Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Staram się nie nabijać nigdy z wyglądu, ale nie uważacie ze to juz przesada???

Polecane posty

Gość przynajmniej wyroznia sie
w tlumie, taki polski Michael Jackson :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniewski wyróżnia się strojem, wyglądem i imionami swoich dzieci. Szkoda, że nie wyróżnia się ciekawą muzyką, fajnymi płytami i miłymi dla ucha piosenkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko nie zaczeli go porownywac do michalea jacksona, jackson ma talent, ogromny talent tworczy, muzyczny, choc jak osoatnio slyszalam ma przerozny repertuar, od piiosenek przeciętnych po genialne natomiast wisnbiewski ma talent...do zarabiania pieniedzy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael Jackson
MA talent i do tego jest dziwakiem - szkoda, bo sa ludzie utalentowani i NORMALNI nawet w USA. Wisniewski zas nalezy do nienormalnych, Jackson tez, ale oczywiscie nikt tu nie porownuje ich muzyki i talentu - tego nie da sie nawet powrownac, to nie jest ta sama liga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola z rumem
Jackson ma talent i jest dziwakiem;-) Wiśniewski jest tylko dziwakiem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy on tak chodzi na co dzień , po ulicy? bo ja myślałam ,że to styl tylko na scenę ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola z rumem
znając Wiśniewskiego moze on chodzic tak też po ulicy:-oPo nim można się wszystkiego spodziewać....tylko nie naprawdę dobrych piosenek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój szef tez miewa humorki
on jak on.ale ona?? ani to sceniczny strój ani modnya juz napewno nie gustowny, takie spodnie białe tez mam i nie przyszłoby mi do głowy włozyc je do tych butów i do tego szalika czerwono rózowego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIK
ONA JEST OHYDNA.fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaa 2000
następny ślub Wiśniewskiego odbędzie się na pokładzie promu kosmicznego...ubranko już ma :D bedzie pasowało jak ulał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i najśmieszniejsze jest to
że Wiśniewski znajdzie na to sponsorów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze wam powiedziec ze chociaz nie jestem fnką jego tworczosci bardzo cenie go za to ze jako dzieciak z domu dziecka potrafil się tak wybic i za przeproszeniem wydostać z gów... malo komu sie tak udaje bez pomocy i tu dlka niego wielki plus, bo widocznie ma talent do rozmanazania swoich pieniędzy( do wydawania rowniez) dzisiaj malo komu się top udaje bez czyjejs pomocy, w tym rodzicow, ktorych wisniewski nie posiadal, a mimo to po latach pomogl chorej matce, ktora kiedys go zostawila i za to go bede cienic mimo wszystko, za to go nawet lubie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jasny gwint!!! Co to za skafander?? Z gwiezdnych wojen się urwał, czy z pamięci absolutnej?? brak mi słów na niego... i pomyśleć, że gdy miałam 11 lat, to go słuchałam... ale siara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołym okiem widac, że on jej nie kocha. ciągle tęskni za Martą. Bo ta Ania taka jakaś nijaka, ani ładna ani brzydka, ani mądra, ani głupia, dlatego musiała sobie włosy na czerwono pofarbować, żeby choć tym się wyróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAH HAHAHA
Uwaga! Uwaga! o godz. 22 odlatuje misja na Marsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydzil bys sie
porownywac Wiśnie do Michaela. Jackson przynajmniej posiada TALENT, a nie to co Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ania jednak umie spiewac
w porownaniu z biedna Marta :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to bym
kmioty z Polski - nic dodać nic ująć...troszke kasy mamy to zrobimy wsi żeby wszyscy wiedzieli...czemu w Polsce to wszystko musi być tak żenujące???!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o tragedia:o Może ta cała Ania ładniej śpiewa od Mandaryny ale chyba nie za bardzo ma po kolei w głowie skoro związała się z Michałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty W
i brzydka i jakaś flejowata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśniaki wieśniaki
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×