Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość MAMA BORYSKA
Przepraszam, ze nie na temat, ale karolinka moj synek tez ma na imie Borys:) urodzil sie wpazdzierniku:) powiedz, czy wsrod Twoich znajomych jest jakies dziecko z takim imieniem? bo ja dopiero u Ciebie widze takie imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne aukcje
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro walentynki
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik i jezyk
Dziewczyny!!! Wykonuje kalendarze w foramcie A4 (na lodówkę, tablicę korkową), ze zdjęciem/zdjęciami/dedykacją. Nie mam jednego wzoru, zależy co kto oczekuje i co lubi.Jest to moja forma dorobienia, jako ze wyzej napisałam,ze niestety nie pracuje.Dopiero zaczynam "to" rozkręcać, chociaż wiele takich kalendarzy dla moich znajomych,rodziny... poszło już w świat.Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana zobaczeniem takich gotowców, proszę o kontakt poprzez mail czy gg: 10717208. mail: figurkigipsowe@wp.pl. Wykonuje także figurki/aniołki gipsowe które są wręczane gościom podczas uroczystości chrztu, komuni św, wesela..... Wzory mam wystawione na allegro :http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7340 365 Jesli usłyszycie,ze ktoś coś takiego potrzebuję, prosze o polecenie strony z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nike 31,5
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jezeli ma ktos do oddania ciuszki od rozmiaru 56 oraz na 9cio miesieczniaka rozmiar od 92. jezeli chcesz wyrzucic ubranka lub wozek dla noworodka chejetnie przyjme.jestem w 4 tym miesiacu ciazy i mam 9cio miesiecznego synka po ktorym ubranka oddalam innej mamie potrzebujacej juz dawno bo nie sadzilam ze znowu bede w ciazy i teraz sama zostalam z niczym. jezeli chces wyrzucic to lepiej oddaj potrzebujacej. na terenie gliwic i po za odbiore sama. nie jestem handlarzem ani sprzedawcA swoja sytuacje opisalam na forum. prosze o kontakt pod nr tel 517 113 045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha12
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że kapcie są wyprane, tylko zmechacone. Pokaż mi buty po dziecku, które nie mają obdartych czubków. Jak nie jesteś zainteresowana, to nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×