Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość moim zdaniem te ubrania są
okropnie poprzebarwiane ale za 90 zl moze ktos ci to kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muonika
Mam także do sprzedania CIUSZKI DO CHRZTU dla chłopca 4-6 msc.. W stanie idealnym. Zadych oznak użytkowania .Na zyczenie wysle zdjecia, zakupione w sklepie za 180 zł (postaram się odnależć rachunek i jakby co dla chętnego przedstawić) sprzedam w bardzo okazyjnej cenie. mAIL DO MNIE muonika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex312
Gość uuppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cymbelina
Czesc, a wiec wyjasniam: gdy ogladam przedmiot wystawiony na aukcji na Alle ( i gdy wstawiacie tu linki do swoich aukcji)--to ciesze sie bardzo gdy jest tam umieszczony tel, ponieważ ja bedac zainteresowana rzeczą , dzwonie do tej osoby, ustalamy co chce i wtedy mi ta osoba to wysyła-bo ja NIE LICYTUJĘ. I jeszcze jedno, nie mam maila. wiele tu oferujecie wspaniałch rzeczy,są takie maleńkie i śliczne ale ja pozostaje przy jednym, ślicznym i duużym już Brzdącu i nie zamierzam narazie kupować tych w rozm.0-3---dostałam O.K.----:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cymbelina
aaa i fajna str. ta BENC.PL ale właśnie, ale..tam nie na tel a mi trzeba, bo nie mam maila, żeby sie skontaktować--sorry za ten problem...:( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalezione w internecie
Jeśli macie jakieś rzeczy na większe dziecko, to może pomóżcie Pani, która napisała ten list: http://www.bytom.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art2753,iskierka-nadziei-dla-damiana.html ( trzeba skopiować link i usunąć spacje sztuk 2). Albo link skrócony: http://tnij.org/f0eu Strona tego dziecka: http://damianek.ovh.org/index.html Ona prosi o każdy grosik, ale też o ciuchy i inne rzeczy, bo używane rzeczy pozwalają jej zaoszczędzić jak najwięcej na turnusy rehabilitacyjne. Co podoba mi się w ogłoszeniach tej Pani, to to, że zadowala się używanymi przedmiotami, odzieżą itp. Może ktoś pomoże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamusia synusia
Prosze zle nie odebrac mojego tematu... Nie jestem zadna naciagaczka... Prosze ludzi ktorzy chca i moga pomoc i nie chchialabym uslyszec na swoj temat obrazliwych slow ze zebrze czy mam isc zarobic do pracy...Juz raz dalalm taki temacik i dziekuje Pania ktore sie zainteresowaly. Gdyby byla taka mozliwosc to bym szla. Mam teraz trudna sytuacje mam nadzieje ze juz od lata sie ona poprawi jak tylko pojde do pracy. teraz moj synek jest za malutki by zostawic go pod czyjas opieka a ja sama jeszcze sie ucze... Jestem mloda mamusia slicznego chlopczyka ktory ma niespelna 2 miesiace... Jestem dumna bardzo z tego bo to najwieksze szczescie jakie moze spotkac w zyciu kobiete. Jednak jest i druga strona medalu... Zanim maly przyszedl na swiat pracowalam na czarno oczywiscie nie przysluguje mi zaden urop platny... Moj maz stara sie jak moze zeby zapewnic nam wszytsko to co najlepsze... ale czasami jest bardzo ciezko... dlatego zwracam sie z prosba... moze posiada Pani po swoich pociechach jakies ubranka ktore gdzies leza bezuzytecznie i chcialybyscie sie nimi podzielic... Jest mi bardzo ciezko jesli musze wybierac czy kupic chleb czy pampersy czy moze odlozyc na jakies ubranko... Bardzo chetnie przyjme po jakims bobasku ciuszki. Pozdrawiam prosze o kontakt magdaewe@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×