Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Gość Markinka

Ja nie mma jeszcze żylaków i bardzo chciałabym ich uniknąć, ale moja mama ma i babcia też. Zapwbiegawcz biorę tabletki maxi3vena bo one poprawiają krążenie w nogach. Z plusów to tyle, że nogi mi nie puchną i nie mam uczucia, że są takie cieżkie, a moja mama tak miała w moim wieku więc myślę, że to pomaga zapobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mam podobny problem z tymi puchnącymi i ciężkimi nogami. Po jakim czasie działa maxi3vena, tzn. jak długo trzeba zażywać, żeby widzieć efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorens

A wiecie może co się sprawdzi w przypadku hemoroidów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Agata, zależy jak wielki masz problem z krążeniem żylnym. Mnie maxi3vena pomogła prawie od razu, to znaczy nogi przestały puchnąć po  3 dniach. Sporo jednak zależy także od rodzaju dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
objawy takie jak ból, świąd, pieczenie lub sączenie mogą być bardzo uciążliwe i nieprzyjemne, dlatego warto sięgnąć po lek, który w krótkim czasie wyeliminuje dokuczliwe objawy. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie hemoroidy.info.pl to kompendium wiedzy na temat przyczyn, objawów i możliwość leczenia hemoroidów.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
__________________
Ekspert hemoroidy.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkowaa

Na moje problemy z  bolącymi nogami pomogło regularne branie maxi3vena, te tabletki są bardzo dobre, zawierają ruszczyk który poprawia stan żył, krążenie i  zmniejsza obrzęki i też uszczelnia naczynia krwionośne, kapsułki te są skutreczna przy tego typu dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z takim problemem najlepiej udać się po prostu do lekarza, on najlepiej dobierze leczenie. osobiście polecam doktora Kuźmińskiego z Orthos w KOmorowicach, świetny specjalista i przemiły człowiek. Leczę się u niego zarówno ja jak i tata i obaj jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja znam – zabieg ScleroSafe, mnie pomógł. Zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych, nie wymaga hospitalizacji i podawania znieczulenia. Co więcej: polega na jednym (!) wkłuciu, podczas którego usuwa się krew i podaje specjalny środek. Nie ma bólu i przebarwień, nie ma powikłań. Dla mnie to naprawdę rewolucyjna metoda leczenia żylaków i bardzo Wam ją polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do żylaków to skutecznie radzą sobie z nimi we wspomnianym już szpitalu Orthos. Stosują nowoczesne metody, laseroterapie i skleroterapie, a efekty są godne podziwu. serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latem często zatrzymywana jest woda w organizmie,dlatego puchną nam nogi dłonie,proponuję pić nostrzyk,przytulię.

Mogę rownież polecić tutaj te mieszankę ziołową:

https://kredensziolowy.pl/produkt/venoherbs 

Ma bardzo dobry skład i zawiera zioła na ciężkie nogi jak rowniez i w profilaktyce żylaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×