Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość żona pakistańczyka
wiesz mój mąż jest pakisatńczykiem z Pakistanu, nie z Sudanu hahaha. Poraża mnie Twoja inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona pakistańczyka
a mnie twoja,angol-walec,irol,szkot,angol! pakol-albaniec pakol arab i inne brudasy.ucz sie polskiego,bo przenosnia to chyba nie wiesz co znaczy,czy tam ogolnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HWDPP
niezle tu sie dzieje !!!jebane wyrafinowane polki ktore bronia swoich muhamedow ....macie najebane w glowach i tyle.Z checia spuscil bym sie na buta i kopnal was w krocze ....to moj spsosob na sztuczne zaplodnienie (IN VITRO ) hehehe .Ma nic innego nie zaslugujecie szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm fajny temat, dopiero teraz przeczytale, bo czas jest. bo widze, ze tu kilka osob znanych. kilka kojarze. Iwona jest z pakim ? :) niech to potwierdzi bo nie wierze. zapraszam do mojego watku ja polka on turek! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie spocona
Do zona pakistanczyka Ty chyba strasznego meza, mialas dziewczyno pecha. Dlatego tyle pesimiznu w Tobie !!!! Zal mi ciebie dziewczyno, bo chyba zyjesz w strasznych mekach. Mialas pecha i to z tego co piszesz strasznego. Ale tego pechy moglas miec z kazdym i tu w Polsce. A wiec zyj swoim ciezkim zyciem i daj inym sie cieszyc. Bo zycie potrafi byc piekne !!!! Jezeli Tobie sie nie udalo , widocznie nie zasluzylas na szczescie, zreszta , za te glupoty co piszesz , to widze ze cie sprawiedliwie pokaralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wiele wypowiedzi z tego wątku i sama postanowiłam zabrać głos, chociaż wiem, że rozsądniej byłoby w ogóle się nie odzywać, gdyż w Polsce jest naprawdę wiele osób, którym brak zajęcia i zamiast zacząć się rozwijać, robić coś pożytecznego, siedzą przed komputerami i tryskają rasizmem oraz pokazują swój brak tolerancji. Zanim zaczniecie generalizować i wrzucać cały naród do jednego worka z napisem "Ci źli", popatrzcie najpierw na siebie, zastanówcie się co wy robicie, co robią Polacy. Za granicą mamy opinię pijaków, złodziei. Nie bez powodu, tak samo jak muzułmanie nie bez powodu mają opinię damskich bokserów itd. Wracając do Polaków i pijaństwa. Wystarczy wejść na głupiego kwejka by zobaczyć ile osób dodaje na FB, że bodajże "dziś idzie się na*e*ać". A lenistwo? Dowody: http://kwejk.pl/obrazek/52928/m%C3%B3g%C5%82bym.html oraz http://kwejk.pl/obrazek/55737/zdam.html . Ale właśnie.. Mimo opinii jaką mamy, ja pijaczką się nie czuję. Szczerze? Żyję już trochę lat na tym świecie, szalone lata mam za sobą, ale nigdy nie miałam nawet kaca. Wierzcie lub nie. Nie zależy mi na tym. Ja chciałam tylko wyrazić swoją opinię. Pakistańczyków, i ogólnie muzułmanów, znam naprawdę wielu. Co mogę o nich powiedzieć? Rzeczywiście większość to zwyczajni kłamcy. Spotykałam się z Turkiem. Islamista, ale raczej niezbyt wierzący. Byłam nim zauroczona i z początku nie widziałam jego wad... Mówił, że mnie kochał, ale sypiał z innymi kobietami i nazywał je dziwkami do tego chlał dzień w dzień. Ja szanuję swoje ciało, więc nie było mowy o tym, żebym poszła z nim do łóżka, on wiedział, że nie jestem łatwa i nawet mi to powiedział. Skończyłam z nim bardzo szybko. Ale wiecie co było najlepsze? Podrywał moją koleżankę, pisał do niej itd. Więc się zmówiłyśmy i ta specjalnie zaczęła z nim ładnie, pięknie pisać, a ja wszystko widziałam przez skype'a, bo zrobiła dla mnie współdzielenie ekranu. Porobiłyśmy nawet screeny rozmów, które później mu wysłałam. Mi napisał, że idzie do sklepu, a w tym czasie