Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość Polak Maly
Gdyby moja siostra dala dupy ciapatej swini to bym jej i brudasowi zrobil z ryjow kotlety schabowe a dodatkowo ciapatemu smieciowi z jajec wiatrak..i tyle w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak Maly do Bird of state
To ty niezla kurew barowa jestes jak z ciapatymi smieciami sie wozisz...ryj cie swedzi czy szpara? tylko polska kurew mogla z brudasem po paru minutach wyjsc z baru i teraz pierdzieli , ze ja do domu odwiozl...zlotoszyl szmate i pogonil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzaca polka z koniem !
ja pracuje jako magazynier w tesko i zarzadzam pakolami, na zapleczu sie z nimi zabawiam pod przykrywka nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jego mac
kurde musze Wam to powiedziec,normalnie az mnie zatkalo...mieszkam w jednym domu z hindusem,przystojny zabojczo,po angielsku ladnie gada,praca na kontrakcie no i spytal mnie kiedys czy pojde z nim na lunch do azjatyckiej knajpy.no i dzisiaj w koncu poszlismy,nigdy zreszta wczesniej tam nie bylam.i wyobrazcie sobie,po zjedzeniu,idziemy zaplacic.Babka podaje paragon a na nim jest UWAGA 13 FUNTOW :D a koles mi go pokazuje ze trzeba zaplacic.A mnie tak zatkalo,ze ledwo z siebie wydukalam,ze zaplace za siebie polowe.Na to on mowi do kelnerki,ze ja place polowe gotowka,a on polowe karta,babka nie bardzo wiedziala jak to zrobic,czas mijal,a ludzie w kolejce patrzyli na nas jak na wariatow.....wyobrazacie sobie taki cyrk o 13 funtow???? lol....a to nie koniec.ledwo wyszlismy z knajpy a on juz mi mowi to nara widzimy sie pozniej,bo on idzie do sklepow.a ja mu na to ze chce isc z nim.i uslyszalam odpowiedz ze NIE,BO NAS MOZE SIOSTRA ZOBACZYC...normalnie rece opadaja:D no to wrocilam do domu,i teraz czekam az ten palant przyjdzie zeby mu powiedziec zeby sie na dobre odjebal.A moze Wy mi cos doradzicie,co mam mu powiedziec na pozegnanie he he???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
No odrazu dal ci do zrozumienia gdzie jest twoje miejsce ,swoja droga to pomalu zaczynam " im 'zadroscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jego mac
no wiesz myslalam ze ciapki sa zawsze takie szarmanckie na poczatku a tu prosze jakie rozczarowanie:D smiechu warte obok nas jacyc polacy siedzieli i jak wstawalismy od stolika to sie tak na mnie patrzyli jakbym kurwa nie wiem co zrobila...niedlugo do polski jade bede miala co wspominac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWY 1234
Czesc jestem tu nowy i przeczytalem pare postow i musze cos powiedziec.THXMAN < Daj sobie na luz stary i tak niczego nie zmienisz bo one sa gluche i slepe widza tylko co chca widziec !To jest tak samo jak bys powiedzial rasowej prostytutce ze jest prostytutka to ona wniesie sprawe do sadu o znieslawienie i obraze plus wyludzi kase za to :) .Pocisz sie i dajesz sie obrazac a one i tak swoim .Ty i tak Polski nie obronisz nie jestes pierwszym ktorego ta cala sytuacja zalamuje .W niemczech ,ausrtii,angli wszedzie byly protesty i te zbiorowe i te pojedyncze i nic do nie dalo wszedzie sie panosza i wszedzie staruja do kobiet i wszedzie je zdobywaja szczegulnie te naiwne .Pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki the punk
no wlasnie daj sobie na wstrzymanie ,to sa proste k......y ktore tylko udaja paniusie ,blachary itp. lub takie ktore boja sie ze nie dadza sobie rady same i chca sobie zycie ulatwic bo po co od zera jak mozna odrazu na osiodlanego konika wskoczyc .Obok mnie mieszka jedna taka co ani me ani be po anglielsku nawet nie potrafi powidziec w lewo czy w prawo bo ciagle sie mnie pyta o rozne rzeczy.Jest z jednym taki ciapolem i to juz chyba po 1/5 miecha jak tu przyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the sunshine in a gloomy day
