Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość Nie potrzeba nazwy..
A oto cytaty z Biblii: „Gdy Pan, Bóg twój, wyprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości. [Pwt. 7,1-3] „Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu. [Liczb 31:17-18] „wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza [Pwt 20:13] „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. [Mt. 10,34 - relacja słów Jezusa wg Mateusza] „Powiadam wam: Każdemu, kto ma, będzie dodane; a temu, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie na moich oczach. [Łk 19,26-27] Wy swojej religii dobrze nie znacie, a chcecie inne oceniać. Cóż.. ja już udzielać się nie będę, bo to dla mnie nie ma znaczenia. Żyjcie sobie stereotypami w moim zamkniętym światku. Powodzenia i pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrzeba nazwy..
Kolejne: "Gdy wyostrzę miecz mój błyszczący i sąd podejmie ręka moja, wywrę zemstę na wrogach moich, i odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą; krwią upoję strzały moje, a miecz mój naje się mięsa, krwią poległych i pojmanych z nieczesanych głów wrogów." "Każdy odszukany będzie przebity, każdy złapany polegnie od miecza, dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony zgwałcone /.../ wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone, nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie potrzeba nazwy..
Dobra. Na tym kończę. Może teraz większość spojrzy również na siebie i na to co mówią nasze święte księgi. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrine027
tak czytam, czytam, czytam i wydaje mi sie ze wiele ludzi myli prawa religijne z przepisami panstwowymi, ale chyba juz ktos to napisal przede mna. ludzie na sile podciagaja prawa panstwa pod prawa islamu (religii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
potwierdzam cytat kogos kto loguje sie jako TERAZ W UK : Dopoki w danym kraju muzulmanie stanowia 1%, sa milujaca pokoj mniejszoscia, gdy jest ich 2-3% zaczynaja sie odrozniac od wiekszosci, przede wszystkim jako czlonkowie gangow ulicznych i w wiezieniach. Powyzej 5% zaczyna byc zauwazalny silny wplyw na spoleczenstwo (nieproporcjonalny do liczebnosci), np naciskaja na wprowadzenie zywnosci halal, czesto jest to robione grozbami Powyzej 10% rzad zmuszony jest do uznania ich sadow Sharii, czyli wg prawa islamskiego, zwiekszaja tez bezprawie tlumaczac sie swoja niedola, powstania i grozby sa na porzadku dziennym Powyzej 20% zaczynaja sie podpalenia synagog, kosciolow, grupy dzihadzistow zaczynaja dzialac jawnie, wypierajac lokalne sily porzadkowe 40% regularne ataki terrorystyczne, masakry 60 % zaczynaja sie przesladowania i zabijanie niewiernych 100% nastepuje tzw muzulmanski pokoj, stad mylna nazwa Religia Pokoju, poprostu wszyscy niewierni zostaja albo nawroceni albo zamordowani Dodatkowo link do tego jak zostala potraktowana amerykanska dziennikarka w Egipcie. Tam molestowanie seksualne zarowno lokalnych kobiet ale rowniez cudzoziemek wynosi 90%. Egipcjanki maja w nawyku, ze jak jakis facet je obmacuje, nie krzycza "zboczeniec" tylko "zlodziej", zeby nie zostaly okryte hanba i skazane na wiezienie, bo tam sady karza rozniez ofiary gwaltow, molestowania itd. Molestowane sa nawet kobiety kompletnie ubrane, bez prowokacyjnych strojow. Taka jest prawda o islamie, wiec przestacie slodzic jacy to Arabowie sa cudowni. Mi wystarczy to jak molestowali mnie nagminnie w UK, pracujac jako service