pisał właśnie z moją koleżanką. Wygarnęłam mu wszystko, to jeszcze próbował zrobić ze mnie idiotkę i mówił, że moja koleżanka to dziwka itd. To już był szczyt wszystkiego. Przydał mi się ten zimny kubeł wody, bo w końcu przejrzałam na oczy. Z czystym sumieniem, mówię że WIĘKSZOŚĆ (ale nie wszyscy) Turków to babiarze. Nie każdy, bo mam bardzo fajnego kolegę, który studiuje, zawsze rozmawialiśmy normalnie jak przyjaciele i nigdy nie próbował mnie poderwać czy wykorzystać. Krótko mówiąc - bardzo ogarnięty facet. Muszę podkreślić, iż w Polsce również są takie gagatki. Byłam w kilku związkach i chętnie przedstawię je w skrócie. Byłam z Polakiem.. mężczyzna 7 lat starszy ode mnie - sypiał z koleżankami z osiedla i jeszcze bezczelnie kłamał mi w żywe oczy, kolejny zdradził mnie na ognisku ze swoją koleżanką a z jeszcze innym byłam rok.. Na początku wszystko ładnie, pięknie, a po iluś miesiącach zaczął wyciągać do mnie łapy... Miałam przez niego nerwicę, więc go zostawiłam. Byłam w związku również z pijakiem. Przeszłam wiele i myślałam, że już nigdy nie zaufam żadnemu facetowi... Jak jest teraz? Teraz jestem żoną Pakistańczyka. Tak, już mnie przeklinacie w duchu, ale to dla mnie nieistotne. Jestem naprawdę szczęśliwą kobietą, jestem po prostu sobą. Nie żałuję, że podjęłam te ryzyko. Mieszkamy w UK. Nie zależało mu na żadnej wizie, bo pochodzi z bardzo bogatej rodziny i wręcz nienawidzi swojego rodzinnego kraju. Owszem, miałam masę obaw na starcie.. Mówiłam mu, że jeśli chodzi mu o wizę to niech znajdzie sobie jakąś naiwną panienkę... Wręcz odpychałam go na początku. Mówił mi, że jeśli chciałby wizę to zapłaciłby jakiejś pannie za ślub, a wiem, że naprawdę było go na to stać. Nie chodziło mu także o seks. Był z dziewczyną dwa lata, która go zostawiła, bo nie chciał z nią współżyć. On jest osobą strasznie wierzącą, więc z seksem musiałam poczekać do ślubu. A nie było łatwo, bo czasem myślałam, że po prostu nie wytrzymam. Ja dziewicą nie byłam i on dobrze o tym wiedział, ale zaakceptował to i nigdy mi tego nie wypomniał. Nasz związek przypomina bardziej ten europejski niż typowo muzułmański. Nie noszę żadnych chust na głowie, ubieram się normalnie. Gotujemy razem, na zmianę, sprzątamy razem. Nie zabrania mi pracować i jak to się mówi.. wszystko jest 50-50. Troszczy się o mnie, jest bardzo czuły. Kłócimy się rzadko, ale jednak.. on jest bardzo opanowany, to ja zazwyczaj wybucham, lecz on skutecznie potrafi mnie "ugłaskać". Nigdy nie podniósł na mnie ręki, nigdy mnie nie wyzwał. A jaka była reakcja moich znajomych, rodziny? Jedni zareagowali normalnie a od innych słyszałam teksty: "wywiezie Cię", "zrobi Ci lifting kwasem" itd. Ale udowodniłam wszystkim, że z takim człowiekiem da się żyć. I możecie wyzywać mnie od dziwek itd. Takie teksty szczególnie wychodzą z ust polskich facetów, którzy są zwyczajnie zazdrośni, bo za przeproszeniem, żal im dupę ściska, iż Polski wolą obcokrajowców (a bynajmniej jakaś część). Nie raz na ulicach widzę dziwne spojrzenia a kiedy jesteśmy w Polsce, u mojej rodziny, ludzie patrzą na nas jak byśmy byli kosmitami. Ja widzę to trochę inaczej... Wszędzie są źli ludzi, i w Polsce, i w Ameryce i w Pakistanie. Po prostu trzeba uważać! I nie pakować się w pierwszy lepszy związek. Błąd Polek polega na tym, że biorą pierwszego, lepszego chłopaka, który się do nich przyklei, bo jest super, bo jest egzotyczny i przystojny. Uwierzcie.. oni lecą na Europejki, dla nich to my jesteśmy egzotyczne i pociągamy ich bardziej niż panny z ich kraju. Wystarczy być zadbaną i dobrze się prezentować, a już nie można się od nich odpędzić. Wiem, bo