Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość Pedorita
Iwona a po co ty wogule udostepniasz swoje dane osobiste na tym forum... znajdzie sie ktoras ktora zechce sprawdzic czy to co mowisz jest prawda... i po co ci to nastepna dobra rada odemnie to pozostan anonimowa na tego typu forum, bo znajdziesz tu duzo ludzi co nie zycza ci dobrze i tylko ci nagmatwaja w zyciu osobistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
maja mentalnosc podobna!!, religia ta sama, wazna jest dla nich rodzina, oczywiscie ze sa roznica, sa narodem glosniejszym, lubia sie bawic, spedzac wieczory w gronie znajomych! sa bardzo pozytywni, nam polakom niestety brakuje troche pozytywizmu w zyciu, maja inna kulture jedzenia i tyle. te roznice nie wplywaja w zaden sposob na zwiazek obojga ludzi, sorry ale porownywac pakistan do polski to chyba troche wiecej tych roznic, wlasciwie za duzo!! kompromis zawsze mosi byc ze strony kobiety, bo w ich kulturze nie ma ona zbyt duzo do powiedzenia. y polski znane raczej jestesmy z mocnych charakterow, wiec taki zwiazek sie nie widzi, jest wielka milosc a potem rzad rozczarowan i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedorita- ja nie mam nic do ukrycia :) moj Jamal tez nie... moge Wam nawet podac jego login na skype, to sobie z nim porozmawiacie (girl24 jesli czujesz,ze ci serduszko mocniej zabilo) :) Na tym forum sa 3 rodzaje ludzi... 1-zyczliwi :) ktorzy nie krytykuja i nie opluwaja nikogo... ktorzy z pewnoscia obejrza sobie moj profil, a takze sa mile widziani aby dodac mnie do grona swoich znajomych :) 2- nie zyczliwi :) ktorz oczerniaja wszystkic wokol, a sami nie znaja wlasnej wartosci :) i pewnie wylewu dostaja z czystej zazdrosci... ci tez sa mile widziani (a niech im tam) 3-neutralni :) ktorych zaden temat na tym forum, ani nie ziebi, ani nie parzy :) oni rowniez sa mile widziani :) zadnym sekretem dla mnie nie jest to jak wygladam, ile mam lat, z kim jestem, czy gdzie mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
serio?? Polecam lekture slownika ortograficznego bo widze, ze ta hiszpania nawet to ci przeslonila. Co do mentalnosci roznimy sie pod wieloma wzgledami z hiszpanami moja droga. Z Pakistancami tez. Ale zeby pisac, ze taki zwiazek nie ma wogole przyszlosci:o Jasne. Bo znasz na tyle Pakistanczykow zeby pisac, ze wszyscy sa be. Zeby nie bylo moj facet nie pochodzi z Pakistanu, nie jest muzulmaninem, ale wkurzaja mnie tacy ludzie jak ty, ktorzy uwazaja, ze wszystko wiedza najlepiej. Moja kolezanka jest z Turkiem i co? Pewnie skoro teraz jej jeszcze nie tlucze to za pare lat zapewnie bedzie tak? Myslisz, ze tylko muzulmanie tluka kobiety? A Polacy moze lepsi?? A Hiszpanie to juz wogole swieci pewnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole pakistanczyka od polakow, hiszpanow czy innych facetow :) ale tylko tego jednego :) inni mnie nie obchodza :) Jest tak jak piszesz... inna kultura, religia etc... ale dla chcacego nic trudnego :) Ja wiem, ze on bylby gotow zrobic wszystko dla mnie, a ja dla niego :) i z kazdym dniem podoba mi sie coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
nikt nie jest swiety i nie ma zwiazkow idealnych!! ja nie chce byc nie uprzejma, nie obrazam nikogo, a przynajmniej nie proboje. w temacie dziewczyna pyta o rady od ludzi ktorzy maja jaka kolwiek stycznosc z ta kultura. ja mialam wiec moge sie wypowiedziec... nie jestem osoba ktora ma pezpodstawne opinie na ten temat. chyba juz to napisalam w poprzednim poscie ze Z MOICH WLASNYCH DOSWIADCZEN radze dziewczynom zeby uwazaly na takie zwiazki bo maja duzo do stracenia jak ja stracilam, nie wyzywml nikogo od glupich kurw itp. kazdy walczy o swoje szczescie i tyle, ja mowie o swojej opini ktora jak mowilam mam z doswiadczenia, komus sie ona przyda, ok. nie przyda sie nie moja sprawa, po to jest forum zeby sie wymieniac opiniami o doswiadczeniach. zgadzam sie z moja ortografia i bardzo mi przykro ale cierpie na dysleksje od dziecka. mysle jednak ze wszyscy sa w stanie zrozumiec napisana przezemnie wypowiedz i to sie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