customer. Dla nich nawet kobieta, ktora sie usmiechnie, bo wymaga tego praca, to jest odczytywane jako zacheta. Teraz jak widze faceta o karnacji Araba to nawet na niego nie patrze i nie rozmawiam, dla mnie to zwierzeta, nawet jak sa w garniturze w Europie Zachodniej, to ucywilizowane zwierzeta. i podpisuje sie pod nim z calym przekonaniem i ciesze sie ze sa TU ludzie z tak wysokim IQ (NIE SLEPI) ktorzy doswiadczyli na wlasnej skorze tak jak i ja zreszta. Ja nie kieruje sie stereotypami z gazet czy newsow , najpierw sie sam przyjrzalem a dopiero pozniej zaczalem doszukiwac sie wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 323828487437483
hahaha przynajmniej sie nie aferza o jakis krzyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
no moze i w sredniowieczu tak bylo tyle ze wtedy w wiekszosc ludzi byla zaciemniona i nie wyksztalcona .Polska byla rowniez do nie dawna kiedy jeszcze byla komunistyczna to np w tv wiadomosciach ogladalismy lub sluchalismy to co oni chcieli i jak chcieli.W tej chwili widzimy wiecej prawdy niz poprzednio i porownujac tu pakistan to wlasnie tam nadal tak jest jak za komuny u nas kiedys i wszystko to jest z podkladem religii .|Caly czas klamia i nawoluja do zemsty za cos lub przeciwko komus .Jak juz pisalem wczesniej kilka razy to teraz wspomne ponownie ja nie ufam im i nie zaufam .Cala ta religia jest stworzona przez nich samych a dokladniej przez jednego troszke bardziej wyksztalconego nazwe go "DYKTATOR" ktory postanowil napisac wlasne prawo ktore w wielu przypadkach powstalo z zyciowych sytuacji i dlatego moze jest wiarygodniejsze od np bibli.A jesli juz przy tym jestem to moze zacznijmy zyc wedlug ksiazki mickiewicza haha lub jakiegos innego pisarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja........
...jestem ateistką i szanuję wszystkich, którzy szanują mnie. Bez względu na religię. Nie lubię oceniać ogółu. Oceniam jedynie ludzi, których dobrze poznałam, bo tak jest sprawiedliwiej. Pracuję z muzułmanką (mężatką). Świetna kobieta. Mam również znajomych z Japonii, z Polski również. Ludzie jak ludzie, są lepsi i gorsi, a religia nie zawsze ma z tym wiele wspólnego. Człowiek sam decyduje o tym jaki chce być. Dla mnie Boga nie ma, ale nie potępiam innych za to, że w niego wierzą. Biblia? Koran? Nie chce mi się wierzyć w prawdziwość tych ksiąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ja raczej wierze w dowody ale to nie istotne ale napewno nie pozwolil bym wciskac mi ciemnoty ,sadze natomiast ze jest cos takiego jak bog ale prawdziwa nazwa to "PIENIADZE " i bez wzgledu na religie ludzie dla nich zyja i zabijaja sie nawzajem itd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja........
Tak, tak, nie ma co się oszukiwać, bo rzeczywiście pieniądz opanował świat. Nie wiem jak było kiedyś, bo nie żyłam w tamtych czasach, ale teraz doskonale widać jak ludzie zaślepieni są bogactwem i jak nieustannie dążą do tego. I nie ma też co się oszukiwać (powtarzam się), że pieniądze szczęścia nie dają, bo to gówno prawda. Pieniądze pozwalają spełnić większość marzeń, czyli w pewien sposób na pewno człowieka uszczęśliwiają. Jedynie czego nie można kupić za pieniądze to chyba szczera, prawdziwa miłość i przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
mozna a przynajmniej na poczatku kupujesz towar bo masz wiecej mozliwosci a jak juz sie lepiej poznacie to sie jakos ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja........