miałam takie sytuacje tylko, że ja nie dałam się sprowokować pierwszemu lepszemu. Poznałam trochę facetów. Trzeba być sprytnym i analizować każdy ruch takiego gościa. Oni również są bardzo sprytni, wierzcie mi. Wszystko zależy od nas samych. Ja akurat trafiłam na porządnego muzułmanina i nikt mi nie wmówi, że on jest zły, bo TO JA Z NIM ŻYJĘ, to ja go znam, nie wy. Nie jesteście mną, więc nie mówcie mi, że jest mi źle, czy popełniłam błąd wychodząc za niego. W życiu popełniłam wiele błędów, ale akurat to nie było błędem. To była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam w życiu. Chciałam pozdrowić wszystkie dziewczyny, które próbują swoich sił w mieszanych związkach, chcę wam życzyć dużo powodzenia i.. czujności. Bądźcie po prostu ostrożne od początku do końca. Pamiętajcie - to WY decydujecie o swoim życiu, nikt wam nie może niczego narzucić. Podejmujcie decyzje rozważnie i nie dajcie się zaślepić miłości. Cokolwiek by się nie działo, zachowajcie zdrowy rozsądek! POZDRAWIAM i szczęścia życzę. :) PS. Przepraszam, że tak chaotycznie, Wszystko pisane na szybkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden wierzący, religijny Islamista nie będzie chciał nikogo wykorzystać seksualnie, a swoją kobietę będzie szanował. U nich seks przed ślubem to jeden z największych grzechów. Poczytajcie Koran i artykuły o tym, bo boli mnie wasza niewiedza. A co do Turcji.. Nie znam zbyt religijnych Turków, bo większość tych, których znam pije, całkiem bez okazji i co i rusz zalicza inną panienkę. Może jest w tym trochę prawdy, że Polki jeżdżą za granicę i śpią z tymi egzotycznymi, ale to jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Każdy decyduje za siebie i nich nikt nikomu się w życie nie wpieprza. Tak jak napisałam wyżej: nie można powiedzieć, że każdy muzułmanin jest zły, bo to tak samo jakby powiedzieć, że każdy polak to leń, pijak i złodziej. Czy ktoś z Was czuje się leniem, pijakiem lub złodziejem? Może kilka osób się znajdzie, ale nie wszyscy. Więc zamiast siedzieć i pisać takie teksty, za przeproszeniem, z dupy wzięte, to lepiej poczytajcie o innych kulturach, poznajcie trochę ludzi, otwórzcie się na świat, a nie gnijecie w domu przed komputerem i toniecie w swojej niewiedzy. Wstyd mi za ten naród. Nie dziwię się, że tyle ludzi stąd wyjeżdża (w tym ja). Boli mnie ten brak tolerancji i zapatrzenie w siebie. Niektórzy to się tylko nadają tylko do klatki i do zoo, bo zachowaniem dorównują zwierzętom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
pierdolenie pierdolenie ja znam pakoli rowniez i jeden np chce ozenic sie z pakistanka bo jest czysta jak powiedzial ale bzyka co popadnie jak do tej pory a szcegolnie polko i angielki i czasem tez polpakistanki te ktore wlasnie powstaly na skutek takich numerkow w aucie i nie sa one religijne tylko zepsute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
to ze udalo sie komus w zwiaku z pakistanem o niczym nie swiadczy.I co z tego ze udalo sie tobie i co to znaczy ze polacy sa do bani tak ?To ty jestes do bani bo mialas jak mowisz juz wiele zwiazkow i jestem ciekaw czy to oni byli zli czy moze cos z toba bylo nie tak ze cie zdradzali w rezultacie .Teraz hmmm teraz to usiadlas jak to sie mowi na dupe i zwolnilas tempo bo normalna kobieta ma 1,2 moze 3 a nie kilka zwizakow czy wiele jak wspomnialas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thxman - Oj tu się mylisz. W porównaniu z dzisiejszą "modą" miałam naprawdę mało partnerów (pff.. aż 5 odkąd żyję, a randek było więcej, co jest normalne). Wystarczy popatrzeć na nastolatków, którzy zmieniają swoje "miłości" jak rękawiczki. Nie wiem czy coś jest ze mną nie tak. Być może, a może po prostu się nie dobraliśmy. Nie jestem ideałem, ale najgorszą też mnie nazwać nie można, bo zawsze się starałam. Nie szukałam powodów do kłótni, gotowałam obiadki, skakałam jak przy niemowlęciu. Jakieś swoje widzimisię ma każdy, ale ja po prostu nie trawię kłamstwa i niewierności. Uważam, że porządny facet powiedziałby: "Wybacz, nie pasujemy do siebie, nie czuję się przy tobie dobrze, nie chce tego związku", a nie leciał do pierwszej, lepszej łatwej panienki i zdradzał. Żyję wśród mieszanki narodowej i wiem, jak zachowują się tutaj ludzie. Wiele osób stało się rasistami i szczerze nie dziwię się. Czasem mam dosyć widoku niekulturalnych Arabów czy czarnoskórych, ale za nic nie wróciłabym do Polski. I jeszcze raz powtarzam - nie każdy muzułmanin jest zły, brudny and so on. Dużo zależy od tego w jakiej rodzinie się wychował. Owszem, większość nie jest w porządku.. Ja akurat trafiłam na takiego, który sam krytykuje swoich rodaków i kiedy pierwszy raz powiedziałam mu o sytuacjach wizowych on odpowiedział "tak, masz rację co do mężczyzn z mojego kraju", co mnie mocno zdziwiło. Długo mu nie ufałam, potrzebowałam dużo czasu by się do niego przekonać, ale on był cierpliwy i nam się udało. Są wyjątki, dlatego nie lubię gdy ktoś rzuca we mnie obelgami z powodu, że jestem z Pakistańczykiem. Niektórym kobietom się naprawdę udało, a niektóre żałują swoich decyzji. Aczkolwiek, jest to ICH wybór, jeśli zostanę zranione to tylko ich wina, bo nikt im nie karze ufać Pakistańczykowi. Trzeba być świadomym tego, w co się pakuje i konsekwencji jakie możemy ponieść przy ewentualnym niepowodzeniu. I jeszcze jedno drogi thxman'ie - nic w sobie nie zmieniłam i nie zwolniłam żadnego tempa, po prostu znalazłam odpowiedniego faceta, który mnie akceptuje i kocha taką jaką jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ok ok ok moze tobie sie faktycznie udalo nie zaprzeczam bo sa wyjatki i skoro on sam widzi z jakiego klanu pochodzi i dostrzega to wszystko to tylko dlatego ze staral sie wychowac na cywilzowanego czlowieka.Wracajac do naszych rodakow to mnie to zastanawia czego macie tak naprawde dosc w nas ,nie powiesz mi przeciez ze kazdy polak to menel lub prostak !? Czytalem na tym forum ze np polscy faceci sa zgredami itd ....hmmm moze i troche sa bo w koncu wyjechali tu i tam aby zarobic np na otworzenie jakiegos wlasnego interesu no ba .....a bynajmniej takie bylo zalozenie na poczatku.Wracajac do pakoli to pierwsza zasadnicza sprawa to jest roznica kulturowa od podszewki i co jescze jest najlepsze to ze choc oni najezdzaja europe itd w celu pragnienia cywilowanego zycia to sarkastycznie sie sie nasmiewja z wszyskiego i z wszyskich uwazjac sie za lepszych od nas itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie powiedziałam, że każdy Polak jest zły, bo to nie prawda. Ja miałam znajomych jakich miałam, poznałam złych Polaków jak i tych bardzo w porządku. To samo mogę powiedzieć o Muzułmanach. Znam tych kulturalnych, jak i takich co w ogóle nie umieją się zachować i od tych drugich wolę trzymać się z dala. Wciąż tkwię w przekonaniu, że w każdym narodzie są ludzie źli i dobrzy, zależy na kogo się trafi, ale zanim zaczniemy oceniać innych, warto popatrzeć na siebie i na to co się u nas dzieje. Pedofilia, morderstwa, kradzieże.. Pełno tego. Właściwie mnie to już nie dotyczy, bo ja w Polsce nie mieszkam, a mieszkałam na przedmieściu, gdzie ludzie z braku zajęcia interesowali się wszystkim, tylko nie swoim nosem. Wdowy wymyślały sobie plotki, zawsze wiedziały co kto