poznalas jednego, nie wiem Pakistanca, Turka czy nie wiem tam kogo, i na tej podstawie oceniasz caly narod?? To jak np. Polak pobije Twoja kolezanke to tez jej powiesz, ze z wlasnego doswiadczenia wiesz, ze lepiej uwazac na osobnikow z tego kraju?? Albo Hiszpan, Anglik, Ukrainiec, itd?? Prosze Cie:o Jak tez mialam kiedys stycznosc z Muzulmaninem i nie moge zlego slowa o nim powiedziec. Mial swoja firme w PL i sobie spokojnie zyl. Wrocil do Turcji i ma zone Polke. nie wiem jak ktos moze oceniac wszystkich po postepkach jednej osoby. To sie nazywa generalizowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry blossom girl24
Przyjal mnie do znajomych. Klocic sie zamiaru nie mam. Skoro Iwona po napisaniu przeze mnie tej informacji na forum weszla na jego profil, to pewnie usunela mnie z tej listy znajomych. Zreszta nie warto sie tlumaczyc. Nikomu nic nie zarzucilam ani nikogo nie wyzwalam. darujcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
no a na jakiej podstawie ja mam oceniac, musze sie spotykac ze wszystkimi pakistanczykami zeby cokolwiek powiedziec? mialam doswiadczenie swoje , widzialam co sie dzialo u moich kolezanek i ich kolezanek i na tej podtawie wystawiam moja, powtarzam MOJA opinie!! wiem ze ludzie sa wszyscy rozni i nie znaczy ze wszyscy muzlumanie sa zli a polacy dobrzy itd. moje cierpienie wynikalo nie dlatego ze moj byly byl zlym czlowiekiem, latego ze zeczy normalne dla mnie byly nie normalne dla niego i w druga strone, kompletnie inne myslenie i podejscie do zycia, hasla typu partnerstwo, szacunek , zwiazek , hasla bardzo wazne mialy dla nas inne znaczenie. ja wiecznie porownywalam go to tego co widzialam w moim ojcu naprzyklad. bez kompromisu nie da rady, i oczywiscie musialbyc to moj kompromis, moj sprzeciw wyowlywal agresje i duzo nie porozumien. nie byl zlym czlowiekiem, poprostu nie byl dla mnie. ja naprawde nie wrzucam ludzi do jednego worka, ale jesli dziewczyna podejdzie do mnie z pytaniem o taki zwiazek to dam jej taka rade a nie inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ex dziewczyna Pakistanczyka
czesc! sama kiedys kumplowalam sie z pakistanczykami i nawet z jednym bylam w rocznym zwiazku. odeszlam od niego bo nie moglam zniesc jego klamstwa, matactwa, oszustw. moglabym godzinami pisac jak klamal jak z nut i potrafil wszystko tak zakrecic zeby wina byla po mojej stronie i zeby ze mnie zrobic wariatke. caly zwiazek oszukiwal w sprawie rodziny, jego rodzicow. jak go poznalam to twierdzil, ze mieszkal w usa i tam studiowal. prawda wyszla na jaw po pol roku zwiazku ale wybaczylam mu. nigdy nie powiedzial mi skad jest, na poczatku znajomosci oklamal mnie ze jest z innego kraju. gdy prawda znowu wyszla na jaw to znowu mu wybaczylam. klamal na temat tego ile ma lat. byl 2 lata mlodszy ode mnie, nigdy mi nie powiedzial. przez przypadek zobaczylam jego paszport, nawet wtedy klamal, ze to pomylka i ze w paszporcie mu tak wpisali bo on im za to zaplacil i ze to dlatego, zeby mogl sie dostac na studia do londynu. uwierzylam, wybaczylam. ale po roku tego zwiazku bylam strzepkiem nerwow. swoim przyjaciolom przedstawial mnie jako kolezanke, twierdzil, ze rodzina w pakistanie moglaby sie przez nich dowiedziec ze jest z europejka a wtedy koniec z nim. moglabym tak pisac godzinami ale nie chce bo po co. zerwalam znajomosc z dnia na dzien. i tak zrobil ze mnie jeszcze po tym ladacznice i prostytutke, zniszczyl mi reputacje. znalam tez 3 kolezanki w zwiazkach z pakistanczykami. jedna, starsza ode mnie, z trojka dzieci (jedno z tym pakistanczykiem), znosila jego klamstwa dla dobra ich synka, wierzyla, ze on sie zmieni. on nigdy sie nie zmienil. klamal ja, bil, zdradzal, wykorzystywal dla pieniedzy. obecnie stracilam z nia kontakt wiec nie wiem czy nadal