Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nieokreslona

ABORCJA.. Jesteście za zmianami??

Polecane posty

Gość ona nieokreslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mignonne
uwazam, ze moje prywatne zdanie nie moge narzucac komus! kazdy jets dorosły i sam decyduje odpowiada za swoje czyny! czyli jako człowiek jestem przeciw abrocji.. ale jako ustawodawca dałabym ludziom wolną rękę. ustwa byłaby za aborcją. ja nie moze zyc za nich. Nie moge mowic urodz! kobieta urodzi bedzie zyła w nedzy i powie mi- to przez ciebie miałabym inne zycie a tak! albo sie powiesi i osieroci dzieci - znam takie cos. mamy 21 wiek a zatem wprowadziłabym system odbierania dzieci tzn nie jakies łozko i kazdy widzi ze ja niose to dzieko aby je oddac. tylko pielegniarki same !!!!!!!!!!!!!!!! pytałyby sie kobiet w ciazy (1 mies, 3 mies, 6 mies, 9 mies 1 mies po urodzeniu 3 mies po urodzneiu) czy chce zostawiac dziecko czy je oddaje i zrzekam sie praw. Własnie ten system szwankuje!!!! puste lozeczka z napisem mamo chce zyc to utopia!!! wczujmy sie w psychike tych kbiet- zadna nie pojdzie aby jawnie ktos ja zobaczył ze dziecko oddaje itp. i ja je rozumiem. nie wiem czy ja miałabym odwage isc przez miasto z wozkiem, tobołkiem a by je tam dac. a potem bede wytykana palacami ! to ta! to ta! dlatego trzeba wprowadzic system pielegniarek w gabinatech ginekolgoow, szpiatalchktore beda z dokumentami w reku pytały sie i odznaczały czy chce oddac czy zostawia. wszytskich kobiet! czy z mezem czy bez czy ma 1 czy 10 czy zero dzieci. zycie jets takie proste, zawodzą ludzie:) system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwzajmy
uwazam, ze zmiany sa niepotrzebne!!! dlaczego onisie wpieprzaja w to conie powinni!!!! Aborcja powinna byc tylko w razie gwaltu czy zagrozeniu zycia matki!!!! Nie ma wiecej mozliwosci i niech tak zostanie,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
ja jestem przeciwko wszelkim zmianom, które zaproponowano, i uważam że nasze prawo w tej kwestii jet i tak bardzo rygorystyczne. Ucieszyłabym się z referendum ale i stnieje obawa ze swój głos poszły by oddac w największej ilości moherowe berety, bo ksiadz w kościele by kazal, wię jesli dojdzie do referendum to poprowadze chyba jakąś akcje agitacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owalny Bill
tylko kobiety o zwyrodniałym umyśle mogą mordować poczęte dzieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zostanie tak jak jest...
np kobieta która urodzi dziecko gwałciciela powinna decydować czy chce urodzic czy nie.... nikt chyba nie powiedział ze zawsze trzeba usunąc ciążę w wyniku gwałtu..to samo ma się do innych przypadków gdy ciąża zagraza matce lub dziecko ma powazne choroby... dl tych którzy uwazaja ze powinno się zmienic prawo zwłaszcza kobiet: gdyby taka kobieta która jest za zmianami została zgwałcona i zaszła w ciążę to by z radoscią oczekiwała dziecka które bedzie jej przypominac gwałt? bedzie go wychowyc szczesliwa? będzie go KOCHAC czy nienawidzić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owalny Bill
nie można sobie tak po prostu mordować !!! nie można uważać, że mordowanie to prywatana sprawa mordującej !!! morderstwo ściga się z mocy prawa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec
prawo wyboru, w koncu to moje zycie i moje cialo. Sama bym nie usunela, tak mi sie wydaje, ale to kobieta powinna decydowac o sobie. Tym bardziej jesli dziecko moze byc poczete w wyniku gwaltu lub chore. Te dupki chca ponoc zakazac tez wykonywanie badan prenatalnych. O zgrozo, chyba pora sie ewakuowac, bo jeszcze paszporty nam zabiora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owalny Bill
kązdy morderac chce mieć parwo do mordowania !!! Fajnie się morduje nie obawiając się krzesła elektrycznego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niike3
są tak różne sytuacje w życiu że nikt nie wie co go spotka i dlatego taka decyzja powinna należeć do kobiety a po za tym ja bym nie chciała być pytana w szpitalu czy u ginekologa czy oddaję swoje dziecko tak być nie powinno wyobraź sobie że czekasz parę ładnych lat na swoje cudo a tu co miesiąc ktoś się pyta czy chcesz go oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12234345566
Nie wyobrażam sobie,żebym mogla urodzic dziecko w wyniku gwałtu...Zresztą nie wiem,co bym czula...Ale jedno jest pewne.Nie chcialabym,aby prawo za mnie zdecydowało czy mam urodzic czy nie!Slyszałam ostatnio rozmowe dwóch dziewczyn,że wolałyby się zabić aniżeli urodzić dziecko z gwałtu...Chora Polska,chory rząd!Ale tak będzie dopóty,dopóki będą rządzić mochery i Rydzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
jebnij sie w głowe owalny bill !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nieokreslona
