Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

varmi

zawsze tak jest...

Polecane posty

ale ty źle dobierasz te teksty, przeczytaj którys z tych topów od początku, a wtedy zobaczysz jak nieadekwatne jest to co kopiujesz. Daruj, amigo, ale w ten sposób się nie dorobisz. Może ewentualnie załapiesz się na fuchę pomocnika ogrodnika, u jakiegoś nowego Ruskiego. Ale i to jest wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varmi drogi niedowartosciowany
ja mialam "okazje" byc z bogatym, nie musialabym robic nic, martwic sie o kase, bo mial ja. ale nie o to w zyciu chodzi, ale o to zeby kochac i spelnaic sie w zwiazku. pusty jestes jesli myslisz ze wszystkie kobiety mysla tylko o kasie. Nie wzielabym ani grosza od faceta. Mam swoje pieniadze i nie potrzebuje byc na czims garnuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wielka szkoda ze prawie zadna tu i wogole nie mysli tak jak ty pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaa
okazja czyni zlodziejem :O jakos nie widzialam jeszcze okazjonalnych bogaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia pod toba byl gienek..
nie wyobrazam sobie wozic faceta moim samochodem ,utrzymywac go , itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaa
ok, varmi - czym sie zajmujesz? - sprawdzam, czy są jakies perspektywy na przyszłosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia pod toba byl gienek..
oj nie , dobrze zapowiadajacyon nie jest, bedzie ci wydziellal, papier toaletowy w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby on cie /was wozil i utrzymywal to jest ok. czyz nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy komus sie cos nie udaje i szuka winy u wszystkich, tylko nie u siebie, to takiego nazwalabym oferma, fajtlapa zyciowa. Ty varmi jestes klasycznym tego przykladem. Nie masz powodzenia, bo jestes fajtlapa, wiec wmawiasz sobie, ze wszystkie kobiety sa dzi**ami i juz sie w swoim rozumku usprawiedliwiles. Ty cacy, one be! Tak trzymaj, a nic sie nie zmieni w twoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ogólnie proponuję, abyśmy wszyscy wklejali swoje wypowiedzi na każdym z tych topików. Varmi najwyraźniej liczy na potrójny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniaa
uuuuu, varmi bezrobotny, bo nie chce powiedziec, co robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, rozmawiamy albo z glupkiem, albo z chorym czlowiekiem. Dajmy mu spokoj. Nie czyta naszych wypowiedzi, pewnie tworzy cos nowego. Moze wpadl w straszna frustracje z powodu kolejnego odrzucenia go? Dostal kosza i wypisuje bzdury. A poszedł won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwiam, że to jednak chory człowiek. I racja, nie ma co tutaj tracić czasu nadaremno! Na samą myśl, że moze już tworzy coś nowego...brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhmm, strasznie się boję....:-D Bedę robić to na co mam ochote, ubogi prostaku :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmi.........................
jestem niudacznikiem , mam 1000zl w porfelu niky mnie nie lubi..nawet na byrdel mnie nie stac , do tego nie skonczylem zadnej szkoly jestem NIKIM sam wypierdallaj cwelu , nadstaw dupy na dworcu moze jakis slepy cie wyricha ...ahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczka, zgwalcil cie ktos kiedys ty glupia kurwo ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morda w kubeł, kmiotku. Co do gwałtu, to z twej strony na pewno mi on nie grozi bo czymś to zrobił? Ołówkiem? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmi.........................
no wlasnie nie dosc ze nie mam pieniedzy to jeszcze jestem impotentem ..brzydki, goly w ryj , nieudacznik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vermi
wystopuj proszę, bo zachowujesz się poniżej wszelkiej krytyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×