Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

kapcie prałam w sobotę i zrobiłam zdjęcie! punkt dla Ciebie, skoro Twoja córka nie zdziera butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do viviana
no to powodzenia w sprzedaży:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviana tak obiektywnie
Jakbym nie miała pieniędzy na drogie buty dla dziecka (a czasem ich nie mam bo wiadomo jak jest) to wolałabym kupić na placyku od skośnookich buty za 25-30 zł niż używane podarte. Wiadomo zę buty z obdartymi czubkami już przed niczym nie chronią i bez różnicy ile membran mają. Poza tym wyglądają bardzo nieestetycznie. Powinnaś te buty wrzucić jako gratis do czegoś, a ty chcesz jeszcze 20 zl za nie plus wysyłka? Życzę Ci powodzenia ale myślę ze nikt Ci ich nie kupi. Daj licytację od 1 zł to może za 3-4 zł sprzedasz ale więcej pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega paka
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peppa 14cm
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell24
Kupię zestaw fajnych zadbanych ubranek dla synka w rozmiarze 104-110. Najbardziej interesują mnie bluzy, spodnie na chudzinkę i spodenki na lato. Ceny i zdjęcia proszę kierować na maila izabell20@interia.pl Kupię najlepiej zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowka2011xxl
Szukam fotelika 9-25kg,mam w tej chwili finansowy dolek wiec w cenie tak do 100zl.Moze byc starszego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjho9p
Acia - bluzka jest dramatyczna, a nie piękna. Cudo dla cudaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjho9p
Powyżej - bluzka dramatyczna a nie piękna. Cudo dla cudaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BJH95
tunika jest jak nowa i jest sliczna-moze nie widac tego na zdjeciu-zreszta kwestia gustu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 80-86
fajne ciuszki-mozezsz zrobic z nich 1 zestaw,bo rozmiarowo wszystkie ubranka pasują-powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 80-86
fajne ciuszki-mozezsz zrobic z nich 1 zestaw,bo rozmiarowo wszystkie ubranka pasują-powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam wyprawkę:
I jeszcze niewielkie sprostowanie: - pieluchy są głównie z poliestru (PUL), a część z pluszu/miękkiej mikrofibry (minky), zapinane na napy a nie rzepy i mogę do nich dorzucić około 20 jednorazowych bibułek które nam zostały (bibułki ulegają biodegradacji) - smoczki Lovi są w rozm. 3-6 (żółty) i 6-18 (niebieski), oba silikonowe anatomiczne - prześcieradła i pokrowce na przewijak są elastyczne na gumce, standardowych rozmiarów, pasujące do większości standardowych materacy i przewijaków na rynku - rower posiada kilkustopniową regulację wysokości siedziska do 44 cm - fotelik jest do 13 kg i zapina się na stelażu wózka, posiada wkładkę redukcyjną, ale nie posiada bazy do auta - siedzisko i gondolę w wózku zapina się na stelażu w obie strony, wózek waży z gondolą 16 kg, siedzisko ma w pełni regulowane oparcie i podnóżek - spacerówka parasolka waży 6 kg i ma w pełni regulowane oparcie i podnóżek - w zestawie z drewnianymi koralikami jest załączony specjalny sznurek z drewnianymi końcówkami do ich nawlekania - nosidło można nosić na brzuchu i plecach, nadaje się dla dzieci od 7 do 20 kg, ale załączam wkładkę pozwalającą nosić niemowlęta od 3,5 kg (wkładka jest brązowa), opcjonalnie można dokupić paski które pozwalają nosić dzieci powyżej 2 lat - wanna posiada antypoślizgową powierzchnię i korek w dnie - wiadro posiada uchwyt do przenoszenia - w zestawie z laktatorem są 2 butelki Lovi 250 ml, smoczek o małym przepływie, kapsel/miarka, dysk i maskownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam wyprawkę:
A i jeszcze znalazłam 2 rzeczy: - drewniany kolorowy pociąg Eichhorn z klocków, 14 elementów, wiek 2+ - drewniane puzzle z kolorowymi cyferkami Lelu, 10 elementów, wiek 3+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia-mama
Hej Dziewczyny . Jestem mamą z kwietnia ubiegłego roku . Mam do sprzedania mega pakę ubranek małej od 0 do 6 m-cy , cena do uzgodnienia . Ciuszki niezniszczone , firm takich jak HM , SMYK , COCODRILLO ,51015 . Mam jeszcze kołyskę Simple oraz wózek różowy BebeConfort . Jeśli ktoraś jest chętna ,to proszę pisac na adres majowemamy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam wyprawkę:
Dobrze wrzucę jak tylko znajdę kabel HDMI, bo mi go dziecko gdzieś uprowadziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam kombinezonik
Śliczny kombinezon do chrztu i nie tylko';-) Tanio plus gratisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×