Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość mierzka- ale ładniusie te
czapeczki, ale dla chłopca nie bardzo, dla dziewczynki wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie uzywana spacerowke
jak wyzej w ktoryms z tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie pałąk
do coneco v3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanow sie co wystawiasz
ale badziewny tan wózek-za darmo bym go nie chciala a co dopiro za 240zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 150 to bym ten coneco kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ktos do sprzedania spodenki
z thomas i przyjaciele r 98?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiiiii
aukcji miało byc kolor niebiesko= granatowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do sprzedania ubranka po mojej corce w rozmiarach od 3-12 m-cy. ubranek jest ponad 50szt. cena jaka mnie interesuje to 100zl za calosc... czyli wychodzi 2 zl za sztuke (nawet nie cale). ubranka sa uzywane ale w wiekszosci w satnie bardzo dobrym... niektore maja sprane lekko aplikacje (body) ale nie maja plam ani dziur... wiekszosc jest firomowa... chetnym zdjecia wysle na maila, jak ktos sie zdecyduje moge wystawic na allegro z opcja kup teraz... ubranka sa wiosenno-letnie (a wlasciwie letnio-jesienne-tak sie rozmiarami ksztaltuja). Interesowalby mnie odbior osobisty w warszawie ale w ostatecznosci moge wysl;ac (trzeba wtedy do tych 100zł dodac koszta wysylki).. poza tym mam do oddania: - poduszke do karmienia styropianowa ze zdejmowanym pokrowcem... uzywana miesiac, nie ma plam ani dziur -rozek z usztywnieniem z kokosa (wyjmowanym), tez krotko uzywany, kolory uniwersalne pastelowe... -ochraniacz na lozeczko z ikei (poobrywaly mi sie w praniu troczki od przywiazywania ale mozna kupic w pasmanterii z metr tasiemki i poprzyszywac). poza tym ochraniacz byl tylko uprany (ja go nie uzywalam bo byl mi zbedny).. rzeczy do oddania sa tylko do odbioru osobistego w moim miejscu zamieszkania gdyz ich gabaryty nie pozwalaja na latwa przesylke... odbior osobisty w warszawie na woli... jesli ktos bylby zainteresowany wysle mailem zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie chetnie ubranka uzywane dla chlopca w rozmiarze duze 98 lub 104 na lato, prosze o maila pawelecanna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
kupię czapkę z daszkiem nie usztywnianym firmy NEXT dla chłopca i kalelusik obwód główki 46-47 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
miało być kapelusik hehe , jeśli ktoś ma na sprzedanie to podam maila i poproszę o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×