Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodnik009.

wodniki

Polecane posty

Gość gość
wodniki lubia prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie wodniki sa takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy znak zodiaku.Własnie się rozwodze z wodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Wodniczką :) ..hm , jestem samolubna, egoistyczna kieruje się emocjami. Zamknięta w sobie, nie śmieje się z byle czego. Raczej poważna ale z głową w chmurach. Nie lubię ludzi ale ludzie mnie bardzo. :-) nie wiem gdzie tkwi mój fenomen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w fałszywości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) To i ja się wpiszę. Jestem lutową wodniczką i podobnie jak pani wyżej przyciągam do siebie ludzi, choć wcale o to nie zabiegam. Prawie każdy, kogo spotkam mówi, że jakieś ciepło ode mnie bije. Ale tu się różnię, bo ja lubię ludzi, szanuję ich odmienność i (tu mi najbliżsi zarzucają) wytłumaczę nawet seryjnego mordercę. Lubię pobyć sama, ale żyć bez miłości, bez drugiej osoby już nie. Lubię być adorowana przez mężczyznę, ale odpłaacm się uczuciowością i roztaczam troskę wobec najblizszej osoby. Chyba jestem za mało spontaniczna, za bardzo twardo stapająca po ziemi. Wszystkie zakupy muszę miec przemyślane i lubię zaoszczędzić na jakiś tam sensowny cel. Nie potrafię spontanicznie wydać pieniędzy, myśląc o "gorszych czasach". Za mało we mnie luzu. Ale lubię marzyć. Lubię zwierzęta i przyrodę. Można mnie dotknąć aż do bólu... Nie lubię kłamać, a jak juz to zrobię, to mam wyrzuty sumienia. I mam skłonność do impulsywnego jedzenia w stresie. Jestem wobec siebie krytyczna, miewam niską samoocenę. Pozdrawiam wodniki i niewodniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka70
Jestem wodniczką Mój mąż tez jest wodnikiem Razem od ponad 20 lat Bywało rożnie ale nadajemy dokładnie na tych samych falach W wielu rzeczach sie różnimy jednak Ja lubię porządek - on straszny bałaganiarz Ja jestem punktualna - dla niego czas jest z gumy Nikt mnie tak niej rozumie jak on Oboje jesteśmy romantykami - czasem nawet On większym Lubimy towarzystwo innych i swoje a czasem każde z nas lubi pobyć samemu Jesteśmy dla siebie i innych szczerzy - czasem do bólu Nie wybaczamy zdrady - jezeli zawiedzie nas przyjaciel to nie ma odwrotu W wydawaniu pieniędzy oboje troche lekkomyślni wyznając zasadę ze po co oszczędzać na maksa skoro jutro mogę nie żyć - ostatni pieniądz wydamy na podróże Otwarci na siebie i innych- ale gdy przy pierwszym poznaniu z kimś nowym coś nie zaiskrzy to drugiej szansy nie bedzie Lubimy mieć rzeczy inne niz wszyscy Jezeli wszyscy wybierają kolor biały - my na pewno wybierzemy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie falszu.zdrady i klamstwa.jestem uczciwa.lubie przyrode i zwierzeta. przyjazn i milosc sa najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×