ten nie jestem fanka wszelkiej masci ciapakow, turasow i innych arabusow, ale z drugiej strony smiesza mnie te posty, ktore z taka zaciekloscia wyzywaja te polki....za przeproszeniem one daja swojej dupy tym wszystkim ciapakom a nie waszej wiec co was tak boli??? ich sprawa ich zycie ich wybor, a polscy faceci niech przestana cisnac kase w portkach, naucza sie dobrych manier, przestana chlac litrami gorzale i wyeliminuja Kurwa z jezyka a moze wiecej dziewczyn bedzie sie za wami ogladac bo niestety panowie przegrywacie z innymi nacjami swoim zachowaniem i nawet taki brudas z turcji czy innego pakistanu ma wieksze szanse na dziewczyne gdyz wie jak ja oczarowac ( pomimo tego ze potem sielanka sie konczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blast
a uj z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
nie chodzi o to dziewczyny czy o zazdrosc tylko o to ze sa oni muzulmanami i zaczna umuzulmaniac wszystko a pr\edostaja sie miedzy inymi przez kobiety .Nie sadze zebys chciala aby obok domu twojego lub twoich rodzicow zamieszkala parka w swoich pizamach jakis tam pakol z polka i 5 dzieci w habitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TEGO NIE WIDZICIE SLEPCY
WY sie tak gorączkujecie i turasow , pako-bagli i nnych a nie widzicie tego ze W POLSCE RZĄDZA ŻYDZI z pozmiennianymi nazwiskami nikt tego nie widzi do choler? w polsce jest tyle żydostwa yktore jest antypolskie , nad tym debatujcie nie nad pakobanglami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepili sie tych pakoli
co mnie pakistanczycy obchodza ja sie z nimi nie zadaje i tyle mnie w ogole ta nacja nie interesuje i dziwie sie ze mozna tak w kolo drazyc ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepili sie tych pakoli
Kazdy ma wolna wole i moze sie wiazac z kim chce a jak ktos chce byc z muzulmaninem to jego sprawa i zycie bo kazdy jest kowalem swojego losu. Wasza krytyka i wyzwiska i tak nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopa maryna
Boze czlowieku ogarnij sie co Ci tak przeszkadza w tych ciapkach?! byli sa i zawsze beda daj se na luz wreszcie.Ciekawa jestem jaki Ty niby jestes,dzisiaj idac do miasta natrafilam na trzech Polaczkow,kazdy z obowiazkowym petem w lapie, firmowej (niewazne ze starej i rozciagnietej) bluzie i przetartych na dupie portkach,i do mnie z tekstem hej mala choc z nami na browca...o zgrozo...i potem sie dziwic ze Polki szukaja innych narodowosci faceta...Ty pewnie taki sam menel jestes:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Faktycznie slepe jak kury ,widza tylko powierzchowne rzeczy ,a nie rozumienja ukrtytego przeslania .I co z tego ze stoi polak z petem w ustach z porwanymi portkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna po Drugiej
Popieram każdego polaka, który jest przeciwny parom polka- muzułmanin. Ale dlaczego akurat wszystkie dziewczyny wkładacie do jednego wora? Ja nigdy nie mogłabym być z żadnym ciapatym, różnica kultury, o ile oni jakąś mają, jest jak pezepaść bez dna. Ale od pewnego czasu wypowiadacie się o polskich dziewczynach jak o k*rwach. Ja studiuję, podróżuję, nigdy nie zdradziłabym mojego chłopaka, mam plany na przyszłość, a jak czytam niektóre posty to aż się roi od wypowiedzi że polki są łatwe i bez wstydu, a nie pomyśleliście, że sa normalne dziewczyny? Takie które umieją się bawić, ale z umiarem? Które chcą budować normalne związki i należy się im szacunek? Trochę smuci mnie thxman, bo kiedyś pisałeś o tych dziewczynach, które rzeczywiście są z pakolami, ale teraz uogólniasz. Może źle zrozumiałam twoje wypowiedzi, bo piszesz szybko, może nie zastanawiasz się nad składnią, ale sens tego co chcesz przekazać rozumiem. Jesteś w porządku. Ale czasami czytając odnoszę wrażenie, że odnosisz się do wszystkich polek, w takim razie przykre, że wszystkie wydają sie facetom puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopa maryna
To z tego,ze prawie kazdy Polak tutaj to menel (nieobrazajac tego 1 % przyzwoitych panow,ktorzy maja poukladane w glowach,w zyciu zawodowym i prywatnym) ktorego jedyna rozrywka jest zastanawianie sie jak tu przezyc do pierwszego albo jak zarobic i sie nienarobic...Ci porzadni mezczyzni sa zazwyczaj maja zony/kobiety tu badz w Polsce.I potem siedzi taki o Mustafa przed kompem i wypisuje glupoty z braku normalnego zajecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopa maryna