robi, a dlaczego? Bo nie miały innego zajęcia. Moja kochana babcia również taka jest. Ale być może to już taka "choroba" ludzi z wioski. Do moich znajomych nie pasowałam, bo oni nadawali się jedynie do picia, a mnie do alkoholu nie ciągnęło. Nie skończyłam nie wiadomo jakiej dobrej szkoły, ale nie pracuję ciężko, bo mi mąż na to nie pozwala w trosce o moje zdrowie i nie narzekam, szczęście jest, pieniądze również są. I nie obchodzi mnie to czy ktoś się ze mnie śmieje, co myślą inni Pakistańczycy czy Polacy. Nie zauważyłam żeby muzułmanie patrzyli na mnie z pogardą czy się śmieli, więc nie mogę im tego zarzucić. Od Polaków słyszałam już wiele przykrych słów typu "dziwka", "taka ładna a z brudasem się prowadza", "ale głupia, ale naiwna" itd. itd. Nie wiem skąd określenie brudas, kiedy mój mąż jest bardzo czysty i zawsze wygląda przyzwoicie. Ja głupie wyzwiska zwyczajnie olewam. I nadal nie rozumiem czemu Polaków boli to, że ich rodaczka związała się z obcokrajowcem. Serce nie sługa i skoro jest z nim naprawdę szczęśliwa to w czym problem? Dużo jest naiwnych panienek, które wierzą w każde słodkie słówko, ale uczymy się na własnych błędach. To, że ktoś powie "zostaw go, on Cię skrzywdzi" nic nie da. To tak samo jak matka mówi do dziecka "nie dotykaj, bo się sparzysz", a dziecko i tak dotknie. (przynajmniej w większości przypadków) Ja tylko zalecam ostrożność i nie chcę tutaj wcale bronić Pakistańczyków, bo wiem jaka jest ich większość. Aczkolwiek, nadal twierdzę, że nie powinniśmy generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
wiesz co wpisz sobie na googlach np pakistanka z bronia w uk i poczytaj sobie jak cywilizowani sa ONI i w jaki sposob zalatwiaja sprawy jak nie jest po ich mysli pozniej wpadne tu ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze wertyp tu sie udzielil :), co do moich wlasnych doswiadczen z muzulmanami (nie chodzi o zwiazki dzieki Bogu nigdy nie przyszlo mi to do glowy), zapraszam do watku, do ktorego linka podal wertyp wlasnie bo drugi raz nie chce mi sie pisac. A teraz do rzeczy, pewna pani o imieniu Kasia prowadzi kanal na youtube na temat muzulmanow. Sama wyszla kiedys za maz za Egipcjanina i nie wyszlo jej to na dobre, uzywal przemocy i w koncu rozwiedli sie. Pani ta ma wiecej wiedzy od wielu ludzi na ten temat bo zyla z muzulmaninem w jego kraju wiec zna to wszystko jakby od srodka, mowi wiele ciekawych rzeczy, ma mnostwo filmikow, a swoje wypowiedzi zawsze popiera cytatami z Koranu oraz innych muslimskich ksiag pisanych przez nich samych, sa porownania do wiary Chrzescijanskiej itp. Zachecam do ogladania jesli ktos jest ciekawski, lub poprostu zastanawia sie czy ma wejsc w zwiazek z muzulmaninem. Jesli juz jestescie w takich zwiazkach i sie Wam uklada to gratuluje bo to naprawde rzadkosc i nie mam zamiaru nikogo tu obrazac, ale prosze was dziewczyny, to ze wy mialyscie szczescie nie oznacza, ze inne dziewczyny tez to spotka ! Musza znac wszystkie za i przeciw zanim sie w to wpakuja bo potem moze byc za pozno, nie odbierajcie tego zle, niech to bedzie przestroga. Adres kanalu pani Kasi: http://www.youtube.com/user/scu000#p/u/47/OZdYHFKLySg zaznacza ona wiele rzeczy, o ktorych muzulmanie czesto nie mowia na poczatku, naprawde warto posluchac i prosze o nie obrazanie jej jezeli jestescie Muzulmanami po obejrzeniu jednego filmu, obejrzyjcie wszystkie, a zobaczycie jak dla wielu kobiet (moze nie kazdej, ale jednak wielu) koncza sie takie zwiazki. Pozdrawiam i dziewczyny, uwazajcie na siebie bo to nie jest prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam już filmiki Pani Kasi i to jakiś czas