Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikka25

Czy jeśli wypowiem pracodawcy umowę o pracę to ...??

Polecane posty

Gość Mikka25

-ile czasu po wygaśnieciu umowy mam wazne ubezpieczenie? -czy będę mogła zarejestrować sie w urzędzie pracy(tak na wszelki wypadek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
pracowałam w urzedzie pracy :) ubezpieczenie masz ważne tak jak pieczątke ci przystawią. np. jesli podbijesz sobie legitymację dzis, to bedzie wazna przez 3 mies. od dzisiejszej daty. Ale lepiej sie upewnij, bo w roznych firmach jest roznie!!! a jesli sie zwolnisz to mozesz od razu sie zarejestrowac w urzedzie. jezeli masz kilka lat pracy na umowe o pracę, to mozliwe że dostaniesz zasiłek, ale... Ale tylko po 3 miesiącach od zarejestrowania i na 3 mies. Czyli musiałabys pol roku bidowac, wiec nie wiem czy to dobre rozwiazanie :o Jezeli bedziesz miała kłopoty z ubezpieczeniem to lec szybko sie zarejestrowac z ubezpieczeniem zdrowotnym!!! Aha, jesli jestes mezatką, to urzad cie nie ubezpieczy, wtedy taka powinnosc ma maż w swoim zakladzie pracy pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka25
dzieki za odpowiedz, niestety ksiazeczki ubezpieczeniowej nie mam wyrobionej, w tej firmie po prostu kazdy dostawal druk ZUS RMUA -czy to wystarczy jako dowód ze skaldki byly oplacane>/? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia....
kurcze wiesz, musiałabym to zobaczyc... Ale wydaje mi sie że jesli masz taki druk tylko, to zeby miec dowód na to ze jestes ubezpieczona, to musisz leciec jeszcze raz do Zusu po aktualny papierek... Zeby data na nim była jak najbardziej swieza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUS RMUA
NIE JEST POTWIERDZNEIEM ZE KTOS ZAPLACIL ZA CIEBIE SKŁADKE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka25
to w takim razie czemu ma służyć taki formularz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×