Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wytlumaczcie

wytlumaczcie mi

Polecane posty

Gość bez pracy
ale przytomny nikt nie chce czytac pieknych bajek jak to zycie moze byc latwiejsze bez pracy , ze nie trzeba siedziec na etacie ble ble ble przez to stajesz sie mało wiarygodny i gadasz jak akwizytor którego co drugi Polak nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wiec zacznie pan nas wprowadzac już w temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to chciała bym abyśmy powróciły do bierzącego tematu i odpowiedziały na pytania postawione przez autorke na początku tego topiku. Po to chyba go zakładała nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytomny
Jeśli pozwolicie mi zacząć pisać coś do rzeczy to zaczne. Na razie cały czas mnie atakujecie. Powiedzcie wprost - checie czegoś się dowiedzieć? Dacie mi czas pzrekażać wam informacje? Jeśli tak, to proszę o spokojne wysłuchanie i zadawanie pytań jeśli coś będzie nie jasne. To jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartolomeoo
hej. Ja mam skończone 27 lat. Od razu po maturze czyli w 1999 r. w czerwcu podjąłem pierwszą pracę a w październiku zaczałem studiować zaocznie informatykę. W między czasie zdobyłem dwa certyfikaty - z angielskiego i niemieckiego. 3 razy zmieniałem pracę. Obecnie mam dyplom ukończenia studiów, praktykę zawodową oraz informatyczną. Pracując wysyłałem CV wszędzie gdzie sią dało i udało się. Od 4 miesięcy pracuję w dużej firmie na samodzielnym stanowisku i zarabiam 7 tys. zł na rękę. Spełniłem wszystkie wymagania. Czyli można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolomeoo wiem, że można. Ale kobicie wcale nie jest tak łatwo. Mimo, że kobieta może być lepiej wykształcona, to pracodawcy w dalszym ciągu wolą przyjąć faceta. Tak to już jest w naszym społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytomny
No widzę, że trochę się uspokoiło. To może zacznę powoli. A więc, nie jest tajemnicą, że pieniądze nie rosną na drzewie. Powstają one tylko w jeden sposób - poprzez obrót pieniędzy. Innymi słowy pieniądze generują pieniądze. I nie ma innej możliwości. Kontynuować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje panu przytomnemu zalozyc swoj wlasny topik - ten sluzy czemus innemu . :) Kazdy wie ze w biznesie obowiazuja reguly savoir-vivre , a ten pan sie tu wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli faktycznie to cos konkretnego to czemu nie posluchac moze znajdzie sie tu miedzy innymi odpowiedz na niektore nasze pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie ;) ja zmykam , nawet nie chce czytac tych bzdur :) chcialam tylko powiedziec autorce ,ze widze (jak przegladam ogloszenia) ,ze np.do pracy biurowej nie chca wyzszego wykszt. ani doswiadczenia. Sprobuj w takich firmach :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartolomeoo
wiem o tym, że facetom jest lepiej, bo nie zajdzie w ciąże ani nie bierze zwolnienia jak dziecko zachoruje. To jest krzywdzące. Ale w trakcie studiów pracowałem w banku na lichym stanowisku za liche pieniądze a szefami działów były własnie kobiety. Jedna z nich była nawet wczesniej nauczycielką klas 1-3 i tylko w tej dziedzinie miała doświadzczenie. W obecnej pracy jest również duzo kobiet i doskonale dają sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolomeoo no właśnie w banku, biurze... Ale ja jestem od maszyn i w takim banku to mogę im tylko komputer naprawić:P:P:P A w firmach przemysłowych niestety liczą sie znajomości i to żebyś był facetem, a płci nie zmienię:P:P:P Ale nie ma się co łamać!!! Ja im jeszcze pokazę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam w banku...
ja pracuję w banku, mam 25 lat, 6 lat doświadczenia (zaraz po liceum zaczęłam pracę), ukończone studia i... 1000 zł na rękę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytomny
Sorry, na chwilę się wyłączę. Córka potrzebuje pomocy. Ale za kilka minut wracam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrrreawwtr
jak znam życie to ten system przytomnego to \mlm czyli marketing wielopoziomowy jak zwał tak zawał ale to najzwyklejsza w świecie piramida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytomny
Ok. Otóż obrót można generować w różny sposób. Szanowna koleżanka Angel wspominała o akwizytorach. Oni też generują obrót. Zakład produkcyjny, usługowy, handlowy też generuje obrót i z tego właśnie obrotu pracownicy dostają wypłaty. Każdy z was jest konsumentem i też generuje obrót. W odróżnieniu o wyżej wymienionych ludzi - jako konsumenci - nie dostajecie pieniędzy. CZy można to zmienić? Z całą pewnością tak. Robi się to w różny sposób. Żeby wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie należy kilka rzeczy poznać i zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka Angel w zadnym poscie nie wspomniala o akwizytorach - jesli juz musisz kogos cytowac, to rob to prosze wlasciwie :) :classic_cool: a teraz przerwa na papieroska , gleboki oddech , budowanie napiecia ? (sorry nie moglam sie powstrzymac :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Przyznaje sie bez bicia ze to ja uzyłam słowo akwizytor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
co do autorki topiku, jak nas wyjedzie jeszcze pare milionów do Angli lub jak bedzie można juz pracowac w Niemczech to wtedy może pracodawcy otworza oczy i nie beda mieli wymagań z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sobie kupi telefon- organizera Nokii - jak maly laptopik ma klawiature ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
przyciagnał uwage, narobił szumu, na zadne pytania nie odpowiedział i poszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×