Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Gość trellka
rajstopy nic nie pomogą, jeśli nie rozwiążesz sprawy poważnie to nie ma szans na skuteczne uporanie się , ja stosowałam kremy, maści i tak naprawdę dopiero po tym jak poddałam się zabiegowi skleroterapii w Lux Medzie to widzę poprawę , rozwiązałam problem żylaków raz na zawsze, polecam każdemu takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli problem nie jest bardzo poważny to myślę, że można wypróbować kremy i maści, ale też na pewno nie można działać na własną rękę, bo można sobie krzywdę zrobić. Ale zgadzam się, że jednym z lepszych rozwiązań jest zabieg skleroterapia, ja też się mu poddałam, tyle, że w Bona Dea. Myślę, że to była jedna z lepszych moich decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z żylakami trzeba od razu iść do lekarza i nie czekać aż problem stanie się poważny. Leki przepisane przez lekarzy zwykle pomagają jednak w niektórych przypadkach jest konieczna operacja ze względów zdrowotnych. Na moje żylaki niestety nie dostałam skierowania na operację bo nie były nie bezpieczne a wyglądały okropnie :( Musiałam udać się na operację i płacić za nią z własnej kieszeni. Poszłam do http://bodycareclinic.pl/ i na szczęście spisali się i nie maiłam żadnych powikłań i moje nogi wyglądają znowu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o usunięcie żylaków to mogę od siebie polecić placówkę medyczne Flebonet Świetni specjaliści i bardzo miła i profesjonalna opieka, więcej możecie poczytać tutaj:http://flebonet.pl/oferta/leczenie-zylakow/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry gabinet chirurga naczyniowego specjalizującego się w usuwaniu żylaków to gabinet http://krefft-laser.pl/. Każdy kto ma nawet najmniejsze oznaki żylaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie lepiej byłoby amputować swoją kończynę (górną lub dolną) z żylakami lub głowę i założyć protezy. Wtedy będzie wszystko 'cacy' i przysłowiowy wilk syty i owca cała. Nieprawdaż! Przecież z każdorazowego posiłku/pokarmu - korzystacie w 1/4 części. Natomiast z 3/4 części - korzystają 'lekarze'. (np. wasze dolegliwości zdrowotne) Jeżeli jeszcze tego przesłania - nie rozumiecie - nikłe macie szanse na życie w zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pół roku temu miałam zabieg laserowego usunięcia żylaków u doktora Krefta. Bardzo dobrze przeprowadzony zabieg praktycznie żadnych powikłań i szybka rekonwalescencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam straszny problem z zylakami na nogach. Na szczęście moja przyjaciółka doradziła mi, abym poszla na zabieg skleroterapii. wybrałam się do gabinetu dermedika w krakowie, gdzie małymi nakłuciami wstrzyknięto mi jakiś preparat, mający na celu wysuszenie tego żylaka. Teraz mam w końcu spokój i w mogę chodzić w spódnicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci Żylaki center, zajmują się: - ich chirurgicznym wycinaniem, - także nowoczesnymi technikami jak para wodna, - fale radiowe czyli RFy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zylaki pojawiły się jakieś 8 lat temu jako małe pajączki, wtedy lekarz internista w Warszawie polecił mi maść, która przez długi czas bardzo mi pomagała, bo nic nie bolało i nie puchło. W końcu skontaktowałem się z Żylaki center. Pomagają mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żylaki niestety mają 2 oblicza - albo jest to problem stricte kosmetyczny (i wtedy pewnie wystarczą specjalne pończochy i maści + odpowiedni styl życia) albo jest to choroba, gdzie żadne maści nie pomogą, co najwyżej zamaskują problem (można mieć niewydolną żyłę, której nie widać gołym okiem ale choroba będzie) - w tym przypadku konieczny jest zabieg (wybór jest teraz duży - skleroterapia, laser, para wodna itd. - kwestia tylko i wyłącznie ceny). Nie da się ocenić, z czym się ma do czynienia bez badania USG dopler - badanie wszystko pomoże. Sama robiłam usuwanie żylaka laserem - polecam, na razie (bo wciąż jestem w trakcie leczenia) efekty są zadawalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym zabiegiem na żylaki jest na pewno skleroterapia. Moja mama leczyła swoje żylaki za pomocą tego zabiegu w Dermedika w krakowie. Zabieg polegał na wprowadzeniu do żylaka jakiejś substancji, która go wysuszyła. No i teraz mama ma spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poczytać o laserze Lasemar 800. Bałam się, że też będę musiała pójść pod salpel, ale obyło siię bez tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tak naprawdę skutecznego: ja stosuję Cannaderm Venosil i Iwostin Capilin, poza tym duże dawki witaminy C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hirudoterapia
Sprawdzonym i efektywnym zabiegiem jest Hirudoterapia . Leczenie pijawkami poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, oczyszcza krew i działa przeciwzapalnie. Zapraszamy do nas http://coreclinic.pl/naturoterapia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy problemach z żylakami polecam Diohespan. Dzięki niemu mogę chodzić na zajęcia z aerobiku, bo moje nogi nie są już tak obciążone. Polecam każdej kobiecie, która ma żylaki i nie chce rezygnować z aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznym zabiegiem na żylaki jest z pewnością skleroterapia. Potrafi sie calkowicie rozprawić z żylakiem. Robiłam sobie skleroterapię w gabinecie dermedika w krakowie. Super, bo w końcu mam spokój z żylakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasinia
Na żylaki jest metoda - miniflebektomia, to nowoczesny i mało inwazyjny zabieg często wykonywany w trybie ambulatoryjnym bez konieczności stosowania znieczulenia ogólnego. Polega na usuwaniu żylaków kończyn dolnych poprzez milimetrowe nacięcia lub nakłucia skóry, przy użyciu specjalnych szydeł chirurgicznych. Zabieg wykonywany jest w http://rad.med.pl/portfolio/przewlekla-niewydolnosc-zylna/miniflebektomia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, co za spam :/ Zamiast pomóc, to spamujecie reklamami, które nikt nie czyta :s Jedyne dobre lekarstwo na żylaki, które mi przychodzi do głowy do maść Varipro, mi akurat pomogło i z tego co słyszę i widzę innym też pomaga, więc można śmiało kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, Varipro to bezpieczny i skuteczny krem na żylaki, obecnie lider na polskim rynku. Kiedyś go kupowałam w Niemczech i w tydzień pozbyłam się tego cholerstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długi czas męczyłam się z chorobą i chodziłam od lekarza do lekarza. Pomógł mi dopiero dr Krzysztof Szecówka z www.chirurgnaczyniowy.wroclaw.pl. Kompetentny lekarz i wspaniały człowiek. Po operacji u niego i zastosowanym leczeniu jest ogromna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam żylaki leczone i nieoperacyjnie usuwane w Gdańsku u www.chirurgnaczyniowy.gdansk.com.pl. Jestem bardzo zadowolona z efektów, dr Piotr Rumianowski, oprócz fachowości jest niezwykle ciepłym człowiekiem. Wizyty u niego nie stają się koniecznością, a szansą na wyjście z problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chciałam tylko napisać, żebyście nie korzystali ze strony Varive.info, ponieważ są to oszuści!Chciałam zamówić sobie dobrą maść Varive na żylaki jednak oni sprzedają podróbkę! Podają się za oficjalną stronę Varive.pl a sprzedają lipny produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, trzeba uważać na oszustów, a szkoda bo krem Varive jest naprawdę dobry, a przez takie akcje na tym traci :/ Zamawiajcie tylko z oficjalnej strony Varive.pl jak już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×