Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość joulet
Może ma ktoś z Was ciuszki o wymiarach podanych przeze mnie powyżej i leżą mu w szafie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszemmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie
garnuszek na klocuszek-uzywany w dobrym stanie i cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppppsssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooooooopsasaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellerman
wytłumaczcie mi jaki jest sens wystawiani ceny minimalnej??? skoro ktoś nie chce sprzedać taniej, to niech wystawi od ceny jaka go inetesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
dokładnie kiedys ktos napisał ze dlatego daje cenie minimalna bo chce wiedziec za ile by zszedł zestaw np-dla mnie to paranoja-ktos sobie da minimalna 100 a ktos mu da 99 i aukcja sie nie zakonczy i bedzie sobie pluł w brode eh ludzie ale skoro jest taka opcja w allegro to ludziska korzystaja........niewiedziec czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kellerman
jeszcze do niedawna myslalam tak jak ty i nie robilam ceny minimalnej , tylko zaczynalam licytacje od tej kwoty ktora mnie zatysfakcjonuje ale z doswiadczenia wiem ze jak ktos od razu widzi duzą cene to z tej rzeczy zrezygnuje , a jak jest nizsza cena to wiecej osob taką aukcje obserwuje i jest nią zainteresowanych nawet jakby mieli dac wiecej za tą samą rzecz nie wiem czy dobrze wytlumaczylam ale np ostatnio licytowalam bluzeczke ale ktos mnie caly czas przebilam i tak sobie mysle, a to dam jeszcze o 5 zl wiecej, a to jeszcze raz a w rzeczywistosi jakby ta koszulka zaczynala sie od tej ceny co nawet ja proponowalam to oczywiscie nie bylabym nia zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kellerman
jeszcze do niedawna myslalam tak jak ty i nie robilam ceny minimalnej , tylko zaczynalam licytacje od tej kwoty ktora mnie zatysfakcjonuje ale z doswiadczenia wiem ze jak ktos od razu widzi duzą cene to z tej rzeczy zrezygnuje , a jak jest nizsza cena to wiecej osob taką aukcje obserwuje i jest nią zainteresowanych nawet jakby mieli dac wiecej za tą samą rzecz nie wiem czy dobrze wytlumaczylam ale np ostatnio licytowalam bluzeczke ale ktos mnie caly czas przebilam i tak sobie mysle, a to dam jeszcze o 5 zl wiecej, a to jeszcze raz a w rzeczywistosi jakby ta koszulka zaczynala sie od tej ceny co nawet ja proponowalam to oczywiscie nie bylabym nia zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaallaaljdk
A ja wiem czemu, bo nikt nie da Ci pewnosci ze sprzedaz rzecz za 1zl ktora jest warta 100zl a wiadomo ze jesli jest licytacja od 1zl to ludzie chetniej licytuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×