Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Gość Kamila

Najlepszy jest ruch, spacery, jogging. Na mnie dobrze działa też maxi3vena. Mam siedzącą pracę i to mi się daje we znaki, spuchnięte i ciężkie nogi i no żylaki. Maxi3vena pomogła. Znalazłam czas na spacery i jest pozytywny efekt, bo nogi juz mi nie dokuczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Cześć,

Zauważyłam pierwsze problemy z żylakami jak również problemy z krążeniem po drugiej ciąży.
Na początku smarowałam się maścią z kasztanowca. Doraźnie również łykałam tabletki na poprawę krążenia, które miały wspomóc walkę z żylakami. W efekcie zasypałam się różnymi suplementami, które nawet przyjmowane wspólnie nie przynosiły takiego skutku jak bym oczekiwała. Nadal miałam wrażenie ciężkich nóg, obrzęki a najgorsze były te paskudne pajączki.
Koleżanka farmaceutka poleciła mi suplement diety varicorin: http://nplink(...)2QJ0gBn
Stosowała go po ciąży i była zachwycona efektami. Zniknęło uczucie ciężkich nóg a do tego pozbyła się pajączków. Już po miesiącu stosowania zauważyłam znaczną poprawę. Poprawił się mój komfort życia gdyż wreszcie zaczęło mi się chcieć. Poczułam się znowu lekko i chciałam założyć spódnicę:) Na mnie zadziałało dlatego gorąco polecam. Wiem co znaczą obrzęki i ciężkie nogi, dlatego mam nadzieję, że komuś pomogę moją opinią o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Cześć,

Zauważyłam pierwsze problemy z żylakami jak również problemy z krążeniem po drugiej ciąży.
Na początku smarowałam się maścią z kasztanowca. Doraźnie również łykałam tabletki na poprawę krążenia, które miały wspomóc walkę z żylakami. W efekcie zasypałam się różnymi suplementami, które nawet przyjmowane wspólnie nie przynosiły takiego skutku jak bym oczekiwała. Nadal miałam wrażenie ciężkich nóg, obrzęki a najgorsze były te paskudne pajączki.
Koleżanka farmaceutka poleciła mi suplement diety varicorin: http://nplink(...)2QJ0gBn
Stosowała go po ciąży i była zachwycona efektami. Zniknęło uczucie ciężkich nóg a do tego pozbyła się pajączków. Już po miesiącu stosowania zauważyłam znaczną poprawę. Poprawił się mój komfort życia gdyż wreszcie zaczęło mi się chcieć. Poczułam się znowu lekko i chciałam założyć spódnicę:) Na mnie zadziałało dlatego gorąco polecam. Wiem co znaczą obrzęki i ciężkie nogi, dlatego mam nadzieję, że komuś pomogę moją opinią o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znam świetny produkt na żylaki. Sama nie mam tego problemu, ale moja mama i koleżanka są z niego bardzo zadowolone :)

http://nplink.net/vmPE4nMk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znam świetny produkt na żylaki. Sama nie mam tego problemu, ale moja mama i koleżanka są z niego bardzo zadowolone :)

http://nplink.net/vmPE4nMk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znam świetny produkt na żylaki. Sama nie mam tego problemu, ale moja mama i koleżanka są z niego bardzo zadowolone :)

http://nplink.net/vmPE4nMk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc

Może warto spróbować Varicorin :)

http://nplink.net/HblYZQIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morselka

Kiedy miałam problemy z obrzękami nóg, mrowieniem to pomagała mi maxi3vena, kapsułki brałam codzienni, one wzmagają przepływ krwi, zwiększają napięcie ścian żył. Dobre są dla osób ze skłonnością do żylaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczem jest profilaktyka - ruch, odpowiednia dieta, ale też warto wspierac się środkami doustnymi np z hespedryną, które zapobiegają opuchliźnie i wspierają działanie ukłądu krążenia. u mnie sprawdziła się maxi3vena, -  jedna tabletka dziennie pozwala mi w ogole nie myslec o dyskomforcie ciężkich nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanna

U mnie w dolnej części i na zgięciu pod kolanami zaczęły wychodzić żylaki to od razu poleciałam do flebologa na skleroterapię. powiem wam że zabieg wcale nie straszny, praktycznie nieinwazyjjny. po nim z opaską uciskową mogłam wrócić do domu i musiałam tylko nosić pończochę uciskową. w kilka tygodni żylak się wchłonął. jak coś to polecam udać się do warszawskiej Kliniki Zdrowych Nóg , gdzie ja byłam, zabieg wykonywała dr Wolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ktoś zna dobrego lekarza na śląsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farafka

Tak zapobiegawczo możecie brać maxi3vena, kapsułki są też dla osób, które mają skłonność do żylaków. Ja je biorę bo puchły mi nogi po pracy i ogólnie czułam , że nogi są ciężkie i bolały mnie niemal każdego wieczoru.  A teraz jest ogromna poprawa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ova

Od dawna bierzesz maxi3venę? Czy problem całkowicie zniknął? Czy coś ponadto jeszcze robisz lub bierzesz na krążenie? Ostatnio zaczął się u mnie pojawiać problem z ciężkimi nogami i wyczytałam, że to może doprowadzić do żylaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna30

Zachęcam Was do odwiedzenia strony www.anti-med.pl są tam w ofercie między innymi wyroby przeciw żylakowe zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Sama stosuje podkolanówki 1kl. ucisku oraz rajstopy kompresyjne. Niesamowite odciążenie dla osób zmagających się z uczuciem ciężkości nóg i z problemami na tle krążeniowym ! Noga jest smuklejsza bo wyroby te są dość mocno uciskowe i nawet po wielu godzinach siedzenia w jednej pozycji (w moim przypadku to praca za biurkiem) nie ma tego uczucia ciężkich nóg co niestety towarzyszy zwykłym wyrobom pończoszniczym. Mój mąż stosuje natomiast skarpety podróżne które także uciskają w okolicy kostki poprawiającym tym samym krążenie i również bardzo je sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VarosinNieForte

Co do preparatu Varosin Forte (Max), tak jak kilka osób już wspomniało - to próba oszustwa, sprzedaży zwykłego preparatu o niskim działaniu wspomagającym, za wysoką cenę.

