Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość thxman
dowiedzialem sie nowej rzeczy od kolegi Ohmara : Ze najwiekszy szcunek maja do dziewic poniewaz sa czyste i nikt im nie powie ze spal z nia wczesniej a nawet jesli tak zrobi to moglby go zabic za to oszczerstwo, dlatego tez malzenstwa muzulmanskie sa aranzowane Tak czy inaczej potwierdza sie moja teza ze Oni sa z polkami tylko i wylacznie z powodow seksualnych i jak na nature faceta przystalo to chca sprowac czegos innego bo z ich kobietami niestety nie wolno robic wielu rzeczy w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowydlaodmiany
zawsze jak dyskusja wchodzi na jakiś poziom i jest o czymś, to pojawia się thxman i daje kolejne "szokujące nowości" jak diecko z przedszkola. Człowieku ogarnij się, bo przez ludzi takich jak ty własnie wszyscy mysla, ze w temacie nie chodzi o nic głębszego. bardzo podobają mi się posty dziewczyn wczesniej, np CappoDiTuttiCappi czy Do pakory, ale ty naprawde nie masz nic wiecej do przekazania jak tylko takie newsy? Za kazdym razem jak masz ochote napisac takiego gniota to poczekaj, z czasem moze ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman do grupowydlaodmiany
A co tobie do tego za ja sie tu pojawiam i wstawiam swoje !!!To co napisala CappoDiTuttiCappi to nic innego co ja napisalem tylko ze ladniej napisane .Byc moze dzieeczyna uczeszczala dluzej do szkoly niz ja i poprostu ladniej zlozyla zdania.Bylo by fajnie aby ktokolwiek kto udziela sie w temacie nie zmienial swojego nicku tylko trzymal sie jednego bo ja podajac sie za rozne osoby i wyrazac rozne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowydlaodmiany
nie wiem do kogo ta aluzja, ale ja nicku nie zmieniam, poprostu nie wypowiadalam sie do tej pory bo wszystko co uwazam za wazne zostalo napisane, ale jak widze okreslenia na czarnych w twoim poscie i ze dobrze komus tak, ze zostal zabity to az mam ochote wstac i wyjsc, trollujesz tutaj jak nikt chyba. poza tym kogo bys przekonal swoimi wypocinami, chyba tylko takie co maja iq 0, a zadna tu sie taka nie trafila. nie wiem czlowieku, pomysl, zastanow sie 10 razy, bo jak piszesz bez zastanowienia, to boje sie myslec co jest w twojej glowie. a i jeszcze: jesli uwazasz, ze ktos przeczytal twoj post i postanowil to ubrac w slowa, to chyba sie mylisz, bo dziewczyny podaja fakty i historie a ty rzucasz tylko ta nienawiscia na lewo i prawo i z boku wygladasz jak koles ktorego laska rzucila dla pakola, w sumie nie dziwne skoro taka masz skladnie zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
co do mojej skladni to nic ci do tego,malo mam do czynienia z polska pisownia i tyle o z racji tego ze dosc dlugo przebywam juz za granica zreszta oprocz tego forum nigdzie sie nie rozpisuje, ale nie o to tu chodzi jak pisze tylko co pisze !!!Myslisz ze to sa moje wypociny hmmmm ? Ja nie naleze do ludzi ktorzy z palca ciagna historyjki wszystko co tu napisalem jest faktem a ty oile jestes kobieta to nigdy sie tego nie dowiesz.Ja rozmawiam z tymi ludzmi kiedy tylko mam okazje i wyciagam z nich to czego Ty sie nigdy nie dowiesz ,bo facet kobiecie nigdy prawdy nie powie a ze mna rozmawiaja jak z kumplem i wiem wiecej niz sie tobie wydaje.Mowia mi wprost z usmiechem na buzi ze dobrze ciagniecie pale i ze np angielki to pyskate brudasy ktore sie nie myja w przeciwienstwie do polek,sorry ale mnie ponosi !!!Poczytaj sobie od poczatku moje posty i nie czepiaj sie o skladnie bo tym mozesz oczy zamydlic tylko podobnym