Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość dla chlopca
Witam, posiadam ubranka dla chlopca same firmówki angielskie i amerykanskie. posiadam 60 sztuk (zestaw) dla chlopczyka 6-12 mc 60 sztuk (zestaw) dla chłopczyka 12-18-24 mc oraz drugi zestaw tez 60 sztuk 12-18-24mc sprzedaje tylko zestaw, nie na sztuki. w kazdym zestawie znajda sie ubranka rowniez nowe z metka, wszystkie ciuszki sa w stanie bardzo dobrym, lub dobrym( najnormalniejsze slady prania malo widoczne) , brak plam czy dziur. wszystkie ciuszki sa wyprane i wyprasowane !! zdjecia zestawow ktore zostaly juz sprzedane : s661.photobucket.com/albums/uu340/grigksg/ wiecej informacji gg 13461454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffbgsfbgrf
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoooopp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika2xMama
Alantoina ja bym kupiła takie małe sukieneczki gdybym miała dziewczynkę :) Mam dwóch synków i nie oszczędzam na firmowe ciuszki. Młodszy ma 11tygodni i ma w swojej szafie bluzy Nike, dżinsy, ogrodniczki, z 4pary butów... Gdyby miała córcię to na pewno bym ją stroiła. Z doświadczenia wiem, że mamuśki lubią "chwalić" się dzieciakami. Im mniejsze i lepiej ubrane tym lepiej hehe Poza tym dziecko na 100% da znać, że jest mu niewygodnie!!! Wiem bo ma dwójkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majak123
Sprzedam dla dziewczynki dresik stan idealny 3 części 20 zł, kurteczkę nową 74 cm, 20 zł, bluzeczkę nową 10 zł, 2 pary piżamek early days bardzo dobry satn 15, buciki h&m 15 zł, zdjęcia wyślę maialem, dziewczynka28-28@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do allegro dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do allegro dla was
dziewczyno kto ci kupi sukienke za 30 zl.masz cos z glowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika2xmama
Do Allegro...Dla...Was Nie masz co się przejmować tą zołzą bo sukieneczka jest warta swojej ceny. A TA co dla NIEJ jest za dużo to niech na targu kupi sobie jakiś badziew za 20zł syntetyk, pseudo bawełnę!!! Trochę mnie poniosło, ale nie pojmuję czegoś. Po co ONA w ogóle się wypowiada jak nie ma nakazu kupienia??? Jeśli jest dla ciebie za drogo to nie kupuj, a po kiego ten zbędny koment... Tylko krew psujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×