Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość niebieski lakier
nierozumiem zupelnie sensu wklejania tych artykulow na temat muzulmanow lub murzynow, ktrozy zabili swoje partnerki..czego ma to niby dowiesc... wystarczy codziennie poczytac londynskie metro tudziez the sun a tam sie roi od roznych historii na temat zabojstw i wcale nie sa to zawsze muzulmanie... ludzie z wyzszych sfer tez zabijaja swoich wspolmalzonkow, ostatnio w jakiejs angielskiej gazecie byl artykul o polksiej wsi jak jeden facet trzymal swoja zone w komorce przez iles tam lat...i sie znecal nad nia psychicznie i fizycznie, a pamietacie historie matki, ktora zabiljala swoje dzieci i chowala do beczek z kapusta? a ostatnia glosna historia Baby P...w kazdym kraju i nacji sa dewianci i roznego rodzaju wariaci, wiec te artykuly ktore tu wklejacie do niczego mnie nie przekonuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
no no te artykkuly nie przekonuja bo wszedzie cos sie dzieje,te artykuly mowia tylko o tym ze kobieta muzulamanina jest jego wlasnoscia tylko,tak czy siak poprostu muzulmanie karaja smiercia za cos co tobie moglo by sie wydawac blachostka.Ta nacja jest generowana od zarodka na przetrwanie i beda eliminowac pomalu wszystkie inne reiligie .Jesli juz urosna tak wysoko w sile ze nikt ich nie powstrzyma to wtedy sie wszyscy przkonamy jak to jest zyc w strachu i obawie o swoja o siebie i wlasna rodzine,to moze tez spowodowac ze ludzie sami beda przechodzic na islam po to aby zyc troche spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tam przekonuje
o tym mózgu, żeby pokazac ze byla nikim... i to przez pozew o rozwód... A skoro thxman twierdzisz, że nie przekonuje artykuł...hmmm... ale przeciez sam dajesz przyklady z zycia wziete, ze niby tak moze byc w kazdej kulturze...??? w kazdej kulturze zdarza sie tez facet nieszanujacy kobiety a takze fanatyk religijny. Wniosek? są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mustafy
ten koleś od obleśnych wpisów, piszę do takich jak ty... być może jesteś wykształccony, być może robisz w fabryce przy taśmie, to nieważne, ważne że cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy. Rodzice w domu tak się do siebie odzywali? Nieźle cię mama nauczyła, bardzo dużo z rodzinnego domku wyniosłeś, pogratuluj rodzicielce, świetnie ci psychę zryła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shine in the dark
Ja sama mam duze obiekjce do muzulmanow i osob pochodzenia afrykanskiego, jakos absolutnie nie pdooba mi sie ich kultura ani sposob myslenia, ale z drugiej strony nie oceniam moich znajomych z kim sie spotykaja, ich sprawa. Poza tym thnxman obawia sie ze nasz muzulmanie zaleja...ale zauwaz, ze taki prawdziwy wierzacy muzulmanin nie zwiarze sie na cale zycie z niewierna polka bo mu religia i rodzina nie pozwoli, poza tym prawda jest taka, ze moze i sporo polek jest nimi zauroczonych, ale nie wydaje mi sie zeby nagle wszystkie zauroczyly sie islamem i sie nawracaly hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus Joy
No i poleciały na kasztany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice znali w Polsce malzenstwo ona Polka katoliczka on muzulmanin ktory studiowal w Polsce i tu juz zostal i sie z nia ozenil Ona nie zmienila religi nawet po 15 latach malzenstwa. On sie zgodzil na to. Podwozil ja i tesciowa do kosciola i czasem tez wszedl sie pomodlic Inna sprawa to : wiesz ile osób wybiera co roku chrześcijaństwo zamiast islamu ludzie odchodzą od islamu ponieważ maja juz dość oszukiwania samych siebie o pokojowym charakterze islamu http://www.arabia.alleluja.pl/tekst.php?numer=14605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mustafy