ciesze sie ze zgadzacie sie ze mna;) tez uwazam ze jest dobrze..a najlepiej byloby..gdyby zrobili referendum..a nie usiadzie...grstka ludzi z rzadu i decydują o zyciu innych...ale tak moze byc tylko w Polsce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec
Owalny Bill zastanow sie co za glupoty wypisujesz... Przeciez nikt nie chce mordowac dla zabawy. Tu chodzi np. o ludzkie zycie. Dlaczego walcza o plod, a nie o matke, ktora zabiją dopuszczajac do porodu??? Czy lekarze wtedy tez pojda na krzeslo elektryczne za zbrodnie??? A moze posadzimy wtedy tych, ktorzy ustawe wymyslili??? Pomysl tez co sie dzieje z dziecmi, ktore sa uposledzone i zostaly oddane, latami czekaja na rodzine adopcyjna w osrodkach, ktore i tak sa przepelnione. Nie takie dziecinstwo powinny pamietac jak dorosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zostanie tak jak jest...
kiedys zostałam zgwałcona na szcęscie nie zaszłam w ciążę... nie wiem czy w wieku 16 lat mogłabym wychowywac dziecko...nie wiem czy dałabym radę kochac to dziecko... moja przyjaciółka urodziła dziecko...z poważną wadą...dowiedziała sie o tym dośc szybko jednak nie zgodziła sie na aborcję...teraz maluch ma 2 lata nie widzi nie słyszy...a mąż nie wytrzymał tej sytuacji psychicznie odszedł a koleżanka jest sama z dzieckiem...czesto widze jej łzy bo nieraz nie daje rady psychicznie fizycznie... zagorzały zwolenniku zmiany zyczę Ci by Tobie taka sytuacja sie nie zdarzyła i zebys nie zostawił zony i dziecka gdyby okazało się ze urodzi sie bardzo chore dziecko...albo by twoja zona nie zaszła w ciąże podczas gwałtu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec
przeciez oni juz powiedzieli ze nie beda z ludzmi na ten temat rozmawiac, bo 307 poslow wie lepiej niz obywatele heh, normalnie ciemnogrod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mignonne
jesli chcą zmian musieliby usprawnic system adopcyjny - to co pisałam i system opieki nad chorymi dziecmi, czesto kalekami, lezącymi a zatem szpitale, nowe miejsca albo system wolonatraitu, tanie leki dla tych dzieci itp. nie mozna robic zmian nie zmieniajac realiow zycia... głupki rządzą krajem... "kosciół nie kaze wychowywac" miałam 15 lat jak usłyszałam te zdanie od madrego ksiedza. Miał racje. nie zabijaj czyli urodz chore, zdrowe, nie chcesz oddaj zgadzam sie z tym co do gwałtu/// na dobra spawe dziecko jets tu najmniej winne a ginie... zostaje skazane jakby na kare smierci za czyn ktorego sie nie dopouscilo... ofiara moze czuc nienawisc do złoczyzncy jesli chcieliby aby takie kobiety rodizly te dzieci, ale je nie zabijały tylko je ODDAŁY od 1 dni gwałtu i wykrycia ciązy musiałby byc pod opieka psychologow:) ktoryz mowiliby jasno urodzi pani odda, dziecko jets tu najmniej winne, zostaje skazane jakby na kare smierci za czyn ktorego sie nie dopouscilo... to mocne słowa i na kogos z sumieniem podziałaja jelsi beda wypowiadane wielokrotnie:) zycie jets proste zawodza ludzie, ktoryz daja zmieany a nie daja gotowych rozwiązan wdrazania systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12234345566
I dlatego jestem za aborcją!Moja siostra mówiła co ksiądz ma do powiedzenia w tej sprawie i okazalo się,że kobieta musi urodzic dziecko z gwałtu,bo to jest ofiara dla Boga...i taka ciemnotę wmawiają w szkolach uczniom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam się za kobietę o zwyrodniałym umyśle, ani nie uważam, że kilkutygodniowy płód jest dzieckiem. Wolno mi? Wolno. Ciekawe, co by panowie powiedzieli, gdyby kobiety rządziły tym światem i nagle sobie postanowiły, że mężczyznom nie wolno tracić nasienia bezproduktywnie i każdy, któremu zostanie to udowodnione będzie pozbawiony penisa, np. będą one skracane o 3 cm. Super, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mignonne
nie zabijaj oddaj okey tylko usprawnic miejsca gdzie je oddawac chore- spzitale, osordki, domy dziecka , rodizny zastępcze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owalny Bill
feministki to organizacja zbrodnicza namawiąjjaca do zbrodni i zbrodnię upowszechniająca. To mafia mordercza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
a czy w kościele sie czasem cos tam nie przysiega ze bedziemy dbac o dzieci i wychowywac je w duchu kosciola ? cos tam kojarze takiego, wiec wskazywaloby jednak na to ze dzieci wychowywac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niike3
nie chciała bym widzieć dziewczyny która pod sercem dziewięć miesięcy nosi dziecko swojego kata czy patrzyłaś od strony ofiary co ona prze a jeśli było kilku sprawców o tym nie będzie mogła zapomnieć będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zostanie tak jak jest...