do ciebie.Zreszta kto tam wie co Ty sama tam wyprawiasz i achhh tak zapomnialem o czyms : mnie nikt nie rzucil ale wielu moich znajomych dotknal ten problem na dodatek ostatnio sie dowiedzialem ze moja bliska znajoma ,ktora zawsze zaprzeczala ze nigdy ale to nigdy by sie z zadnym podobnym nie styknela ze bo sa o fuuj i smierdza !!!Hmmm i co sie z nia stalo a to ze jest wlasnie w 3 tygodniu ciazy i juz sie wstydzi ze do polski nie wroci ,I wes mi prosze nie docianaj bo za duzo tego widze na codzien .Po za tym natury kobiety nikt nigdy do konca nie pozna bo mowia to a robia co innego i to rowniez moze dotyczyc ciebie kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
oczywiscie wszystko co napisalem wyzej mialo znaczenie przenosni tylko i dotyczy tylko tych ktorzy naprawde tak robia,nie mam zamiaru nikogo obrazac ale trzeba czasem cos powiedziec dosadnie i na temat a nie krecic kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak diabli
"co do mojej skladni to nic ci do tego,malo mam do czynienia z polska pisownia i tyle o z racji tego ze dosc dlugo przebywam juz za granica" I to cie usprawiedliwia oraz zwalnia z tego, ze powinienes znac gramatyke swojego ojczystego jezyka?? Zalosne tlumaczenie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ludzie czemu sie czepiacie gramatyki powtarzam juz po z 10 chyba ,to nie temat o gramatyce kto chce to zlapie co napisalem.To tylko obdijanie od tematu niepotrzebne a moze i celowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CappoDiTuttiCappi
Temat trochę się pozmieniał, ale w sumie dobrze że jest taka parafka o gramatyce, bo w końcu jak ktoś chce przekonać do swoich racji, musi umieć się wysłowić i nie można tego usprawiedliwiać tym, że długo się jest poza granicą kraju, czy wykształceniem. Thnxman, to mowa odróżnia nas od zwierząt, poza tym jakbyś stanął przed publiką i machał rękami, może po długim czasie, ale też by cię zrozumieli. Grunt w tym, że to nie te czasy, gdzie prostuje się czyjeś myślami z kamieniem w ręku. Masz zadatki na takiego domorosłego hitlera, zamiast poganiać ludzi batem, musisz sprawić by dobrowolnie szli za tobą. Mówisz, że to nie ważne jaka składnia, ale jaki sens, grunt w tym że to co piszesz nie ma sensu. Też przyłączam się do wypowiedzi i dla dobra samego siebie wstaw czasem kilka kropek, przecinków i pogódz się ze słownikiem. Bo jak tak rzucasz wyzwiskami i bez ładu i składu się szarpiesz, to nikt naprawde nie wie o co tobie chodzi, z tego bełkotu da się tylko wysnuć naprawdę nieuzasadnioną nienawiść. Twoje posty przykuwają uwage, bo są jak wspomniałam nieuzasadnionej nienawiści, jak czegoś nie lubisz- daj powód, bo inaczej pozostaniesz niezrozumiany. I przez to, że przykuwają uwagę, patrzący z boku człowiek powie o wszystkich przeciwnikach islamu, że są tacy jak ty, bo akurat tyle z forum zapamięta. Ja odcinam się od takiej formy poglądów, bo jak powiedziałam nie chodzi mi o kolor skóry a kulturę życia, politykę i religię, którą jest islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
........nie sadze ze to co napisalas teraz akurat pomoze w czyms chcesz zaiponowac komus ?Wierze ze sa tu osoby ktore mnie rozumieja ,mamy tu kolejny przyklad na to jak odbijacie z tematu starcaie sie skupic na inna rzecza.Takie triki sa bardzo szeroko znane jak nie masz cos na kogos to zawsze cos mozna znalesc aby odwrocic uwage publiki.Smieszne jest to ze akurat najbardziej plci przeciwnej przeszkadza to w jaki sposob pisze hmmmm.... moze otworzcie kolko ortograficzne .Ja w przeciwienstwie do ciebie doswiadczam sie w praktyce a nie z ksiazek choc i tak zgadzam sie z tym co opisujesz .Przeszkadza mi natomiast to ze za wszelka cena probujesz mnie utorzsamic z tym co napisalem,niestety jak tylko przekazuje to co slyszalem.O mnie malo wiesz no na tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CappoDiTuttiCappi
