Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość Roczniaczek
Czy ma ktos do sprzedania ciuszki na roczna dziewczynke rozmiar ok 80. interesowlby mnie tez kombinezon na zime moj mejl baskol1983@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roczniaczek
jesli ktos szuka sukienki na roczek dla coreczki to chetnie sprzedam,w sklepie kosztowala 120zl ja sprzedam za polowe 60 a nawet za 50zl kto chetny prosze o kontakt a posle fotki mejl jest w wyzszej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooopsssssasasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, nie zapomnialam, probuje, moze ktos sie skusi na ta reszte co zostala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
interesuja mnie kurteczki zimowe na chłopczyka-80-86 chetnie odcienie bezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roczniaczek
Kupie buciki na zime rozmiar 20-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsii
justalalla30 tobie sie oplaca tak po 1 rzeczy wystwaiac?? beznadzieja i brak zorganizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roczniaczek mam na sprzedaz buciki zimowe dla chlopca rozm20 brazowe.Jesli jestes zainteresowana podaj email i podesle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/łączenie/ Temat: SPRZEDAM FOTELIK DELTIM GRILLO 0-13 NA GWARANCJI 08:47 katarinka23 W super stanie używany tylko przez 6 miesięcy bo córeczka wcześnie siadłą i już nie chciała w nim lezec. 22:44 KATARINKA23 podnoszę może znajdzie się chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokurcz- a o jakie ci dokładnie chodzi. Ja mam takie solidne adidaski Adidasa w dobrym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokurcz a jaki rozm.ja posiadam butki zimowe dla chlopca takie do kostki,ciemny braz,skorzane,w srodku kozuszek,zapinane na dwa rzepy rozm.20 moj synek nosil je jak mial skonczone 13miesiecy.Cena do uzgodnienia:-) W sprzedazy posiadam rowniez cieplutki spiwor,ultradzwiekowy nawilzacz powietrza,lozeczko+materacyk,poduszke+koldre do lozeczka oraz do wozika,rzeczy od rozm.56 do 80cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaki to rozmiar to nie wiem, syno bedzie mial w styczniu roczek, ale zima zaczyna sie wczesniej chodzi mi o jakies cieple buciki ktore mozna nalozyc na spacer w wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja wszystko wypisze: _łóżeczko drewniane+materacyk -fotelik do samochodu (0-15) Meggy -Ciuszki dla chłopca (0-16) -adidaski Adidas (rozm.22-23) -sandałki Adidas rozm.23 -mieciutkie fajne niebieskie adidaski rozm.23 laktator ręczny Avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj naprawde mam rózne!!Body, bluzy, bluzki, spodnie,śpiochy...A na jaki rozmiar chciałabyś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesuja mnie ciuszki od 8 misiaca, butki takze przeslij na maila fotki jak mozesz, moga byc czapki, rekawiczki, kurteczki, butki, doslownie wszystko ;) mail mirna1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki tylko prześle wieczorkiem albo i jutro bo musze aparat zabrać od siostry :) A powiedz mi jaki to mniej więcej rozmiar?? Bo ja to juz nie pamiętam...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to bedzie chyba 74 i wyzej hehe moja maly nosi na razie od 68 po 74 wiec mysle ze jakos tak ;) a na fotki poczekam, bez pospiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×