Mustafa pewnie Ci dziewczyna uciekla do jakiegos ciapka he he widocznie ma z nim lepiej a Ty biedny przezyc tego nie mozesz :P w takim razie radze isc i go zatluc moze wtedy jej milosc do Ciebie odzyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskich facetow nigdy w zyciu
ale jajca, polaczki sie denerwuja, bo nie wszystkie wybieraja ciapakow, ale i anglkow i niemcow i francuzow. Bo maja dosc was i waszego wiecznego sterowania. jakbyscie umieli madrze rzadzic to by tak nie bylo, ale bedac kobieta lepiej wziac sprawy w swoje rece i znalezc kogos normalnego. na ciapakow najezdzacie, ze roznica kultur. to co powiecie o europejczykach innych niz polacy? poukladani, mili i rzyczliwi, to jedyny argument pozostaje, ze dziewczyna k**wa i szmata, bo jak mogla wybrac normalne zycie a nie patologicznie pijacego i rozrywkowego, zawistnego polaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman do JEDNA PO DRUGIEJ
hej wiem ze nie maja skladni moje zdania,czasem pisze w roznych porach np 1 /4/7 rano :) .Ja uogolniam bo odnosze sie tego forum w sumie ,poniewaz wydaje mi sie ze jest wiecej "za" niz " przeciw" Wiem ze sa i te normalne ,ale znam tez i takie co mowily ze nigdy by nie mogly z zadnym a kiedy ja spotykam nastepnym razem ma wielki brzuch a imie tatusia to MUHAMED .W takiej sytuacji Zakladam poprostu ze natura kobieca ta jak archiwum X .Mowia co ma brzmiec ladnie lub srodowisko czy otoczenie wymaga ale w glowach maj co innego .Znam tez sporo co tak jak Ty mowia i trzymaja sie tego , i dobrze za takie sa .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torcie 2121
jestem w anglii od 2 lat i jeszcze nie spotkalam zadnego porzadnego faceta polskiego pochodzenia ktory jest wolny.....za to polaczki-obszczymurki odwrotnie.szlag ich trafia ze fajne laski nawet nie chcialyby na nich splunac,a co dopiero dzielic lozko.coz...zostaje jazda na recznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna po drugiej
a prawda jest taka, że mając takich ludzi jak thxman i dość agresywni ale jednak nieszkodliwi inni faceci, ciapaci nigdy nie zaleją Polski i będzie tu jedyna oaza spokoju. mam nadzieję, że nietolerancja dla islamu, która jest naszą tarczą obronną przed nimi na długo nie opusci polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja,,,,
ja mialam chlopaka marokanczyka,cudowny byl :) nigdy nie zalowalam chwil spedzonych z nim i nie zapomne jak cudownie bylo.Niestety po paru miesiacach czar prysl bo sie okazalo ze ma juz zone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman i mustafa to 1 osoba
szczegolnie wdac po tym ze pisza pozno w nocy i robia bledy w pisowni i oczywiscie oba nicki nienawidza ciapatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman i mustafa to 1 osoba
szczegolnie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
niestety ale zly strzal ja i i mustaffa to nie to samo ja nieznam goscia :).Ja ich nienwidze! nie to nie prawda ja sie ich boje i boje sie i boje sie tez tych ktorzy uwazaja ze oni sa ok,To w jakich porach pisze oznacza ze kiedy wikszosc spi ja pracuje a po za tym jestem nocnym markiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafaaaaaaaa
Moze w koncu sie przedstawie i napisze wam cos o sobie a wiec nazywam sie Marian Naplet i pracuje jako dziadek klozetowy na dworcu Paddington w Londynie. Mam takie hobby ze kiedy siedze w sraczu to licze wchodzących i wychodzącyh. Po godzinach dorabiam sobie uzyczając swego odbytu a czasem ciagne druta. Biore 10 funtow za numerek i mam bardzo wielu klientow. Moimi klientami sa najczesciej faceci z Azji czy Afryki czasem trafi sie podstarzaly Angol. HA! Moje zycie jest ciekawe i ekscytujace, nie takie jak wasze polaczki i polczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ci pompa siądzie
mustafa bo ci kiszka stolcowa wyjdzie. nie wiem co bierzesz, ale bierz o połowę mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO MUSTAFE
ZOSTAWILA POLCZYNA DLA ARABA AHHAHAHAHAHAAHAHAHA , BO BYL CHOOOYOWY JAK BARSZCZ W ŁÓZKU A ARAB DAL RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×