Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cv

ile czasu po wysłaniu cv i listu mot,czeka się na odzew od firmy?

Polecane posty

ps. chociaz jak na okres probny, to moze nie takie zle ;) jak kiedys uslyszalam 1000-1200 zl , to spytalam sie czy to wszystko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
angel jestem z torunia:) wiec te zarobki sa duze jak na to miasto co innego w wawie hehe co do mozliwosci podwycki to juz nie pytalam,bo mysle ze to byloby zbyt nie grzeczne powiedzial mi kwote,zasugerowal lepsze warunki po okresie probnym wiec nie drazylam tematu wazne ze to praca w moim zawodzie i ze spelnilam kryteria teraz pozostaje mi czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ! oddzwonili do mnie z firmy nr 1 - przeszlam jednak te testy :D i ide na rozmowe w przyszlym tygodniu :) z firmy nr 3 maja sie odezwac do srody :) odzyskuje wiare :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CV
a co zrobilas, ze Cię zaprosili?:) ej, uchyl rąbka tajemnicy plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv, rozumiem , i tak jak pozniej napisalam - 2000 na okres probny to bardzo dobra kwota :) , tylko na dluzej ciezko byloby sie z tego utrzymac (pisze o swojej sytuacji ,bo mieszkam sama ,3 miesiace to max czasu za taka kwote ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
co zrobilam ze mnie zaprosili???? hm-napisalam cv plus list i zdjecie a reszta to mysle ze duze doswiadczenie przemawia na moja korzysc!!! no i pokazalam to potrafie jak juz wspominalam wczesniej,trzeba byc siebie pewnym i wierzyc we wlasne mozliwosci!!! angel,no ja nie mieszkam sama,wiec.... wiadomo i tak jestem bardzo zadowolona z warunkow finansowych,praca do 16tej,sobota i ndz wolna tak bym chciala aby mnie przyjeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluuumm
do asystentki.jezeli w deichmannie to powodzenia,niezły zapiernicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o ta \"moja\" posade asystentki dyr.operacyjnego , to nie Deichmann :) , firma z innej branzy :) , pochwale sie jak mnie przyjma ;) Zreszta , idac do pracy mam swiadomosc ze tam bede pracowac, nie lezec :classic_cool: , przeciez nie robie tego charytatywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
angel-zgadzam sie z toba idac pracowac,chcemy sie czuc przydatne,ze godnie zarobimy na siebie!!! angel trzymam kciuki za ciebie!!! moze nam obu trafi sie fajna i interesujaca praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv , no jasne ze sie trafi - jak nie teraz to za jakis czas - trzeba myslec pozytywnie :) . Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
Angel_81 i CV trzymam kciuki za Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
yes,yes,yes DOSTALAM te prace dzis zadzwonili do mnie z firmy i mila pani oznajmila mi,ze zakonczono rekrutacje no i ja najbardziej im sie spodobalam!!!!!!!!!!!!!!!! szok0ale sie ciesze zaczynam od poniedzialaku,ale poproszono mnie abym przyszla jutro i w piatek,na kilka godzin,oswoic sie widzicie dziewczyny-jestem odwazna i pewna siebie,no i w pare tygodni udalo mi sie znalezc interesujaca prace angel-mam nadzieje ze tobie tez sie uda pozdrawiam wszystkich jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
SUPER GRATULUJE !!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ,czy mi sie uda tak szybko :O , wlasnie wrocilam z rozmowy kwalifikacyjnej i czuje ze kiepsko mi poszlo ... Zbyt nerwowo zaczelam, pozniej co prawda sie rozluznilam, ale to pierwsze wrazenie jednak nie najlepsze zrobilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy
hello nikt się nie odzywa? CV napisz koniecznie jak tam w tej nowej pracy jakie obowiązki? osoby z którymi pracujesz? itp... Angel_81 nie martw się napewno coś znajdziesz :) Tak to czasami bywa, że człowiek chce jak najlepiej wypaść i nie potrzebnie się stresuje normalka też tak miałam. Wysyłasz dalej? a może się odezwali z tej firmy? Piszcie bo topik umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety , tak jak przewidywalam , schrzanilam ta rozmowe. Na nowe rozmowy narazie nie chodze, bo nie mialam nawet czasu wyslac cv, ale moze jutro sie do tego zbiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv
👋dziewczynki ja jakos sobie radze,choc nie jest latwo na razie dopiero sie wdrazam,sam prezes powiedzial mi ze to dopiero poczatki i nie mam sie denerwowac jesli mi cos nie wyjdzie:) generalnie mam swoj maly gabinet,wiec kontakt mam jedynie z szefem i jego sekretarka,to taka starsza mila pani a praca,no wiec,prowadze rozmowy z niemieckimi kontrahentami no i ogolnie biurowka,czasem parzenie kawki:P oprocz tego zajmuje sie reklamowaniem firmy i szukaniem potencjalnych partnerow hehe jest na razie ok angel,szukaj dalej,znasz to powiedzenie? "szukaj a znajdziesz"hehe tym bardziej ze tobie jest trudno,bo pracujesz ja znalazlam szybko,byc moze przez to ze mialam taki duzy staz wytrwalosci,jak cos to piszczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×