temu. Nie udało jej się i tak się kończy większość związków z Muzułmanami. Mi się akurat udało, w Pakistanie z moim mężem nie byłam, ale za to byliśmy w Abu Dhabi (w UAE), gdzie pracuje jego ojciec, a zachowywał się non stop tak samo jak tutaj w UK. Ja wcale nie zachęcam do związków z Muzułmanami. Jestem neutralna, ale ostrzegam również. Mi się trafił naprawdę świetny facet, który traktuje mnie jak boginię... Wiem, że jednym przykładem nie da się wszystkiego wyprostować. Nawet swojemu mężowi wiele razy powtarzałam, że Islamiści są źli. Mu jest ciężko to zrozumieć i za każdym razem mówi "oni nie są muzułmanami", on sobie tak to tłumaczy. Nie dziwię mu się. Każdy broni swojej religii, każdy ma swoje racje. On zły nie jest dlatego boli go to, że Islamiści mają taką opinię. Opinia zawsze była kreowana na podstawie większości. Porównam to do klasy w szkole. Jeśli większość w klasie rozrabiała to automatycznie nabywała złą opinię, łobuzy itd. A bodajże w klasie były hmm.. 2-3 osoby, które zachowywały się grzecznie to i tak klasa miała złą opinię wśród nauczycieli. Trzeba również pamiętać o tym, że interpretacji Koranu jest wiele. Np. w rodzinie mojego męża nie uznaje się bicia kobiet. Kobiety są tam szanowane. W ogóle jego rodzina jest nowoczesna i są to normalni, cywilizowani ludzie. Jego matka nie nosi burki itd. Wygląda jak normalna, typowa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
jednak kiedy dojdzie do przewidywanej wojny religijnej to wszyscy cie nie muzulmanscy nie muzlulmanie zjednocza sie w jedno a po co chocby nawet ze strachu .Zreszta napewno bede nawolywani do narocenia sie przez islamskie tv,radia i inne mertody komunikacji .Ich wiara to ma jedno podstawowe zadanie i temu nikt nie zaprzeczy ani tu ani nigdzie a jest to zislamowanie calego swiata a sadze ze juz maja wiekszosc opanowana na ta chwile i czy robia to sila czy udawana miloscia .Wielkim glupcem jest ten kto sadzi ze nalezy ich szanowac bo oni nie szanuja nas wogole a jesli to robia to na dana chwila bo poprsostu musza .Tak ja w polityce :musisz sie podlizac kiedy trzeba aby dojsc do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecznie "oni, oni".. Jacy to źli są. Ja jestem neutralna i zawsze polecam spojrzeć na siebie zanim zacznie się oceniać innych. Dla mnie reszta może być zła, ważne że mój mąż jest dobrym człowiekiem i NIGDY z jego ust ani z ust kogoś z jego rodziny nie wypłynęła propozycja czy próba namowy, żebym przeszła na Islam. Nie sztuką jest zmienić wiarę, sztuką jest pogodzić wszystko ze sobą i żyć będąc szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
i jescze cos dodam :sazdze ze jak tak dalej pojdzie to ta wojne wygraja choc ta wojna moze byc w cudzyslowiu tylko a nie fizycznie bo jak beda tak postepowo szli do przodu jak do tej pory to obejdzie sie bez wojny bo bedzie ich juz taka masa ze nie bedzie silnego przeciwnika dla nich "Wiec drogie panie sadze ze na dzien dzisiejszy macie wybor,jurto natomiast zrobicie to ze strachu a pojutrze juz nie bedzie ani wyborow ani strachu tylko takie sie urodzicie " i do tego dazycie swiadomie czy nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
wes prosze zabierz to stad co za gowno tru podsylasz,to twoj artykul ?TO TY JESTE STAM MAGDALENA S ??? Zyjac a w koranie jestes ubezwlasnowolniona co do chrzescijanstwa to zobacz jaki masz luz i wybor robisz co chcesz i kiedy chcaesz az sama w koncu masz dosc.A sprobuj teraz odejsc od meza lub od islamu .Zyjesz gdzies tam...a nie tam skad ich korzenie , a tam skolei to co innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrzeba nazwy..