masz tak duże zaburzenia, że wydaje ci się, że każda polka to jedna i ta sama, która pokazała ci fakolca z muslimem. Z kolei widziałam twój profil na muslima.com, fajne foty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
00:00 [zgłoś do usunięcia] shine in the dark Ja sama mam duze obiekjce do muzulmanow i osob pochodzenia afrykanskiego, jakos absolutnie nie pdooba mi sie ich kultura ani sposob myslenia, ale z drugiej strony nie oceniam moich znajomych z kim sie spotykaja, ich sprawa. Poza tym thnxman obawia sie ze nasz muzulmanie zaleja...ale zauwaz, ze taki prawdziwy wierzacy muzulmanin nie zwiarze sie na cale zycie z niewierna polka bo mu religia i rodzina nie pozwoli, poza tym prawda jest taka, ze moze i sporo polek jest nimi zauroczonych, ale nie wydaje mi sie zeby nagle wszystkie zauroczyly sie islamem i sie nawracaly hahaah 00:03 [zgłoś do usunięcia] Venus Joy No i poleciały na kasztany. 00:30 [zgłoś do usunięcia] Marina102 Moi rodzice znali w Polsce malzenstwo ona Polka katoliczka on muzulmanin ktory studiowal w Polsce i tu juz zostal i sie z nia ozenil Ona nie zmienila religi nawet po 15 latach malzenstwa. On sie zgodzil na to. Podwozil ja i tesciowa do kosciola i czasem tez wszedl sie pomodlic Inna sprawa to : wiesz ile osób wybiera co roku chrześcijaństwo zamiast islamu ludzie odchodzą od islamu ponieważ maja juz dość oszukiwania samych siebie o pokojowym charakterze islamu >>>>>>>>>>>>>>>>>thxman >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> JA CALY CZAS POWTARZAM ZE 99 PROCENT SA WEWNWTRZNIE UDUCHOWIENI Z ISLAMEM ,NATOMIAST SA I CI BARDZIEJ NORMALNI CI KTORZY NAPRZYKLAD SIE URODZILI JUZ I WYCHOWALI W SRODOWISKU PUBLICZNYM :STUDIOWALI ITD CI MOZE MAJA TROCHE INNY (WLASNY)PUNKT WIDZENIA,OWSZEM SAM RAZ WIDZIALEM KIEDY TO PARKA UBRANA W TE ICH SKECZOWE PIZAMY ZAPISYWALI DZIECKO DO SZKOLY CHRZESCIJANSKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
BYLEM TYM BARDZO ZDZIWIONY NO ALE TAK JAK MOWILEM TO WYLOM TAKICH PRZYPADKOW.CO DO POLEK NATOMIAST TO PRZYKRO PATRZEC JAK SIE SPOTYKAJA Z NIMI I CHODZA DUMNIE I W PEWNYM SENSIE DAJA SIE NAIWNIE OCZAROWAC,NAWET SIE ZAKOCHAC POTRAFIA A PO PEWNYM CZASIE DOSTAJA KOPNIAKA I ZDZWIONE SZUKAJA POMOCY GDZIES NA FORACH : "co mam teraz zrobic ja go kocham a on mnie rzucil "LUB JESZCZE GORZEJ WYSTRASZONE WRACAJA DO POLKI BO JEJ MUHAMED chlopak POWIEDZIAL Z JAK JEGO SIE JEGO RODZINA DOWIE ZE MAJA DZIECKO WSPOLNE TO MOZE BYC BARDZO ZLE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do thxmana
ty juz duzą czcionką lecisz... tylko czekać aż fontami zaczniesz pisać, wyluzuj bo ci pompa siądzie, czemu nie dasz się wypowiedzieć innym, kazdy post kończy się twoim podsumowaniem i przez to myślisz, że każdy się zgadza, ale wiesz jak jest? Nikt po 10 twoich odpowiedziach nie ma ochoty się dalej sprzeczać z kimś, kto ściera linie papilarne pisząc to samo, dlatego na koniec mojego postu abyś nie musiał się już powtarzać, zakończę twoim cytatem "boaboabksndjksdafvbgdhakvfdhul bjdkslab\jcfidsla bdhjsakbfhdeakvbfhdk bfjdkabfjhdkcfbdhjsak... bla bla bla, jestem najmądrzejszy i mam rację, bo odniosłem w życiu wielki sukces, siedzę w angli i pieprzę jak oparzony,, że imigranci nas zaleją, a ja nie lubić imigrantów, bo ja w angli siedzę, bo pracuję i jestem w ich sytacji, ale to coś zupełnie innego...bla bla.... podpisano thxman"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
