Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość faktycznie dajcie zdjęcia
faktycznie dajcie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka838383
witajcie, mam do sprzedania (naprawde za grosze): 1. kojec arti basic, wygląda jak ten niebieski ze zdjęcia http://www.arti.pl/kojec-arti-basic_prod149.html ma szkopuł:nie składa się-coś mu się tam pękło pod spodem, ale jest bezpieczny (sprawdzałam) i krótko uźywany (od lipca zeszlego roku do października) 2. caly worek ubranek dla dziecka od wieku pol roku do roku, rozne sukieneczki, kurteczki, takze na zime pajace,body i inne. naprawde tego duzo jest 3. buciki reeboka nr 20 oraz inne email super_magdalena@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny kupie Maclarena może chcecie się go pozbyć to proszę o wieści na GG. Dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doria01
Kupię ubrania dla dziewczynki rozm 92 spodnie bluzki oraz sukienki bądż spodniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" doria01 Kupię ubrania dla dziewczynki rozm 92 spodnie bluzki oraz sukienki bądż spodniczki " Napisz na maila to wyślę fotki mam trochę ubranek w rozm.92-98 tylko czy 98też??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia6633889
PRZYJMĘ UBRANKA DLA CHLOPCA W WIEKU 2 LAT I DZIEWCZYNKI 5 LAT MAM TROCHE TRUDNA SYTUACJE NIE STAC MNIE TERAZ NAWET ZEBY KUPIC W UZYWAKU;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Zostało mi kilka bluzeczek długi rękaw na guziczki 3 w rozmiarze 80 i 4 w rozmiarze 86. Sprzedam po 3 zł od sztuki. Mam jeszcze jedne spodnie na 86. 4 pary bodów krótki rękaw rozmiar 3-6. Proszę o kontakt izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppupupupupu
podnoszęęęęęęęęęęęęęęęęe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha2604
Sprzedam mnostwo pieknych ciuszkow dla dziewczynki od 0 do 12 miesiecy, niektore zupelnie nowe, sprzedaje tylo rzeczy w stanie bardzo dobrym, nierozciagniete itp, zdjecia na maila, kontakt zlotko1983@tlen.pl gg 41 82 807 (zawyczaj jestem na niewidocznym, wiec piszcie), SUKIENKI, SPODENKI, BLUZECZKI, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, PRZEWAGA MOTHER CARE. rzeczy w stanie dobrym chetnie oddam za darmo, pokrycie tylko kosztow wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla dziusia
Witam mam do sprzedania lezaczek bright stars link do aukcjii oraz posiadam kompletna wyprawke ubranek po 1 dziecku ,same firmowe ciuszki w bardzo dobrym stanie,kombinezony ,spiworki,czapeczki,body ,spioszki ,bluzki.od urodzenia do 68rozm.Chetnie sprzedam w całym pakiecie .zdjecia na maila magdallenna1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×