Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość dropsyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udsazcfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhgtjhjhjhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnhhjjhhjhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie uzywana spacerowke
w miare tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziela*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka.....
Beżowe i szare sztruksy ciążowe firmy H&M mama, rozmiar obu 44 ale beżowe są ciut większe. Stan bardzo dobry. Kosztowały 119 każda para, ja sprzedaję obie za 100 + przesyłka albo odbiór osobisty (Lublin). Zdjęcia oczywiście mogę podesłać. Proponuję wpłatę na konto, ale jeżeli komuś nie odpowiada możemy umówić się jakoś inaczej. Chętni na maila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama+Justyna
Kochane, wiem, ze jest tu wiele doswiadczonych mam dlatego wybaczcie że tutaj wkleję swoją prośbę, ale to dla mnie bardzo ważne..... Jestem w 8 miesiącu i juz wybieramy z mężem wózek... Na wstępie powiem, ze mam możliwość finansową wydac maksymalnie 700zł. Niestety tylko tyle. I zastanawiam się nad dwoma modelami: prosze poradźcie ktory lepszy, ewentualnie może ktoraś z Was miała go? 1. http://allegro.pl/item615485337_promocja_wozki_gabi_nowe_producent_fotelik.html 2. http://allegro.pl/item618517637_freestyle_gleboki_spacerowy.html Proszę o poważne podejście do sprawy, ewentualnie prpozycję innefo choć trochę dobrego wózka za tę cenę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych dwoch to ten 2gi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny coneco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnvvbvbvbvbvbvh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ten trzeci sie najbardziej podoba??? z doświadczenia napisze że warto przemyśleć kupno używanego wózka, teraz przy drugim dziecku rozważam kupno innego wózka i na pewno bedzie to używka:) szkoda kasy na nowy jak można kupić w dobrych pieniądzach wózek w bardzo dobrym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam i wiem
ze przemyśl zakup tego wozka gondola i spacerówka są bardzo małe ja mma i wiem ze ten wozek fajnie tylko wyglada po 9 miesiącach uzytkowania kupuje coneco ale solar jest większy i fajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1308
do :przyszła mama+justyna odradzam kupno wózka coneco v3, mi on również bardzo sie podoba ale każdy go odradza gdyż przede wszystkim szybko sie psuje,kółka sie kręcą w powietrzu ,cały czas sie zacina,ciężko wyciągnąć gondole i wszystkie inne cześci a tak poza tym w każdej hurtowni mówą że powoli wycofują go z produkcji bo za dużo mieli reklamacji.za to bez porównania jest z tej samej fimy ale model nowszy tj.v4 my własśnie taki kupiliśmy i zapłaciliśmy za wszystkie 3 części ok.1050zl. a jakbyś chciała sama gondole i spacerówke to kosztuje ok.780zl.a jeżeli chodzi o zdjecia które ty wybrałaś to zdecydowanie ten drugi wózeczek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×