odpisuje poniewaz dostaje emaile z wiadmoscia o nowym wpisie ,mozesz sobie nazywac nas emigrantami ale ja sadze ze jestem emigrantem wydaje mi sie ze emigracje sie skonczyly od momentu kiedy weszlismy do Uni .Emigruja ci co raczej nie maja pozwolenia na wstep i kombinuja aby sie dostac gdziekolwiek , my skolei teraz to wolna amerykanka.Jesli probujesz mi pojechac publicznie paroma tekstami obmyslanymi przez godzine to twoja sprawa sa tacy ktorzy mi przyznaja racje i ty tacy co nie i tym HWD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do txmana
emigrantem przestaniesz być jak będziesz miał obywatelstwo kraju w którym jesteś, a jestem bardziej niż pewna że nie masz. Mnie nie dziwi, że oni chcą lepszego życia, tak jak ty... a pakole i hindusi mają większe prawo tam być od ciebie, jak chcesz wiedzieć, Indie były kolonie Wielkiej Brytanii jeszcze do niedawna i dlatego tak łatwo im przedostać się na wyspy. A Ty pieklisz się, drażni cię że polka może być z pakolem? A jakim prawem? Co z ciebie za persona żebyś decydował za nie. Widze że lubisz bawić się w cudzy materac, ale lepiej zacznij pilnować swoich spraw. Ja nie jestem z pakolem, ale nie przeszkadza mi że ktoś może być głupi i naiwny, nabierać się na ich śpiewki, ale generalnie mam wyjebane na to co się dzieje u kogoś za drzwiami. Nie wchodz w cudze życie z buciorami, nie opluwaj kogoś, bo nie wiesz nic o drugiej osobie, nie oceniaj i nie potępiaj, bo świat jest okrótny, a los lubi się mscić i to czym gardzisz i wyśmiewasz może się stać z dnia na dzień częścią twojego życia. Ja ci nie bronie mieć swojego zdania, ale pokaż przy tym klasę, bo narazie poziom dajesz taki, że pisząc odpowiedz do ciebie trzeba zejść do piwnicy i się jeszcze położyc zeby pisac posty które są na twoim poziomie, wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Kto to wie kim tak naprawde jestes i z kim ty jestes ,kazdy sobie moze napisac co chce .Jak i teraz i i przedtem zawsze sie znajdzie jakas osoba ktora bedzie mi chciala dowalic jakims zmyslnym kontekstem .Ja mam to gleboko w gdzies co ty sadzisz o mnie ,to nie jest temat o mnie czy o mojej pisowni ,jak zwykle skupiacie sie na czyms innym.Zaraz ja zejde do piwnicy i posmiejeje sie z ciebie i podomniewam dlaczego ciebie temat tak poruszyl ze chcesz mi dowalic hmmm !? .Co do mojego obywatelswa to szczerze mowiac to nie potrzebuje tego ale jak zmienie zdanie to dam ci znac. Jestem tu na tyle dlugo ze bez problemu dostane .A co do ich prawa przebywania tutaj hmmm.... sa, byli i beda przez angielska glupote.Na poczatku to angole skolonizowali ich a teraz jest odwrotnie.Lata temu anglicy nie wiedzieli co ich czeka a teraz pluja sobie w brody ze tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meaaaaa
coz polacy tez tam sa tylko przez glupote angoli. Jakby mogli pozbyliby sie takich jak ty w mgnieniu oka, chlopczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
no i co z tego a ty co nie polak(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meaaaaa
nie ani Polak ani Polaka cokolwiek to znaczy. Jak juz to Polka. Ale wiesz co nas rozni?? Poziom tolerancji. Mi nie przeszkadza kto z kim. Ty wogole masz jakies zycie poza kafeteria?? Jakas dziewczyne?? Znajomych?? Zapewne tylko Polakow co?? Bo inni to przeciez scierwo:o A jesli jakims cudem masz znajomych obcokrajowcow to niedosc, ze jestes rasista to jeszcze hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
