Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

______________Jak się malowac, zeby powiększyć oczy?______________

Polecane posty

Gość ihaha

bardzo prosze o porady i zdjęcia. Mam bardzo małe oczy :( w dodatku jedno jest mniejsze od drugiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka4444
musisz uzywac dwoch cieni najlepiej ten drugi był jakis bardzo ciemny. Nakładaj go na koniec oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy
Nie możesz robić regularnych kresek, to po pierwsze. Żeby oczy "otworzyć" możesz używać tylko rozmazanego ołówka albo cieni. Cienie powinny być ciemne i nakłada się promieniscie w zewnętrznym kąciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ojej dziewczyny nie jestem ekspertem w malowaniu. Wyjasnijcie mi to prościej pliiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka4444
Ja sobie maluje oczy tak: zacznam malowac jasnym cieniem od kacika oczu tak do polowy powieki a potem lekko cieniuje np.bardzo ciemnym fioletem... wtedy oko sie wydaje wieksze i pełniejsze. Ja nie robie sobie kresek. Musisz tez mocno wyciagnac rzęsy. Poogladaj sobie wiadomosci jak są pomalowe prezenterki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluesky=gakaka
Ja zaczynam od ołówka na dole i w górnym zewnątrzym kąciku (trochę na powiece i nad okiem). Ale rozcieram go do stanu takiej ciemnej mgły. Potem nakładam na to ciemny cień w tych samych miejscach i też bardzo dobrze rozcieram (to daje efekt takich przydymionych oczu). Potem daje jaśniejszy cień na powiekę i nad powieką od storny wewnętrznej, oczywiście to trzeba też rozetrzeć i zmieszać z tym ciemnym, tak żeby odcienie przechodziły jeden w drugi. Ja robię jeszcze do tego cieniuteńkie kreseczki na górnej powiece, ale do tego trzeba mieć naprawdę rękę i wyczucie i lata praktyki; generalnie kresek z tuszu z decydowanie nie polecam. Plus rzęsy oczywiście. Na koniec daje bardzo jasny (często biały) cień tuż pod brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeee
robisz tak, : -na wewn kacikach oczu nakladasz jasny cien, najlepiej bialy perlowy, ale nie za duzo, bo bedzie kicz. na zewnatrznych kacikach nakladasz ciemniejszy np popiel. -Ja dodatkowo robie kreski szara, perlowa kredka na gornej piowiece ale tylko od polowy oka-nie na calej dlugosci i kreske wydluzam lekko poza oko. Po prostu chodzi o uzyskanie efektu jakby wydluzonego oka i kreski nie robisz dokladnie przy krawedzi oka tylko przy koncu oka idziesz z kreska lekko w gore.Tak by oko wydawalo sie wieksze . Rozmazac to mozna lekko by uzyskac przydymiony ekekt,To samo robie z dolna linia oka.Tez od jego polowy kreska ,troszke wydluzona (to tak jakbys chciala przesunac oko troszke dalej od nosa ;) ) i tez rozmazujesz te kreske., - I co najlepsze w celu uzyskania wiekszego oka, srodek krewiedzi oka tzn to co jest zaraz przy samej galce ale na dole malujesz biala kredka, tak jak kiedys babki kreski robily w srodku oka, co powodowalo zmniejszenie go, tak teraz ty pomaluj to biala kredka. No i koniecznie tusz do rzes :) Mam nadzieje,ze nie brzmi to wszystko skomplikowanie :D aha, tez dobrze jest pomalowac wtedy usta tylko blyszczykiem, tak by zwrocic uwage na oczy a nie usta. Jedna z czesci twarzy musi byc uwypuklona, nie wszystko naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×