thxman, miałam myśli PRAWDZIWĄ przyjaźń i miłość. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, jak to mówią i rzeczywiście coś w tym jest. Co do miłości... Jeśli komuś naprawdę będzie zależało na drugiej osobie, to to czy będzie miała kupę kasy czy prawie wcale, nie będzie miało znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbc32
"Dlaczego Zyd moze zapuscic brode w celu praktykowania swojej wiary, ale kiedy Muzulmanin robi to samo, jest nazywany terrorysta i fundamentalista!? Dlaczego zakonnica moze sie zakryc od stop do glowy, kiedy chce sie poswiecic Bogu, a kiedy Muzulmanka robi to samo to mowi sie, ze jest zniewolona? Kiedy kobieta z zachodu wybiera role gospodyni domowej zajmujacej sie domem i dziecmi, jest szanowana, poniewaz poswieca sie dla swojej rodziny, ale kiedy Muzulmanka robi to samo z wlasnej nieprzymuszonej woli, mowi sie o niej, ze "powinna zostac wyzwolona"! Kazda dziewczyna moze isc na uniwersytet ubrana w to co zechce i nadal posiadac swoje prawa i swoja wolnosc, ale kiedy Muzulmanka zaklada chuste (Hijab) to zabrania sie jej wejscia na uniwersytet! Kiedy dziecko poswieca sie danemu przedmiotowi to mowi sie ze ma potencjal, ale kiedy oddaje sie religii Islamu to jest beznadziejny! Kiedy Chrzescijanin albo Zyd zabija kogos religia nie jest wspomniana, ale kiedy Muzulmanin jest oskarzony o zbrodnie, to Islam jest sadzony w procesie! Kiedy osoba poswieca sie, aby ratowac zycie innym to jest szlaczhetna i wszyscy ja szanuja, ale kiedy Palestynczyk robi to aby ocalic swojego syna od smierci, swojego brata od polamanych rak, swoja matke od gwaltu, swoj dom od zniszczenia czy meczet od zbeszczeszczenia, otrzymuje tytul terrorysty! Dlaczego? Poniewaz jest Muzulmaninem! Kiedy ktos kieruje doskonalym samochodem w zly sposob, nikt nie wini samochodu, ale kiedy Muzulmanin popelnia blad lub traktuje ludzi w zly sposob, ludzie mowia "Islam jest tego przyczyna"! Bez zaznajomienia sie z tradycja Islamu, ludzie WIERZA w to, co pisza gazety Ale KWESTIONUJA to, co mowi Koran!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koran decyduje o wszystkim
w kraju islamskim a to co napisal bbc32 to tylko mydlenie oczu. Koran to nie tylko swieta ksiega muzulmaska to konstytucja kraju muzulmanskiego. Mozecie sie oklamywac, ale pomieszkajcie troche w UK kolo dzielnicy zajetej przez muzulmanow, bedziecie widzieli jak moze wygladac pieklo, ktore moga nam Europejczykom zgotowac muzulmanie, przez nasz glupia tolerancje i naiwnosc. Ja nie czytalam wypowiedzi tej kobiety o spojrzeniach muzulmanow, ale znam je bardzo dobrze, zyjac w UK, jak strasznie musi byc wtedy w kraju muzulmanskim. Kiedys chcialam pojechac do Egiptu zobaczyc piramidy i sfinksa, po tym co mnie tu spotkalo ze strony Arabow, juz nie mam ochoty. Dla nich kazda Europejka, nawet mala dziewczynka to kurwa, mozna sobie mysdlic oczy, ze tutaj sie ucywilizuja, guzik prawda, islam trzeba wytrzebic Rozumiem doskonale, czemu na Balkanach pozabijali wszystkich muzulmanskich mezczyzn i chlopcow, a mimo to Europa nie chce przyjac do wiadomosci dlaczego. Tutaj male wyjasnienie, to co potrafi zrobic muzulmanie w danym kraju, gdy go zbyt gromadnie zasiedla. "-Wojnę w Bośni, podobnie jak w Chorwacji wywołali nie Serbowie, lecz muzułmańscy i chorwaccy nacjonaliści, którzy wbrew konstytucji Jugosławii ogłosili niepodległość. Nie obchodziło ich, że ich decyzje nie uwzględniały obecności serbskiej ludności, administracji i armii federalnej na tych terenach. Mało tego, Chorwaci i bośniaccy Muzułmanie otwarcie głosili chęć mordowania Serbów. To nie były czcze groźby, w czasie II wojny światowej