otworz nowy topik pod tylulem zycie thxmana,wydaje mi sie ze na tym forum to tylko ja i mustafa nie podaje sie za kogos innego .Ja mam wrazenie ze ty nazywalas sie inaczej kilka postow wczesniej ; ) .Co do mojego zycia prywatnego to jak sama slowo mowi jest ono prywatne ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meaaaaa
thxman to bylo do mnie?? Wiec wyobraz sobie chlopcze, ze pisze na tym topiku pierwszy raz. A TY?? non stop cos. I to jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Zalosne jest to jak polki sie puszczaja z tymi ciapakami z pedalskimi fryzurkami ,tak i to jest tu zalosne !!!Twoje zdanie mi wisi ,jak sie sama przewieziesz kiedys sama to inaczej pogamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do thxmana
Gwoli ścisłości, podpisuję się wciąż tak samo, ale widzę że słowa krytyki od wielu osób odbierasz jako jedno i łączysz nas w jedną osobę, no jest to sposób aby wytłumaczyć sobie to, że twoje wypowiedzi są akceptowane przez samego siebie i człowieka niezrównowazonego jakim jest mustafa. Powiem ci prosto, najprościej jak umiem. Ludzie emigrują i tak już jest, że mimo wszysko emigrantem pozostaniesz. Nie widzę natomiast powodu wyzywania innych ludzi w tak ograniczony sposób jak to robisz. Jak kiedyś konkwistadorzy dotarli do wybrzeży ameryki południowej a tam ukazał im się widok ludzi, którzy stojąc na piramidach czcii bogów wyrywając serca innym ludziom, postanowili ich "nawrócić" na wiarę katolicką, bo wydawało im się to skrajnie niemoralne, co oczewiście było na porządku dziennym dla dzikich plemion. Z kolei muzułmanin, przyjeżdżając do rozpasłej europy, która jest arogancka i zdemoralizowana, chce ją naprawić. Gdybyś przeniósł kiosk stojący na polskiej ulicy do jakiegokolwiek kraju w ameryce łacińskiej, stanach zjednoczonych, lub azji, natychmiast zostałby on zniszczony, szyby zamalowane farbą itp. bo to co się dzieje w europie jest nie do pomyślenia dla innych nacji i wcale nie dziwię się, że oni chcę świat nieco przeobrazić na swój pogląd. Tak samo ty się zachowujesz i zagadką jest dlaczego tego nie widzisz. Zanim przyjechałeś do anglii małżenstwa mieszane były i napewno będą, ale ty chcesz na siłę swoimi wyzwiskami i bardzo płytkim myśleniem to zmienić. A gdzie w tym wszystkim wolność słowa i poglądów. Ja jestem katolem i nie wstydzę się tego, ale nie muszę obrażać ludzi by głosić swoje poglądy. Możesz nazywać się śmiało ateistą, jak większość na tym forum a ja się cieszę, bo jako katol wyrażam więcej tolerancji i zrozumienia niż opluwający się tu agnostycy. Skrajne poglądy może prawić człowiek, który postępuje wedle zasad, które wygłasza, chcesz liberalizmu, zachłysnąłes się unią europejską, to gdzie twoja tolerancja. Głosując za unią w referendum, powinienes wiedzieć, chyba że jesteś bardzo niedouczony, że zgadzając się na wstąpienie polski do unii, oprócz funtów które zarobisz, do polski będzie mół przedostawać się kazdy rezydent unii, czyli między innymi pakistańczycy. Więc w 2003 roku, w referendum stawiając krzyzyk przy słowie tak, powinienes wiedziec, ze jest to również słowo na tak, dla sprowadzania się do polski muzułmanów... bo zakładam że wiesz jakie ratyfikowane umowy umożliwiają wjazd turkom, hindusom i pakistanczykom wjazd na tereny unii. Także bądź facetem i przyjmij z godnością, że ludzie tacy jak ty, którzy chcieli łatwych pieniędzy z unii, zgotowali ten stan rzeczy, bo nikt nie da ci nic za darmo. A ty teraz zwalasz winę na kobiety wiążące się z muzułmaninami, niestety, sam zadecydowałeś o przyszłości dla polski. Ja byłam przeciwko unii i głosowałam na nie, dlatego wyzywaj do woli, ale patrząc w lustro obwiniaj siebie o mieszankę ras, a nie kobiety