z nim jest. druga jest w moim wieku (25 lat), wyszla za maz za pakistanczyka. maja synka malego. obecnie stara sie o rozwod. on ja bil, grozil jej, porywal dziecko tak, ze go dniami nie widziala, upokarzal go. dziewczyna ta ma swoj caly watek na arabia.pl i sie przyjaznilysmy ale kontakt sie urwal, starala sie o to zeby mogla z synkiem wrocic do polski, byla zalamana i zadreczona. trzecia kolezanka to angielka. pisano o niej w prasie pare lat temu. pakistaniec zabral jej wszystko, mieszkanie (bo kupili na jego nazwisko), samochod, pieniadze z kont bankowych, dziewczyna zostala z niczym. uciekl do pakistanu a ja zostawil z dlugami. mieszkanie, ktore kupili razem sprzedal. ja nie wiem jak ci ludzie umieja sie tak maskowac doskonale, czasami calymi latami a potem wychodzi na jaw ich prawdziwe oblicze. takich historii znam wiele takze ze slyszenia. ale wyjatek potwierdza regule. wiem, ze oni wszyscy sa tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
no dzis sie nasypalo wypowiedzi chyba po weekendzie kazdy powrocil do starych zajec ;)... Do ex dziewczyna pakistanczyka; Ty juz chyba wczesniej wspominalas ta historie oile pamiec mnie nie myli.Przylacze sie jak zwykle do tych wypowiedzi i sadze ze kazdy ma tutaj po troche racji ale najbardziej irytuje mnie to skad polki maja takie zle zdanie o polakch wlasnie !!!Czyli ze co kazdy polak to oblesny opszczymur ?Czepiacie sie mnie ze wrzucam wszystkie polki do jednego wora a to co do polakow to nie jest uogolnianie hmmm?Skad macie taka awersje do nas hmmmm? Czy przypadkiem nie chcecie same przed soba sie usprawiedliwic sie szukajac takich argumnetow.O czym to wogole swiadczy hyyyy ze plujecie na swoj kraj poprzez obraze facetow ,to jest ponizej pasa to nawet nie mozna nazwac sz...ta czy k....wa to cos gorzej na co nie moge znalesc slowa.Do Iwony : skoro juz jestes tak slepo zakochana ze nic nie stanie ci na drodze zeby go sprowadzic to chociaz zrob jedno nie przyprowadzaj tego do polski please a co do swoich danych to faktycznie palnelas gawe ze je podalas,bo teraz moze ci ktos narozrabiac.Skoro chcialas mi sie tak bardzo pokazac to moglas prywatnie te fotki poprostu podeslac .Bylem widzialem i jest Cool ale powiem ci jedno a nawet poprosze nie badz naiwna i zastanow sie 2 razy a nawet i 5 zanim podejmiesz jakiekiolwiek kroki w strone pakistanskiego Erosa .Na zdjeciu wygladasz na ciepla i zyczliwa moze nawet uczuciowa osobe wiec niech ciebie to nie zgubi bo mozesz stac sie ofiara jak niejedna z wypowiadajacych sie forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Ogolem : Jak tu do was byc milym jak wy same sobie na to zaslugujecie ja moze z moja gramatyka nie mam w porzadku ale wy w glowach to naprawde kibel ,nic dziwnego ze tak latwo mozna was oczarowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Ja nie wiem w jakim towarzystwie sie one obracaja, ze tak gardza naszymi rodakami. Ja znak Polakow w UK. Znajomy pracuje w Lloyds TSB banku, zawsze mily, kulturalny, w garniturze, pachnacy. Kolejny znajomy pracuje w sklepie meblowym Habitat, modnie sie ubiera, czesze, na pierwszy rzut oka wcale byscie nie poznali, ze to Polak. Kolejny inny jest z wyksztalcenia filozofem, szarmancki, zadbany, ma dobra prace i mieszkanie. Znam wielu Polakow i mam duzo kolegow i kolezanek, ktore soba cos reprezentuja. Jasne, ze tez czasami widze panow, wracajacych z budowy czy z fabryki no ale to samo zycie. Zmeczeni ludzie, sami sobie taki zywot wybrali. Jesli chodzi o ciapatow to u nich taka kultura. Chocby byl bogaty, wyksztalcony, piekny, to i tak bedzie wyznawal te same zasady i myslal tak samo jak jego skromniejsi, biedniejsi, nie wyksztalceni rodacy. Ja sie nimi brzydze. Sorry ale jak dla mnie to taka gorsza odmiana czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
*Meczet jak juz. :D Wszedzie sie wpychaja smierdziele. Moze jeszcze meczet w Watykanie beda budowac? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
