Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka chrzestna....

Ludziska co kupić 4-letniemu chłopcu na urodziny???

Polecane posty

Myślę, że masz rację, świetne prezenty - najlepsze są te, które pobudzają wyobraźnię. Z zabawek faktycznie wszelkiego rodzaju materiały plastyczne i rzeczy, przy pomocy których maluch może sobie \"zbudować własny świat\"... I nikt Ci nie powie, że go rozpieszczasz... Każda z tych rzeczy ma przecież wartość edukacyjną, prócz tego, że po prostu... jest atrakcyjna :) Udanego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, nawet z książki kucharskiej i telefonicznej można wysnuć straszliwe wnioski i dopatrzyć się w nich wywrotowych treści, a nawet wysnuć na ich podstwie teorię spiskową. Ale na to pomaga terapia :P podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ a nawet wysnuć na ich podstwie teorię spiskową. } Natychmiast po powrocie do domu rozpocznę lekturę książki kucharskiej. Uwielbiam wywrotowe treści i teorie spiskowe. Na ich bazie założe nową partie polityczną. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie ogłoś rekrutację na forum. Jeśli założenia koncepcyjne będą apetyczne, może się przyłączę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intelektualistka Waclawa
opatkie i wjaderko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilke nozna mu kup
niech sie rozrusza bo zostanie fajtłapą jeszcze🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina siastolina
moj synek dostal ciastolinę na 3 urodziny i bawil sie nią codziennie od dnia urodzin (czyli juz kilka dni), normalnie jest zachwycony. Dostal tez wiele innych zabawek, robota, ksiazeczki, statek piratow, gry. Ciastolina jednak pobiła wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Ciastolina jednak pobiła wszystko! ] I znów czytam o przemocy w rodzinie. Świat się stacza. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usterka76q
Zastanawiacie się jaki prezent kupić Waszej pociesze? Czasem nie lada problemem jest wybór odpowiedniej zabawki. Mój kuzyn ostatnio miał urodziny (czwarte) i kupiłam mu drewniane, kolorowe klocki. Był wniebowzięty! Prezent strasznie podobał się Małemu. Składał się z wiele elementów, więc wielką frajdę sprawiło mu układanie różnych figur :) Zakupu dokonałam na stronie http://szkolnis.pl/zabawki_drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkins
Ja myślę o tym LEGO... Co prawda mój siostrzeniec ma już takie, ale wiecie ile tego jest? Mnóstwo. Są różne wydania np: straż pożarna, policja, śmieciarka, są też policje na wodzie (motorówki) i powietrzne (śmigłowce, helikoptery). A skoro już mowa o helikopterach to możesz mu kupić coś na pilota. Może jakiś heliokopter lub autko na pilota. One nie muszą być drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lego to nieskończone inspiracje. Non stop coś wymyślają a dzieci chcą mieć kolejne. Więc na pewno to trafiony pomysł. Ja ostatnio dużo kupuję u nich http://jokomisiada.pl/ i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecałbym basen, wiele zabawy w upalne dni, zamiast kupić tradycyjny, niebieski basen, możecie wybrać, np. takie ze zjeżdżalnią, dmuchanymi zwierzętami, fontanną itp. Taki basen jest dostępny w cenie ok. 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam grę "Tactic Super Monster" na electro.pl dla chrześniaka na 4 urodziny bo lubi wszelkiego rodzaju planszówki. W grze chodzi o zapełnienie paszczy potwora więc rozwija ona myślenie u dziecka. Chrześniak zadowolony a zabawy po pachy tak mały kombinuje żeby wygrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idę na urodziny to zawsze jednak tego prezentu wcześniej szukam bo nie jestem typem człowieka który robi wszytko na ostatnią chwilę. Bo wtedy to się kupuje co popadnie byle kupić. Jeśli chodzi o prezenty dla dzieci to największy wybór na tublu.pl mają i tam kupuje. Magnetyczne gry tam fajne mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×