śmieszny jesteś skoro twierdzisz, że jesteś jedyny namaszczony, co życie zna z realiów a nie książek. Skąd ta pewność? Ja miałam styczność i tę nieprzyjemność poznania tej kultury, dlatego nie zgadzam się na to aby zalała ona europę. Aby ci pokazać jak prosty i bezmyślny jesteś przytoczę to co napisałeś wcześniej: ",po drugie jak by do polski nagle cala naplywac masa czarnoskorych afrkanskich brudnych i opchlonych z chorubskami wenerycznymi to tez bym sie nie mogl opamietac.Oni rowniez przybywali calymi masami domagajac sie swoich praw,ja moze powiem tak ;Jesli jest sobie kraj biedny i bogaty to dlaczego ten bogaty mialby sie dzielic i pomagac temu biednemu przeciez kiedy mu pomoze to sam stanie sie biednym ,gdzie tu jest sens takiej pomocy i kto tu na czyms zyskal !? Napewno nie ten bogaty wiec nie dziwie sie takiego zachowanciac ludzi."- to cytat thnxmana - juz o czarnej ludności pisała, więc nie ma co się powtarzać, ale jeśli idzie o twoje proste myslenie na temat "kraju biednego i bogatego", to jakbyś chociaz trochę ruszył głową i znał prawdziwe życie, to byś wiedział, że bogate kraje do rozwoju potrzebują siły roboczej oraz rynku zbytu. W krajach biednych buduje sie fabryki i manufaktury, bo jest to tanie w stosunku do kraju rodzimego, jesli natomiast kraj bogaty da pracę ludziom z kraju biednego i wspomoże gospodarkę, wtedy ludność kraju biednego bogacąc się sprawia, że następuje popyt na towary, czasem nawet luksusowe- czyli rynek zbytu. Bogate kraje nie pomagają biednym, one pomagają sobie, bo prędzej czy później zagraniczne pożyczki i tak trzeba spłacić. To tak jakbyś grał sam ze sobą w karcianą wojnę, tak czy inaczej grając sam ze sobą wygrasz... Jesteś naprawdę ślepy i głuchy na otaczający świat, skoro nie wiesz o powojennej pomocy amerykańskiej dla krajów europy zachodniej- Plan Marshalla i gdyby nie ten plan, to byś nie siedział teraz z pakolami w Anglii, bo by ją na to poprostu nie było stać! Myslisz, że wszystko co pisze ma na celu zaimponowanie komuś? Dobre sobie, nie muszę szukać w sieci uznania, bo jestem osobą spełnioną. A to, że zgadzamy się w niektórych kwestiach, nie znaczy, że stoimy po tej samej stronie, bo świat trzeba trochę rozumieć. Dla ciebie związki z muzułmaninami kojarza się tylko z sexem, a naprawdę chodzi o coś głębszego, tylko o tym trzeba wiedzieć, a co ci może powiedzieć kolega pakol z pracy? Tylko o seksie, bo o biznesie i polityce wie tyle samo co ty- znaczące nic. Odniosę się jeszcze do drugiego cytatu: :"To co napisala CappoDiTuttiCappi to nic innego co ja napisalem tylko ze ladniej napisane .Byc moze dzieeczyna uczeszczala dluzej do szkoly niz ja i poprostu ladniej zlozyla zdania"- weż człowieku przeczytaj moje posty i swoje i porównaj. Nie wycieraj sobie gęby moim nickiem, bo to mnie obraża, że ubrałam niby to co przeczytałam w twoich postach w słowa i puściłam na tym forum- brednie! Wcale nie napisałam tego co ty, bo przepaśc między tokiem myślenia jest ogroooomna! Piszę, co wynika z moich obserwacji, doświadczeń, a nie tego co taka osoba jak ty pisze na forum! Popisłeś się bardzo płytkim mysleniem o innym kolorze skóry i jeszcze przed tamtym postem wydawało mi się, że jestes w porządku, poprostu trochę narwany, ale po tamtym poście o murzynach nie chce mi się nawet tego komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman do ciappy