chorwaccy (ustasze) i islamscy kolaboranci Hitlera wymordowali ponad 600 000 Serbów, często w bestialski sposób. Dlatego by ochronić ludność serbską i integralność państwa, Serbowie musieli interweniować zbrojnie. -Generałowi Mladiciowi i innym serbskim przywódcom zarzuca się ludobójstwo, zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw ludzkości, jednym słowem całe zło na Bałkanach. Tymczasem w czasie tych wojen wszystkie strony popełniały zbrodnie i okrucieństwa, bo były to wojny domowe. Chorwaci i muzułmanie masowo mordowali cywilów, jeńców i rannych, gwałcili na potęgę, palili całe wsie i miasta, dokonywali czystek etnicznych, zamykali w obozach, gdzie znęcali się nad swoimi ofiarami. Tyle, że o ich masowych i krwawych zbrodniach (chorwackich np.: dolina Laśva, obóz Heliobrom, operacja „Burza, muzułmańskich: Sarajewo, Tuzla, Grbavica, miejscowości wokół Srebrenicy itd.) się nie mówiło i do dziś mówi niewiele. Bo Chorwacja i BiH, podobnie jak później UCK miały silne wsparcie polityczne, zbrojne, logistyczne i finansowe ze strony USA, UE, NATO i Niemiec. A Serbowie byli tymi złymi i nie mogli liczyć ani na wsparcie, ani na elementarną sprawiedliwość. Jeśli chciałoby się osądzić winnych wojen na Bałkanach to trzeba było na ławie oskarżonych posadzić nie tylko Serbów, ale także prezydentów Tudjmana, Izetbegovicia, Clintona oraz czołowych chorwackich i muzułmańskich dowódców wojskowych. Bez tego nie ma mowy o sprawiedliwości. Haski trybunał to farsa i parodia sądu. -Okrucieństwa i zbrodnie wojsk Republiki Serbskiej gen. Mladicia były celowo i konsekwentnie przejaskrawiane i zakłamywane. Na przykład masakry dokonane na targowiskach w Sarajewie (1994, 1995) to nie dzieło serbskich, lecz muzułmańskich moździerzy, co ujawnili dziennikarze, a wyjawił na łożu śmierci prezydent BiH Alije Izetbegović. Walki o Sarajewo nie byłyby tak krwawe dla cywilów, gdyby władze BiH zgodziły się na ewakuację kobiet, dzieci i starców, co dowództwo serbskie zaproponowało im na samym początku oblężenia. -Najpoważniejszy zarzut pod adresem generała to masakra w Srebrenicy, gdzie w lipcu 1995r. miało zostać zamordowanych 7-8 tysięcy muzułmanów. Tyle, że z biegiem lat pojawia się coraz więcej dowodów na to, że w Srebrenicy bynajmniej nie zginęło 8 000 bezbronnych muzułmanów, lecz najwyżej 2 000, i to głownie żołnierzy (więcej szczegółów na tych stronach:( http://stowarzyszenie_wolnomyslicieli.free.ngo.pl/strony/srebreni.htm, http://marucha.wordpress.com/2010/03/01/kto-chce-znac-prawde-o-masakrze-w-srebrenicy/, ). Powodem ataku na „bezpieczną strefę ONZ w Srebrenicy była nie chęć budowy „Wielkiej Serbii, lecz położenie kresu zbrodniom na Serbach jakie miały miejsce od trzech lat i ukaraniu winnych. W latach 1992-1995 siły bośniackich muzułmanów pod dowództwem Nasera Oricia dokonywały „partyzanckich rajdów na miejscowości wokół Srebrenicy, w czasie których masowo mordowały i gwałciły. Kobietom i dzieciom muzułmańscy sadyści podrzynali gardła, a wcześniej organizowali na nie istne polowania. Ocenia się, że zamordowano łącznie 2000-5000 Serbów. Sam Orić zamordował 371 osób, ale po latach został przez haski trybunał uniewinniony. Jeśli wokół Srebrenicy znajdowane są po dziś dzień groby ofiar, to z dużym prawdopodobieństwem są to serbskie ofiary islamskiego ludobójstwa, a nie bezbronni muzułmanie zamordowani przez żądnego krwi gen. Mladicia." To moze stac sie i powoli staje siew krajach Europy zachodniej, jak np demostracje muzulmanow w Niemczech z transparentami " Niemcy wynocha z naszych osiedli", palenie samochodow we Francji, getta i gangi muzulmanskiego porywajace i gwalcace nastolatki w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxakashaxx
oj oj ale to chyba nie powod zeby KAZDEMU muzulmaninowi przypinac metke z napisem ZLY. trzeba rowniez pamietac ze muzulanie to nie tylko arabowie. a rzeczywiscie sa kraje ktore poloczyly prawo panstwowe z religijnym, np. Afganistan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
taaa i sa te kraje ktore kiedys byly zupelnie innej wiary a w tej chwili to muzulmanizm panuje np Egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxakashaxx
wywalczyli sobie niepodleglosc i dobrze, bo Egipt sie nalezy im a nie anglikom czy francuzom tak samo jak polska nalezy sie polakom a nie niemcom czy rosjanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
egipt nalezy sie egipcjanom i potomkom faraonow a nie muzulmanom to zupelnie inne nacje byly kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxakashaxx
oj nie do konca tak. muzulmanin to okreslenie wyznawcy religii, a to wlasnie religia sie zmienila, a nie rasa, bo kto dzis wierzy w setki bogow z glowami zwierzat? to tak samo jakby powiedziec ze nie jestem polka bo zmienilam wiare (nie zmienialam wiary, to tylko przyklad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikipogubilakamyki
boshe jakie zjebane polaczynki za brudasów sie biora i same sa brudne...obrzydliwosc SMIERDZI WAM Z PIZD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie rozejrzyjcie sie wokol... Nasi polscy mezczyzni tez maja WIELE wad, a nawet twierdze,ze niektozy sa gorsi od "Pakoli" czy innych tego typu. Nie pamietacie tego:"Bo zupa byla za slona..." Nie uogolniajmy! "Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak - od innych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie rozejrzyjcie sie wokol... Nasi polscy mezczyzni tez maja WIELE wad, a nawet twierdze,ze niektozy sa gorsi od "Pakoli" czy innych tego typu. Nie pamietacie tego:"Bo zupa byla za slona..." Nie uogolniajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie rozejrzyjcie sie wokol... Nasi polscy mezczyzni tez maja WIELE wad, a nawet twierdze,ze niektozy sa gorsi od "Pakoli" czy innych tego typu. Nie pamietacie tego:"Bo zupa byla za slona..." Nie uogolniajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
komus zaciela sie plyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satynaa
"bardzo dobrze ze ten opalony smierdziel malpiszon zaj**al tego k**wo- inkubatora(polczyne)" człowieku trochę kultury.. :o aż strach pomyśleć, że tacy ludzie jak ty istnieją :( Na początku myślałam, że wklejając te wszystkie linki chcesz ostrzec Polki przed związkiem z Muzułmaninem, ale teraz, pisząc o nich samych coś takiego, używając takich słów!!!! Trochę szacunku do kobiet!!! Dziewczyna została zamordowana, a ty ją jeszcze śmiesz obrażać?! Jak tak można, brak słów po prostu .. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już nic chyba nie zaskoczy u moich rodaków. Mówią, że to Muzułmanom brak kultury, ale obcując z nimi przez te wszystkie lata nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem kultury jak tutaj w Polsce wśród Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxakashaxx
Czytałam jakiś głupi artykuł na pudlu o Polakach, jest w tym sporo prawdy: "Brakuje nam wolności i autentyczności, jesteśmy zazdrośni i zawistni, nie potrafimy cieszyć się szczęściem innym i zawsze doszukujemy się dziury w całym. Mamy fatalne drogi i politykę pełną kłótni. Nie potrafimy bawić się bez alkoholu. A przede wszystkim mamy ogromny problem z tolerancją, akceptacją mniejszości i szacunkiem do siebie nawzajem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×