Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość zapraszam do mnie
Gość buty adidas
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to czas
odświeżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie1010
Czesc Dziewczyny, jestem mamą 15 miesięcznego Filipka, mam do Was pytanko: mam do sprzedania buciki wiosenno- jesienne Bartek rozm. 20, butki są prawie nowe, mój maluszek miał je na nóżkach kilknaście razy, wtedy dopiero stawiał pierwsze kroczki, wiec wogóle je nie zniszczył, szkoda mi jak leżą one w szafce. Chetnie sprzedam za połowę ceny, którą za nie dałam 90,00 zł Mam też do sprzedania nowiutki śpiworek roz 74, mój maluch nawet raz pod nim nie spał. Poza tym mam też inne ubranka chłopięce rozm. 68,74,80- jeansy, bluzki, sweterki, kurteczki, body z krótkim i długim rękawem. Co do ceny, to się dogadamy. Osoby zainteresowane, proszę o wiadomość na maila justynamaz@poczta.fm , z chęcią wtedy wyślę fotki Dziekuje za przeczytanie moje posta. Zycze maluszkom dużo zdrówka, a WAM dużo cierpliwości i miłości dla tych naszych kochanym szkrabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam do mnie
Może ktoś potrzebuje, mam nie używany INFAKOL dla niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty adidas
zapraszam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i od
swieżamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe aukcje
!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izabella
nie mozesz wpisywac o kims takich rzeczy publicznie podając dane osobowe-moze Cie pozwac do sądu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artdesign84
Witam Sprzedam mleczka dla dzieci: Nan Pro 1 - 17 zł Nan Pro HA 1/2/3 - 20 zł Bebilon Comfort,Ha 1/2 - 20 zł Bebilon AR - 20 zł Ważność : kwiecień/listopad 2013 Nowe, zamknięte, polskie, dobrze przechowywane W Warszawie dowóz gratis Zapraszam artdesign27@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×