na kebaba do pakola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Mam 23. Nie chodze na kebaby bo pare lat temu w gazecie przeczytalam (bylo o tym glosno i pisali w dziennikach), ze zaginela dziewczyna, Miala faceta pakola, a po dochodzeniu policji, detektywow i td okazalo sie, ze dziewczyna zostala pocwiartowana i sprzedana jako kebab. To nie zarty. Moze znajde to gdzies w internecie to wstawie linka. Nie jadam kebabow ani zadnych takich smieci. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
A co, Iwona? Nigeryjczyk jednak lecial na papiery, wiec wzielas sie za Pakistanczyka? :) Niektorzy na bledach sie nie ucza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Ale to tutaj w UK bylo, a dziewczyna byla Angialka. Pakole wysmiewaja sie z bialych dziewczyn jakie sa latwe i jak szybko mozna zaciagnac je do lozka. A ten artykul mowi sam za siebie. :( Przeczytajcie. tak pakole szanuja kobiety: The mother of a 14-year-old girl wept in court as a kebab shop owner was heard on tape allegedly telling how he had chopped up her daughter and placed her body, bones and all, in a mincing machine. Karen Downes broke down in the public gallery as the gruesome conversation between the fast-food shop owner and another worker in Blackpool was played at the murder trial of Iyad Albattikhi. Mrs Downess daughter, Charlene, vanished off the face of the earth three years ago after kissing her mother goodbye, Preston Crown Court was told. No trace of her has been found since, the jury heard, leading police and her family to the inescapable conclusion that she is dead. Charlene was known to have been among a number of young white girls who congregated around a district of Asian fast-food shops in the Lancashire seaside town. The prosecution claims that Charlene was killed by Mr Albattikhi, 29, the owner of the Funny Boyz kebab shop, and that he had boasted of having sex with the teenager. The tape recording, the prosecution suggests, is of a conversation between Mr Albattikhi and his business partner and co-accused, Mohammed Reveshi, 50, about how the girls body was disposed of after her murder. On one tape, it is claimed, Mr Reveshi said: Her big bones went into the machine as well, you know that, dont you? Mr Albattikhi replied: Her bones? Did you . . . inside the machine? Yes, Mr Reveshi said. More than 52 tape recordings were captured by covert surveillance of Mr Reveshis home and car between February and March 2004 by the police inquiry team set up after Charlene disappeared in November 2003. The jury was told that in one conversation Mr Reveshi had said to his partner: Well, hopefully I it properly you know . . . he thought he saw me cutting her body up. Do you remember she was bleeding to death? Yes, replied Mr Albattikhi. So that she made a mess, Mr Reveshi allegedly added. Later in the transcript Mr Reveshi allegedly says: The last one then, it was the last deep one and then it was the . . . that finally killed her. At one point Mr Reveshi said: Im so worried and you was the one who killed her. In his opening address to the jury last month, Tim Holroyde, for the prosecution, claimed that a witness had heard Jorda-nian-born Mr Albattikhi joke with fellow takeaway employees about how the teenager had been chopped up, and how her body had gone into the kebabs. Mr Albattikhi, of Blackpool, denies murdering Charlene while Mr Reveshi, also of Blackpool, denies disposing of her body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
To ona miala przedtem murzyna? Skad wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Wpisalam sobie jej maila w google i tyle. Wiec albo to wielkie prowo (bo na innym forum pisala tez o kontaktach z Wlochem, piekarzem, lat 42), albo jest durniejsza, niz myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
