Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość mammamiamiamia
Sprzedam po córci monitor oddechu Monitor jest w bardzo dobrym stanie, bo krótko był używany,. Córcia najpierw spała ze mną bo karmiłam piersią a póżniej na mleku modyfikowanym ulewała i musiałam podnieść materacyk . http://allegro.pl/monitor-angelcare-ac-300-rz adko-uzywany-lodz-i1427250123.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........PIP I ZUZA......... ODEZWIJ SIĘ JAK TO MOŻLIWE MNIE TEŻ INTERESUJA KURTECZKI petka1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Gość uupuupuupuupuup
uupuupuupuupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posciel satynowa
sprzedam jeździ chicco quatro - 70 zł rowerek trzykołowy z kotkiem - 40zł jeżeli jest ktoś zaniteresowany proszę podam maila to wysle zdjecia, wszystko jest w stanie bardzo dobrym, i mam również ubranka rozm. 74-86 dla chłopca za 2, 3, 4, 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Okazja sprzedam buty dla mamy rozmiar 37 białe z klamerką do szpica na obcasiku. Cena 20 zł. Chętne mamy proszę o kontakt: izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........posciel satynowa...........interesują mnie ciuszki dla chłopca na 86 rozmiar petka1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam jeszcze śliczny sweterek czarny dla szczupłej mamy ciepły z ocieplanym kapturem zainteresowanym wyślę zdjęcie izabell20@interia.pl Cena jedyne 15 zł jest jak nowy a nowy kosztował 50 zł ubrany może 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Chce ktoś huśtawkę Tako która jest użyta tyle co o ile jest jak nowa kosztowała 160 ja sprzedam za 80 zł. + koszta przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja straaasznie zabiegana jestem. dziecko, dom, praca, stronka...napisalam kolejny post http://www.poradymamy.com.pl/index.php/2011/0 1/28/trzylatek/#more -589 zapraszam was do komentarzy. tym razem temat opisowy. wiekszosc z was ma mlodsze szkraby, ale zachecam do pisania mimo wszystko. i juz bezposrednio na stronie. jesli macie ochote oczywiscie.moze jakies pomysly na ciekawe zabawy z dzieciaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Bluzeczki na guziczki po 2 zł 4 sztuki. Rozmiar 86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta miseczka to w koncu
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam kurtkę zimową NIKE dla chłopca, granatowa. Rozmiar 74 Cena 40 zł Zdjęcia prześlę na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biżuteria!
Sprzedam kolczyki ręcznie robione para 2,50 zł Zdjęcia prześlę na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam do sprzedania dość dużo śpioszków po mojej córeczce, ale równie dobrze mogą byc dla chłopczyka, są w stanie idealnym, bez żądnych plam, w rozmiarach od 56 do 74, cena od 5 do 7 zł za sztukę, moja córeczka miała je na sobie dosłownie klika razy, mam też sukieneczki, buciki, zainteresowanych proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam: Ubranko do chrztu. Huśtawkę TAKO. Sweterek dla mamy. Bluzeczkę dla mamy. Spodnie dla synka rozmiar 86 gratis bluzeczki na guziczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×