związane z muzułmanami, bo twoje myślenie jest płytkie i nie widzisz związków przyczynowo-skutkowych, a zanim poszedłeś na referendum wiedziałeś jakie będą skutki? Jeśli nie, to już zupełnie nie masz podstaw dawac opinii. Tak zachowują się ludzie przegrani. Nie wchodząc do unii nie dalibyśmy kobietom mniej wykształconym i świadomym możliwości obcowania z tymi rasami. Ale już jest musztarda poobiedzie, a frustracje miej do siebie i innych euroentuzjastów. Ja posiadam trzy paszporty i potwierdzam że obywatelem świata można być bez wchodzenia do unii, ale trzeba trochę więcej sobą reprezentować i bardziej się postarać, sam widzisz co łatwym połączeniem granic się osiąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do thxmana
Gwoli ścisłości, podpisuję się wciąż tak samo, ale widzę że słowa krytyki od wielu osób odbierasz jako jedno i łączysz nas w jedną osobę, no jest to sposób aby wytłumaczyć sobie to, że twoje wypowiedzi są akceptowane przez samego siebie i człowieka niezrównowazonego jakim jest mustafa. Powiem ci prosto, najprościej jak umiem. Ludzie emigrują i tak już jest, że mimo wszysko emigrantem pozostaniesz. Nie widzę natomiast powodu wyzywania innych ludzi w tak ograniczony sposób jak to robisz. Jak kiedyś konkwistadorzy dotarli do wybrzeży ameryki południowej a tam ukazał im się widok ludzi, którzy stojąc na piramidach czcii bogów wyrywając serca innym ludziom, postanowili ich "nawrócić" na wiarę katolicką, bo wydawało im się to skrajnie niemoralne, co oczewiście było na porządku dziennym dla dzikich plemion. Z kolei muzułmanin, przyjeżdżając do rozpasłej europy, która jest arogancka i zdemoralizowana, chce ją naprawić. Gdybyś przeniósł kiosk stojący na polskiej ulicy do jakiegokolwiek kraju w ameryce łacińskiej, stanach zjednoczonych, lub azji, natychmiast zostałby on zniszczony, szyby zamalowane farbą itp. bo to co się dzieje w europie jest nie do pomyślenia dla innych nacji i wcale nie dziwię się, że oni chcę świat nieco przeobrazić na swój pogląd. Tak samo ty się zachowujesz i zagadką jest dlaczego tego nie widzisz. Zanim przyjechałeś do anglii małżenstwa mieszane były i napewno będą, ale ty chcesz na siłę swoimi wyzwiskami i bardzo płytkim myśleniem to zmienić. A gdzie w tym wszystkim wolność słowa i poglądów. Ja jestem katolem i nie wstydzę się tego, ale nie muszę obrażać ludzi by głosić swoje poglądy. Możesz nazywać się śmiało ateistą, jak większość na tym forum a ja się cieszę, bo jako katol wyrażam więcej tolerancji i zrozumienia niż opluwający się tu agnostycy. Skrajne poglądy może prawić człowiek, który postępuje wedle zasad, które wygłasza, chcesz liberalizmu, zachłysnąłes się unią europejską, to gdzie twoja tolerancja. Głosując za unią w referendum, powinienes wiedzieć, chyba że jesteś bardzo niedouczony, że zgadzając się na wstąpienie polski do unii, oprócz funtów które zarobisz, do polski będzie mół przedostawać się kazdy rezydent unii, czyli między innymi pakistańczycy. Więc w 2003 roku, w referendum stawiając krzyzyk przy słowie tak, powinienes wiedziec, ze jest to również słowo na tak, dla sprowadzania się do polski muzułmanów... bo zakładam że wiesz jakie ratyfikowane umowy umożliwiają wjazd turkom, hindusom i pakistanczykom wjazd na tereny unii. Także bądź facetem i przyjmij z godnością, że ludzie tacy jak ty, którzy chcieli łatwych pieniędzy z unii, zgotowali ten stan rzeczy, bo nikt nie da ci nic za darmo. A ty teraz zwalasz winę na kobiety wiążące się z muzułmaninami, niestety, sam zadecydowałeś o przyszłości dla polski. Ja byłam przeciwko