Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona nieokreslona

ABORCJA.. Jesteście za zmianami??

Polecane posty

Grawitacja, tytuł książki niezły \"Absurdy Rzeczypospolitej Pomrocznej\" :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-koscielna
znam taki przypadek, ze babka urodzila bachora z gwaltu-to jest dla mnie owoc szatana i zwyrodnialca,meczyla sie cala ciaze, bo jej takie glupoty wmawiali jak niektorzy tutaj,jak ona miala zapomniec o tragedii kiedy prawie rok miala w sobie owoc przemocy, bo jak to inaczej nazwac?psychiczny wrak, po porodzie oddala oczywiscie, ale cale czas pamietala o tym i to ja jeszcze bardziej dolowalo, ale ten dzieciak ja odnalazl jako nastolatek bo jego adopcyjni rodzice wiedzieli kim byla matka, znali przez kogos tam i oczywiscie pretensje wielkie, a jak sie dowiedzial calej prawdy to rozplakal sie i powiedzial, ze nienawidzi jej za to, ze go urodzila, i co?2 zycia zniszczone zamiast jednej komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyna
Nie rob tak jak przedstawiciele naszej koalicji rzadzacej i nie dziel ludzi, na tych ktorzy mają wiecej do powiedzenia i mniej. Nie rodziłam, ale miałam bogate zycie, a to juz cos, by widziec i rowniez doswiadczac tego co Twoi bliscy. Nie rodzilam, ale to nie zabiera mi miec swoje własne zdanie na ten temat. Przez wiele lat byłam nieokreslona jesli chodzi o aborcje na zyczenie... dopoki moja bliska osoba nie straciła dziecka i nie powiedziała mi troche jak TO wygladało... nie jestem jakim radykałem, ona tez nie była i nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciane
MAM określone zdanie, jako osoba, którą mnie ten problem pezpośrednio dotyka Mamy 21 wiek - nie powinno być ciąż niechcianych, bo wiedza, oświata i medycyna.... ale gdy kościół zakazuje antykoncepcji cofamy się do wieku XV a święta inkwizycja dalej rządzi. Wstyt mi tego wszystkiego czytać i łuchać. Na zakaz aborcji może pozwolić sobie tylko takie państwo, które zapewni tym NIECHCIANYM wikt i opierunek, ale niestety nie zapewni MIŁOŚCI, CZUŁOŚCI , pocałunku i bajki na dobranoc KTO DAŁ WAM PRAWO SKAZYWANIA NIECHCIANYCH NA TRAGEDIĘ ŻYCIA??????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast usuwać ciążę
podrzucic dziecko pod kościół albo sejm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyna
taka se gałązka --- ok, rozumiem;) Nie ma co walczyć ze soba, bo tak własnie babska solidarność traci w tej walce. Dla mnie aborcja z powodu gwałtu, zagrozenia zycia jest zrozumiała. Teraz Trybunał Praw Człowieka rozpatruje sprawe tej kobiety co oślepła z powodu kolejnej ciazy. Dostała 'pozwolenie' na legalną aborcje, ale NIKT nie chciał jej wykonac! Urodzila i praktycznie oslepła! Tu jest dopiero niesprawiedliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się!!! Teraz najważniejsza jest solidarność kobiet! Nie skłóćmy się same! W końcu nie tylko o nas chodzi, ale przyszłe pokolenia kobiet też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciane
A MOŻE miałam szczęście, bo lepiej wyjadować w domu dziecka , niż być bitym, katowanym.......................................przez własną matkę. ile jest takich spraw, że sąsiedzi zgłaszają na policję - przemoc w rodzinie. A tu - nie zabijaj płodu - płód nie cierpi, nie czuje, nie widzi nie słuszy i nie czuje się tak jak MY niechciani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciane
FAŁSZYWI obrońcy praw człowieka, którzy ustalaja, tam na górze co komu wolno, a sami robią takie rzeczy, że wstyd. Te skandale, te afery... A te dewotki, co w kościele świętoszki, a........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukajcie w archiwalych numerach \"Naszego Dziennnika\". Tam to dopiero są odkrycia :) Oto przykład \"My przeprowadziliśmy badania z których jasno wynika, że seks stał się niebezpieczny dla waszego życia. Uzywanie prezerwatyw prowadzi w prostej linii zo raka mózgu i zawałów serca. Polskę możńa seksem zabić!" Powiedział to biskup Frankowski podczas spotkania na Jasnej Górze zorganizowanego dla Młodzieży Radia Maryja. Reszta tych odkryć jes w 243 numerze \"Naszego Dziennika\" z 2000. roku. ................. A to Polska właśnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyna
No niestety powoli staniemy sie drugą Afryką jesli chodzi o prezerwatywy chocby:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurka, nie wierzę normalnie, koń by się uśmiał ... oni chyba chcą z powrotem do kamieniołomów nas zaprowadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheenka, to fragment oryginalnej homilii. Gdy to przeczytałem to o mało nie zleciałem z krzesła. Ze śmiechu. Poczytaj sobie inne numery tego pisemka. Dopiero będziesz miec ubaw :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę żeby Giertychowi
zgwałcono jego córkę w wieku 12 lat i zaszła a ciążę z Murzynem, ciekawe co by zrobił????? Kazałby jej urodzić??? Nie, swojej córce na pewno nie! Tak jak teraz jest, to jest dobrze, jak można kazać rodzić dzieci z gwałtów lub też matce, która może podczas porodu umrzeć. W końcu matka też człowiek, a kto dziecko potem wychowa? Giertych??? Giertych i jego ojciec tak naprawdę nie zeszli jeszcze z drzew, prędzej małpy z nich zejdą niż oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pschologiem
cóż, nasi szkoda, że to nasi politycy nie zachodzą w ciąże z gwałtu. MOże wtedy otrzasnęliby się i zaczęli trochę myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zabójstwo normalne k**wa jest jeśli ni chcesz bachora to go zostaw w szpitalu po urodzeniu ale nie zabijaj k**wa mać. Aborcje usprawiedliwia jedynie zagrożenie życia lub zdrowia matki. Gwałt to nie powód bo bachora można k**wa oddać. A te które zrobiły aborcje z innych powodów to zwykłe k**wy które dawały d**y na lewo i prawo i potem nie potrafiły ponieść tego odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×