ja jestem zdania ze powinno się chronic zycie ludzkie... ale kazda kobieta jest inna...jedna kobieta jest dzielna i pokocha dziecko z gwałtu a inna nie wytrzyma tego psychicznie...i lepiej zeby popełniła samobójstwo? poza tym człowiek nie powinien oceniać drugiego człowieka.. wystarczy ze zrobi to Bóg na sądzie ostatecznym on jest bardziej sprawiedliwy niz człowiek... człowieku chcesz uwazas się za obroncę zycia... a jak zachowujesz się kiedy widzisz lezącego człowieka na zimnie? pomyslisz ze pijak...? a moze zasłabł? moze trzeba mu pomóc? nie pomozesz bo stwierdzisz ze pijak i to jego wina.. a jak umrze? bedziesz ocieniac kobiety kótre usuneły ciązę z powaznych powodów a sam siebie rozgrzeszysz z tego ze udzieliłes pomocy innemu.. zastanów się czy jestes lepszy od innych jesli jestes bez winy pierwszy rzuc kamień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nieokreslona
ok..mozna leczyc przyczyny...aborcji... ale o gwałcie chciałabym zapomniec... Urodzenie dziecka z gwałtu... wykonczylo by mnie psychicznie..a potem swiadomosc...ze oddalam dziecko :O JESZCZE RAZ POWTORZE MOIM ZDANIEM POWINNO ZOSTAC JAK JEST!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12234345566
Chyba mówisz o przysiędze malżeńskiej...Wiesz,wierność też się niby przysięga,a jednak sa rozwody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mignonne
gdyby kobiety rządziły tym światem i nagle sobie postanowiły, że mężczyznom nie wolno tracić nasienia bezproduktywnie i każdy, któremu zostanie to udowodnione będzie pozbawiony penisa, np. będą one skracane o 3 cm. Super, nie? == to prawda pisze to w bibliii a panowie co;) ksiądz ksiezowi nie rowny, małointeligenti tez sie zdarzają ja nie lubie wciskania ciemnoty, ze Bog daje dzieci itp nie, powołuja je ludzie, sexem, wyrachowaniem, nieodpowiezialnoscia itp a dziecko z gwałtu to nie ofiara dla Boga, Bog nie rzada ofiar a miłosci- bilbia cytat jasny a czytelny:) tylko aby nie zabijac czyli oddaj je. No chyba, ze chesz to wychowaj, bo z tym to roznie bywa:) jeden chca inne nie. Moja babcia miała dziecko z gwałtu. W czasie wojny... ale to inny był gwałt. Opisałam go;) gdziesik:) I co? I nic. harda była. Wpisała imie ojca Dymitr. I nie patyczkowała się. Nie płacił. Ale oamietam słowa babci a co on mnie mogl zrobic tylko mnie zabic nic wiecej widywałą go ... takie zycie kiedys kobiety miały gorzej a wujek super człowiek. Niesmiały oczytany duzo wiedział, dobry. Nie miała traumy do dziecka, ale do sprawcy. Tyle. ja wogle uwazam ze moja babcia jets Naj. super babeczka:) taka zcyiowa. Sama sobie radziła:) nie lamentowała jak co poniektore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nieokreslona
DO NIECH ZOSTANIE TAK JAK JEST TRAFILES W SAMO..SEDNO..bOG NAS ROZLICZY... "Jesli jestes bez...."" gratuluje stwierdzenia...nic dodac nic ujac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×