unii i głosowałam na nie, dlatego wyzywaj do woli, ale patrząc w lustro obwiniaj siebie o mieszankę ras, a nie kobiety związane z muzułmanami, bo twoje myślenie jest płytkie i nie widzisz związków przyczynowo-skutkowych, a zanim poszedłeś na referendum wiedziałeś jakie będą skutki? Jeśli nie, to już zupełnie nie masz podstaw dawac opinii. Tak zachowują się ludzie przegrani. Nie wchodząc do unii nie dalibyśmy kobietom mniej wykształconym i świadomym możliwości obcowania z tymi rasami. Ale już jest musztarda poobiedzie, a frustracje miej do siebie i innych euroentuzjastów. Ja posiadam trzy paszporty i potwierdzam że obywatelem świata można być bez wchodzenia do unii, ale trzeba trochę więcej sobą reprezentować i bardziej się postarać, sam widzisz co łatwym połączeniem granic się osiąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
hej po pierwsze to dzieki za twoje referendum ,po drugie jak jestes osoba tak wykasztalcona i nie pasuja tobie konteksty na forum to nie musisz sie przylaczac a po trzecie to wczuj sie w moja role to mnie tu obrazaja tak naprawde .Kiedys podawalem przyklaady z zycia wziete i ja sobie z palca historyjek nie wysysam,nie czytam gazet czy wiadomosci poprostu wystarczy przejsc sie ulica w piatek po 21 i wszystko sie wyjasnia co do ulicy to nie wymienie jej nazwy bo tu jest zbyt publicznie i zachowam to dla siebie poki co .Te rzeczy dzieja sia naprawde i jesli juz kogos obarazam to tylko tch co tak robia a jesli boli to ciebie to znaczy ze masz cos rowniez na sumieniu :) .Prosze was o jedno przestancie sie popisywac swoja gramatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roselyn
mój wcześniejszy nick, to "do thxmana", mustafa ciebie boli cudze wykształcenie? musisz mieć poważny kompleks. a ten film co miał udowadniać? że inteligentne kobiety dały się owinąć wokół palca i zarazić czarnoskóremu mężczyźnie? to muszę cie zawieść, bo jako katol, nauka mojego kościoła zabrania mi jakiegokolwiek obcowania z mężczyzną, który nie jest moim mężem, także próbując kogoś znieważyć, rób to inteligentniej i wybieraj przykłady bardziej adekwatne. Co do thxmana drogie panie, mamy tu mężczyznę, który sam przed chwilą przyznał się że jest poniżany... czy jakaś zdrowa i zrównowazona osoba powracałaby do miejsc gdzie nie znajduje posłuchu? gdzie jest gardzona? nie. świadczy to o braku życia prywatnego, wspomniane przeze mnie dwie osoby, sa typem tzw. no-life'a dlatego nie należy przejmować się ich biadoleniem, bo widocznie odejscie partnerki do mężczyzny innej rasy sprawiło nieodwracalne zmiany w ich systemie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roselyn
widze ze jestes nowa, dam ci cenna rade, nie odpowiadaj na posty tych dwóch idiotow, poprostu pisz co myslisz, a nim sie nie przejmuj, bo u nich nie ma normalnej rozmowy, dla nich kazda jedna sypia z pakolem a jak jeszcze nie to zacznie, naprawde ciezko uwierzyc, ale oni tak wlasnie mysla. dlatego jesli masz jakies przemyslenia co do tematu, to pisz smialo i sie nie przejmuj. ja mimo ze jestem mezatka z europejczykiem, to jak probuje bronic wolnosci slowa, to tych dwoch wiesniakow spod białegostoku malo nie zjedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meaaaaa
thxman a co znaczy to zdanie?? "jak sie sama przewieziesz kiedys sama to inaczej pogamy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keep your mouth shut
jak sie szczycisz z bycia polakiem i chcesz, zeby polki wybieraly polakow, to pisz gramatycznie bo nie idzie cie zrozumiec pajacu thxmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa cipotania
