Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat do
odświeżenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy rok
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika9559
Mam 17lat,jestem sama wychowuja mnie dziadkowie ktorzy juz nie sa w stanie az tyle mi pomoc,rodzicow nie mam,cala rodzina sie ode mnie odwrocila,jestem w 4 miesiacu ciazy...zostawil mnie chlopak bez niczego.Prosze jezeli ktos wie jakie pomoce moge otrzymac od panstwa,urzedu gminy,lub PCPR-u? mam jeszcze jedno pytanie czy jest moze jakas mama, ktora ma ubranka po swoich dzieciach lub znajomych niepotrzebne lub do wydania prosze o pomoc...nie wazne czy dla dziewczynki czy chlopca potrzebuje pomocy be miec co temu dziecku zapewnic...;( nie chce oddawac tego dziecka tak bardzo je pokochalam,sama wychowywalam sie bez matki wiem jak to jest i nie chce tak skrzywdzic swojego dziecka....blagam o pomoc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam buty za grosze raz ubrane rozm 23 kupione w daichman jakby ktos chcial to pisac kwintesencja87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroj na bal
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strój
podnosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokówko-prostownica mpm nowa na 24 m-czej gwarancji http://www.incom.pl/products/description/symbol/ADMFDOPR0130/urzadzenie-2w1-mpm-mpr-02--s-prostownico-lokowka---zlota--.html 70zl 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 15 kg )dł.97cm:)) „Szakal urodzony w sierpniu zobaczył we wrzesniu deszcz i krzyknął,że w życiu nie pamieta takiego potopu" 🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 15 kg )dł.97cm:)) „Szakal urodzony w sierpniu zobaczył we wrzesniu deszcz i krzyknął,że w życiu nie pamieta takiego potopu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagladac i
kupowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroj na bal
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×