Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość Marta1979....
Moza by zobaczyc ta kurteczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ma wiosenna 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie koszulki 110 na smyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ile ta kurtka
i jaki materiał jest na wierzchu? ortalion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
nie wiem ile, 30 zł.???? jest kupiona nowa tylko że metkę już wyrzuciłam i okazała sie za mała dla mojego synka , tak na wierzchu jest ortalion.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
dodam jeszcze że kapturek odpinany jest na zamek , żebym metki nie wyrzuciła to bym oddała ją albo wymieniła a tak to klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
może jest ktoś chętny na odkupienie ubranek dla chłopca od 3 do 9-10 m-ca.49 szt.+2 pary bucików + skarpetki 6 par + kapciuszki. cena 200 zł. jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę pisać a napisze ile czego jest w zestawie , ubranka są czyste wyprane w proszku dla niemowląt , nie mają plam ani dziurek , pochodzą z domu w którym nie pali się papierosów i nie ma zwierząt, aukcja na allegro nie wypaliła , jakoś nie potrafiłam ładniej porobić zdjęć i wyszło wszystko jakoś tak byle jak , ale w rzeczywistości ciuszki są naprawde super , może tą kurteczkę dodam gratis???? chętnych proszę pisać ... :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
może jest ktoś chętny na odkupienie ubranek dla chłopca od 3 do 9-10 m-ca.49 szt.+2 pary bucików + skarpetki 6 par + kapciuszki. cena 200 zł. jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę pisać a napisze ile czego jest w zestawie , ubranka są czyste wyprane w proszku dla niemowląt , nie mają plam ani dziurek , pochodzą z domu w którym nie pali się papierosów i nie ma zwierząt, aukcja na allegro nie wypaliła , jakoś nie potrafiłam ładniej porobić zdjęć i wyszło wszystko jakoś tak byle jak , ale w rzeczywistości ciuszki są naprawde super , może tą kurteczkę dodam gratis???? chętnych proszę pisać ... ......... a ja za tą swoją kurtkę dałam 45 zł.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upopok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upopok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pomyslalm to napisze
do fajny wozek sprobuj wystawic aukcje od 1zł-na prawde swietnie jest wtedy zainteresowanie a ludzie licytuja ze ho ho ja bym zaryzykowala tym ardziej ze bedzie to Twoja pierwsza aukcja sprzedazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajny wózek
zerknęłam sobie na Twoje fotki na fotosiku, fajne te ciuszki, a co do aucjii, to radziłabym robić zdjęcia na białym tle dużo lepiej to wygląda pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika 33
Sprzedam nowy(jeszcze ma metkę ze Smyka :) śpiwór Baby Cool, kolor biały - perłowy, rozm.68, dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opahok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie koszulki 110 na smyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ta aukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×