jak cię sasiadka rodzila, to ci na łeb siadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) mam na imie Iwona... jak juz zauwazyliscie, mieszkam od 3 lat w Danii. Przez ten czas ukonczylam szkole jezykowa i zawodowa tutaj (technikum w Polsce) jakies 1,5 roku temu w szkole jezykowej poznalam 3 pakistanki, maja na imie Ayesha, Nousheen i Sarwat. Zaprzyjaznilam sie z nimi, a szczegolnie z Sarwat. Ayesha mieszka w Danii z mezem, ktory jest profesorem tutaj na Uniwersytecie, Nousheen mieszkala 10 lat w Anglii i tez ma tu meza, ktory ma restauracje, a moja przyjaciolka Sarwat (ma juz 40 lat) mieszka z mezem, ktory urodzil sie w Nowegii. Wszytkie 3 nie nosza chustek, pija zemna piwo, prowadza auta, a Sarwat nawet pali papierosy i jest najwieksza jajcara jaka znam. Pewnego razu, a bylo to jakies 3 miesiace temu, zapytalam sie jej, czy ma jakiegos przystojniaka w Pakistanie dla mnie... byl to zart ;) podalam jej swoje dane na faebooku zeby jej siostry syn sie do mnie odezwal :) I tak sie zaczelo... spotykalam wielu facetow (nie na sex bynajmniej) turkow, dunow, polakow... turcy w Danii maja okropna opinie, a takze mi ich charakter nie odpowiada... Tak samo nie odpowiadaja mi dunczycy :) a polacy tu sami zonaci... Tak wiec pisze z Jamalem (tak ma na imie) juz 3 miesiace i naprawde nie wiem, czemu niektorzy tak zle o nich sie wypowiadaja! Jest bardzo inteligentny, studiowal filozofie, jego jedna siostra studiowala medycyne, a druga ekonomie. 10 lat temu zastrzelono jego Ojca, ktory byl zolnierzem i teraz on opiekuje sie Mama i siostrami. Rozmawialam o nim zarowno z Ayesha jak i Nousheen (obie go nie znaja) i powiedzialy, ze on nie klamie i ze napewno nie ma zony, poniewaz sam musi najpierw znalezc mezow dla siostr, a takze opiekowac sie rodzina... Czytam te wszystkie wyzwiska pod adresem NAS polek i nie wierze... Mam wlasne mieszkanie, auto i wlasnie zalozylam firme, ktora dobrze prosperuje od samego poczatku... Jedyne czego mi brakuje, to mezczyzny, ktory mnie zrozumie i zechce zemna spedzic reszte zycia... I naprawde jak dla mnie, to on nie musi w ogole pracowac. Nie wiem czemu w Was (panowie szczegolnie) tyle zlosci, zawisci i nie zrozumienia. To polacy tutaj w Danii sa niewyksztalceni i nie ucza sie jezykow, Jamal mowi plynnie po angielsku i z nim najlepiej jak do tej pory mi sie rozmawia (calymi nocami) i prawdopodobnie spotkam sie z nim w przyszlosci. Nie jestem brzydka, gruba, tepa czy materialna dziwka, kurwa, suka itp itd... Jestem katoliczka on jest muzulmaninem i sam nie popiera tego co robia niektorzy u niego w kraju... Tak oczerniacie Islam i innych, a nasza religia jest taka sama, albo i jeszcze bardziej zla. Katolicy mordowali, kosciol zabrania pigulek czy in vitro... Poczytajcie Biblie ze zrozumieniem gdzie Jozef mial 90 lat kiedy byl z 11 letnia Maria... Wysmiewacie cos, o czym nie macie zielonego pojecia! Poznalam cala jego rodzine i kazdy rozmawia w jezyku angielskim... To co slyszymy o Islamie, to sa jakies bzdury ich kaplanow czy tam ksiezy... (nie wiem jak sie na nich wola) a nasi ksieza???? chyba nie musze komentowac... Malo tego... mam zamiar poleciec do Pakistanu w te wakacje, a szczegolnie do Karachi gdzie on mieszka. Bylam na wielu kolacjach, imprezach, spotkaniach z Pakistanczykami (obojga plci) tutaj... Maja np: choinke w domu jak my, co mnie zdziwilo, nie klna, nie wyzywaja, nie bija dzieci, ani zon... To widzialam na wlasne oczy i nikt mi nie powie, ze udawali przedemna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×