To nie prowo. No niezle sobie upodobala obcokrajowcow. :D Jeden po drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Mnie jednak ciekawi, co z tym Nigeryjczykiem? Lecial na papiery czy mial zone? Czy jedno i drugie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Ja pierdziele! Iwona ma synka 5-letniego. Innym dziewczynom na forum zarzuca kurestwo a sama sie kurwi ile wlezie! Poczytajcie jej posty z innych for. A robi z siebie taka swieta. I z kazdym z njich pisala na skype, to jakies uzaleznienie chyba. Poznaje go na skype, juz sie uczy jego jezyka i jaka podnieta. Matko, ona jest chora psychicznie. Pewnie Polak ja jakis zostawil z dzieckiem to teraz szuka obcokrajowca. http://www.wloski.ang.pl/forum/cafeitalia/197608 Witam Was dziewczyny :) i chlopaki... Moja sytuacja w skrocie- otoz, mam 26 lat, od kilku lat mieszkam w Danii razem z moim 5 letnim synkiem :) jestem tu dobrze urzadzona, wlasne mieszkanie, 2 prace, auto. I ostatnio.. poznalam wlocha :) zobaczylam go na Imesh.. i od razu mi sie spodobal, wyslalam mu wiadomosc, ze jest najprzystojniejszym mezczyzna jakiego widzialam :) hahahaha on mieszka w Udine, jest piearzem (pracuje ciezko w nocy jak kazdy piekarz) i ma 42 lata.. zaczelismy pisac duzo mailow ze soba i wyslac fotki. Roxmawiamy przez skype, ja mowie perfect po angelsku i on.. Zaczelam sie uczyc wloskiego.To wszystko w skrocie :) i tak wlasnie mam mnostwo pytan.. czy facet wjego wieku nie chcialby zamieszkac w inym kraju? (ja napewno do Wloch nie pojade, tam zeby zarobic 1000 euro, trzeba ciezko pracowac... tutaj zarobie 4000 euro i mi za to dziekuja) i czy on ni powinien miec zony? w tym wieku.. wysyla mi mnostwo zdjec, ma chora babcie, ktora sie zajmuje. Moi znajomi nawet mnie nastawiali przeciwko niemu, ze pewnie ma zone, dzeci i pisze zemna tylko zeby pozniej pieniadze wyludzc.. Ale ja znim pisze juz 3 miesiace, nie mowi nic o pieniadzach i nic odemnie nie chce. Mysle, ze jakby nie lubil zemna pisac czy rozmawiac, to by wiecej sie nie odezwal.. Co o tym myslicie? Vzytalam duzo wpisow n temat bycia na odleglosc, ale nie pamietam gdzie :) podaje moj e-mail- iwo491@wp.pl jesli ktos znajdzie czas aby pogadac, bedzie mi milo :) Pozdrawiam Iwona http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?f=18&t=5064 Czesc wszystkim. Mieszkam z chlopakiem nigeryjczykiem w Danii. Szukam dziewczyn takich jak ja, ktore sa w zwiazkach takich jak ja. Chce jedynie nabrac przekonania, ze nie jest zemna z powodu papierow... Z gory dziekuje. o to moj mail iwo491@wp.pl :D A tutaj mozna poczytac jej wpisy na temat jej zwiazku z Turkiem. LOOOOOOLL http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3229645&start=9900 To ilu ona ich w koncu miala? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Jedno jest pewne- lubi kolor bezowy. :) I nie uczy sie na ledach, co podnosze po raz kolejny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
Na forum o zwiazkach z Turkami odpisala na jakis post takim tonem, a innym ludziom z Kafe zarzuca prostactwo: IwonaKbh WERTYP szmato... d**e masz rozjechana przez afrykanczykow widzialam cie na glownej Kopenhadze jak robiles loda za showarme... Wypisuj sobie te bzdury na kafe... ciota bylej, jestes i bedziesz... PS: uwazaj z kim tanczysz, bo zyciowy parkiet bywa sliski... PS2: Twoja stara to idiotka... dlatego wszystkie kobiety sadzisz po niej... Pozdro z Kopenhagi buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
A tutaj inna jej perelka. Poczytajcie i sie posmiejcie: Iwonka-Kbh 28 lis 2009 hmmmm on mi mowil, ze zaczyna prace o 01.00 i konczy okolo 10.00 :) a tam od razu sexowac.. Mi najbardziej zalezy na informacji ile taki wloski piekarz zarabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka Reading
IwonaKbh iwonakbh@tlen.pl'; zona turka jestes jak widze niedoj**ana meska ciota znam jednego turka bi... lubi ruchac polaczkow w poope podaj mi swoj telefon... zorganizuje ci spotkanko... a moze wolisz afrykanczyka??? Jaka kulturalna ta Iwona. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×