Oficjalna strona prepararu przyznaje że to kosmetyk a nie lek, nie podaje składu (a skład o te same składniki co w tanich maściach), zrzeka sie wszelkiej odpowiedzialności za skuteczność, a całość jest zarejestrowana na spółkę gdzieś w USA. Ponadto roi sie na różnych stronach (część to też fałszerstwa napisane przez jakąś agencje marketingową) od fałszywych recencji napisanych według tych samych wzorów i rekomendacji od lekarza który nie isnieje (nawet napisali fałszywy życiorys i wkleili zdjęcie z jakiegoś rosyjskiego portalu dla lekarzy). 

Także nie dajcie się naciąć na 'magiczną' maść.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maści nic nie dają.Trzeba lykac tabletki-kapsułki,diosminex albo cyclo3fort albo jakieś ziołowe z kasztanowcem i troxerutyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokka

Na ciężkie i bolące nogi pomaga mi maxi3vena, po kapsułkach jest spora poprawa, a należy przyjmować tylko jedną dziennie. Poza tym jak najbardziej polecane są dla osób, które mają skłonność do żylaków.  Kapsułki zapobiegają też opuchnięciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O odpowiednie lekarstwo najlepiej zapytać się w aptece. Ja zawszę chodzę do pobliskiej apteki sieci www.aptekacodzienna.pl Tam spotykam się z profesjonalną obsługą, która potrafi doradzić przy doborze odpowiednich leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

pokka, ja zaczęłam brać trzy dni temu maxi3venę. Ile czasu czekałaś na pierwsze efekty? Czy równiez mialaś problem z żylakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddda

Jakieś kilka dni i u mnie po maxi3vena była już znaczna poprawa,  już nogi nie puchły, nie bolały i już nie czułam w nich ciężkości, także bierz systematycznie, każdego dnia po jednej kapsułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Ja miałem bardzo duży problem z zylakami na obu nogach.... groził mi zabieg, ponieważ pojawiały się nowe żylaki, a stare się zwiekszaly jak na drożdżach. Wtedy dobra znajoma poleciła mi pewną kuracje. Od 5 tygodni stosuje, żylaki się zmniejszyly o 85%. Jestem mega szczesliwy i wdzięczny jej za pomoc. Nogi zaczynają wyglądać jak powinny. I uniknalem zabiegu. Jeśli macie jakies pytania, chętnie pomogę 517537285. Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Witajcie. Ja po pewnej kuracji, która poleciła mi moja znajoma, uniknolem zabiegu usuwania żylaków z obu nóg. Po 5 tygodniach, moje żylaki zanikly w 85%, nadal stosuję kuracje i jestem mega zadowolony ze produkt działa. Jeśli macie jakies pytania chętnie pomogę 517537285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realka

eddda, a czy coś jeszcze brałaś oprócz maxi3veny? Jakieś suplementy lub jakieś kremy, ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudzu

u mnie duże zmiany na plus były po maxi3vena, brałam regularnie przez kilka miesięcy, żyły się wzmocniły, nogi wyglądają lepiej, nie bolą mnie tak po wielu godzinach stania, jestem fryzjerką i niestety w pracy to głównie stoję, na razie problem zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Dnia 15.03.2007 o 11:01, Gość kedziorek napisał:

jak tak to piszcie.Buzka

U mnie w rodzinie jakaś moda na Varosin Forte jest, niby im pomaga. Mam dwie osoby z żylakami. Jak coś poważnego to ja bym się raczej do lekarza radził wybrać, ale jeżeli to jakieś stany początkowe to chyba faktycznie działa. Zapytałem o stronę i mówią, że kupowali tutaj - https://bit.ly/31r7j86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowaa

Mi bardzo pomagają kapsułki maxi3vena, wiem, że osoby, które mają skłonności do żylaków też je biorą, mi pomaga bardzo nie mam już obrzęków i bólów nóg, nie czuję też na koniec dnia takiej ciężkości w nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varosin forte

Varosin forte - proszę nie kupować tego żelu w astronomicznej cenie (100-140zł).! To jest zwykłe naciąganie na produkt, który można kupić nawet w większej pojemności za ok Max 16zł  w aptekach. Działanie tego żelu jest właściwie żadne. Omijać także sprzedaż przez allegro! Odradzam, proszę mi wierzyć to lipa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaT

Ja raczej zapobiegawczo i na "ciężkie nogi" smaruję się żelem z kasztanowca doz z doz.pl Fajny, duże opakowanie stosunkowo tanie. Daje uczucie świeżości i przy stałym stosowaniu efekt jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja smaruję od miesiaca varosin forte max i żylaki o połowę się zmniejszyły. Pajączki zniknęły całkowicie. Drogie ale działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc,gosc taki jeden

Jakim cudem jakas masc moze zmniejszyc zylaka ,czy ktos kto ma choc odrobine pojecia bedzie wierzyl w te bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×