Przepraszam, a co Ty możesz o mnie wiedzieć? Jednego zdania o sobie nie napisałam. Skoro oceniasz mnie, zupełnie nic o mnie nie wiedząc, to i tak samo robisz z Islamem. Ludzie, litości... douczcie się. Większość z Was miesza prawa religii z prawami w poszczególnych państwach. Jak przeczytacie Koran, to dopiero możemy dyskutować. I mam tu na myśli dobry przekład Koranu, a nie jakąś prymitywną interpretację. PS. Panowi, który wypowiedział się przede mną, radzę się nauczyć pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrzeba nazwy..
Tak, nudzi mi się. Jeśli komuś nie chce się czytać lub zaglądać do artykułu, o pozwolę sobie wkleić jeden mądry cytat: "Stereotypy posiadają pewną charakterystyczną funkcję: zwalniają z jakże ciężkiej czynności, jaką jest myślenie. O ileż łatwiej hołdować stereotypowi sfrustrowanej starej panny, chciwego Żyda i wrednej teściowej. Bo choć stereotypy przesłaniają nam rzeczywistość, przy okazji zaciemniając nasze umysły, dają nam iluzoryczne poczucie, że znamy świat jak własną kieszeń."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrzeba nazwy..
Czy ja mam do czynienia z jakimś dzieckiem? Nastolatkiem? Bo w tym momencie pokazujesz swoje braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Uk teraz
http://www.youtube.com/watch?v=cJdMqjCc3WY&NR=1 Dopoki w danym kraju muzulmanie stanowia 1%, sa milujaca pokoj mniejszoscia, gdy jest ich 2-3% zaczynaja sie odrozniac od wiekszosci, przede wszystkim jako czlonkowie gangow ulicznych i w wiezieniach. Powyzej 5% zaczyna byc zauwazalny silny wplyw na spoleczenstwo (nieproporcjonalny do liczebnosci), np naciskaja na wprowadzenie zywnosci halal, czesto jest to robione grozbami Powyzej 10% rzad zmuszony jest do uznania ich sadow Sharii, czyli wg prawa islamskiego, zwiekszaja tez bezprawie tlumaczac sie swoja niedola, powstania i grozby sa na porzadku dziennym Powyzej 20% zaczynaja sie podpalenia synagog, kosciolow, grupy dzihadzistow zaczynaja dzialac jawnie, wypierajac lokalne sily porzadkowe 40% regularne ataki terrorystyczne, masakry 60 % zaczynaja sie przesladowania i zabijanie niewiernych 100% nastepuje tzw muzulmanski pokoj, stad mylna nazwa Religia Pokoju, poprostu wszyscy niewierni zostaja albo nawroceni albo zamordowani Dodatkowo link do tego jak zostala potraktowana amerykanska dziennikarka w Egipcie. Tam molestowanie seksualne zarowno lokalnych kobiet ale rowniez cudzoziemek wynosi 90%. Egipcjanki maja w nawyku, ze jak jakis facet je obmacuje, nie krzycza "zboczeniec" tylko "zlodziej", zeby nie zostaly okryte hanba i skazane na wiezienie, bo tam sady karza rozniez ofiary gwaltow, molestowania itd. Molestowane sa nawet kobiety kompletnie ubrane, bez prowokacyjnych strojow. Taka jest prawda o islamie, wiec przestacie slodzic jacy to Arabowie sa cudowni. Mi wystarczy to jak molestowali mnie nagminnie w UK, pracujac jako service customer. Dla nich nawet kobieta, ktora sie usmiechnie, bo wymaga tego praca, to jest odczytywane jako zacheta. Teraz jak widze faceta o karnacji Araba to nawet na niego nie patrze i nie rozmawiam, dla mnie to zwierzeta, nawet jak sa w garniturze w Europie Zachodniej, to ucywilizowane zwierzeta. http://www.youtube.com/watch?v=CDPgn3Z1lo8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Uk teraz
Jak twoj maz jest muzulmaninem to powinien wiedziec co to Haj. Jezeli jest muzulmaninem to tego sie nauczyl, jezeli tego nie przestrzega nie jest muzulmaninem. Wiec jaki jest twoj maz? Klamie ciebie poki nie jestes calkowicie od niego uzalezniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Uk teraz
tutaj link do wypowiedzi samy zainteresowanych, tzw. pokojowi muzulmanie nie sa muzulmanami w rozumieniu islamu. W Koranie sa tzw "wesety miecza", ktore jasno okreslaja jak traktowac "niewiernych". Nie ma zadnych tam metafor, tylko zabijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×