać tobie. Nie wiesz jeszcze o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przedmówczyni
To jest FORUM!, jeśli moja przedmówczyni nie zauważyła. A na Forum nie obowiązują ŻADNE formy grzecznościowe. Nie wierzę w Bozie, skoro stwarza takie dziwadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówczyni
to że jest to forum to nie oznacza że można się wyzywać. Poza tym nawet jak nie obąwiązują tu zasady to chyba każdy inteligentny człowiek ma w sobie trochę taktu a poza tym wie że jest coś takiego jak prawo "niepisane". Dobrze, że jest tu choć 20% grzecznych osób bo jakby każdy tak sądził jak ty, to to forum możnaby usunąć czytając pierwsze dwa wiersze z niektórych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmówczyni
i jeszcze jedno. Przecież siedzą tu mężatki lub przyszłe Panny Młode. To takie mamy teraz panny młodę które często wyzywają się od dziwek i suk? Żaaal i wstyd że COŚ takiego można nazwać kobietą Polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co żal ci
To nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli moge, odradzam. Sukien nie ma w ilosci 200 modeli, suknie sa w katalogach. Wiekszosc mozna kupic w innych salonach i internecie - nic nadzwyczajnego. Jesli myslicie, ze z racji lokalizacji w Nadarzynie bedzie taniej - nie ludzcie sie. Fatalnie wrecz wspominam sprzedawce p. Malgorzate, Ukrainka albo Rosjanka albo Litwinka - nie mam pewnosci - nie rozumie korespondencji mailowej i zarzuca klientowi, ze jest glupii bo ma inne zdanie. Wpadlismy do salonu w piatek o 16:00 (mimo, ze salon otwarty do 17:00), wiadomo, ludzie pracuja w ciagu dnia a to w koncu Nadarzyn - Pani Malgorzata powiedziala, ze ma dwojke dzieci i dala wyraznie do zrozumienia, ze nie ma ochoty nas obsluzyc. Przymierzylam sukienke i musialam uciekac. Nie kupilam oczywiscie bo Pani Malgorzata stwierdzila, ze nie jestem godna klientka. Jak w PRLu, kiedy to sklepowa dyktowala warunki. Slabo jak nigdzie dotad. Strata czasu i benzyny w drodze do Nadarzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×