wiesz moze i nie jestem taki oblatany w temacie jak ty bo nie interesuje mnie tak bardzo historia bardziej skupiam sie na dniu dzisieszym.Masz racje to ze zgadadzamy sie w kilku kwestiach nie znaczy ze cos nas laczy i ja nie wycieram sobie niczego twoim nickiem.W zdaniu w ktorym napisalem ze ty nic innego nie piszesz tylko to samo co ja tylko ladniej chodzilo mi o to ze wychodzi na to samo ze ONI jednak zachalannie zalegaja europe krok po kroku.Nie wspomnialem nic o tym zerznelas moje wywody .Widze ze bardzo latwo o nieporozumienie jesli ktos interpretuje rzeczy po swojemu.Jak masz tak wiele czasu to mozemy sobie tak przyganiac jak kociol garnkowi .Co do gospodarki narodow to w sumie masz racje ale to nie o to tu chodzi.Point jest taki ze jakkolwiek czy cokolwiek sie dzialo to i tak cala europa jest legowiskiem tych nacji i dochodzi do tego ze obywatele wlasnego kraju emigruja jak np anglicy do Kanady ,widzac co sie wokol nich dzieje i nic nie mogac na to poradzic uciekaja !!! .Moze moj punkt widzenia jest dla kogos irytujacy ale malo mnie to obchodzi ja nie uwazam sie za Guru tylko jedni widza mniej a jedni wiecej a inni skolei nie chca widziec. Obserwuje te malpy co robia jak robia ,jak sie zachowuja i ich obyczaje.Co z tego ze sie usmiechaja jak w glebi duszy i tak ONI sa rasistami i gdyby dac im wiecej wladzy to my stalibysmy sie ich "niewolnikami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman ponownie
Powtorze jeszcze raz ze nie wysysam z palca historyjek oni doskonale wiedza ze sa niechciani ale znaja prawa europejskie i umiejetnie tym manipuluja na swoja korzysc.Jesli chodzi o sprostowanie i sprawe murzynow to tak jak wspomnialem nic do nich nie mam ,ten moj cytat odnosnie brudnych itd ktory przytoczylas zapewne hmmmmm ciezko to znowu ujac ale powiem tak :Gdybysmy sie cofneli w czasie o dziesiatki lat i na tamte poglody. Ja mowiac o tym ze ich rozumiem to wlasnie mialem to na mysli,ze wczuwajac sie w ta sytuacje i lata to 90 l lub wiecej procent ludzi mialo by takie podejscie .Moze teraz to do ciebie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchota
do CappoDiTuttiCappi eeeeh teraz ty uderzylas w pretensjonalny ton.. 'nie wycieraj sobie geby moim nickiem' i podobne teksty....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy moge sie podlaczyc..
nie wiem do konca o czym tu mowicie ALE.. wole hinduskie czy pakistanskie ciapaty niz arabstwo ktore jest o wiele grozniejsze .. Co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
to to samo tyle ze arabowie maja wiecej kasy i tam jest ich wielka swiatynia wypasiona ma maksa,zapomnialem jak sie nazywa ta miesjcowosc,,,,wszyscy to muzulmanie wiec jedno o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZgorzknialaPoleczka
a ja wole obcokrajowcow, obojetnie czy anglik, francuz, niemiec czy pakistanczyk. wiekszosc polakow ktorych sie spotyka za granica sa prosci, glupi i dumni huj wie z czego. krytykanci ierdoleni a sami utrzymac sie w polsce nie potrafili. lamagi zyciowe do potegi. jeszcze ze 20 lat temu bylo inaczej ale teraz to tylko proste kloce z dwoma lewymi rekami. niby prawda ze nasi dziadkowie byli waleczni, ale Cappo! NASI DZIADKOWIE WALCZYLI i byli zaradni, teraz faceci z polski wklejaja wirtualne znicze i wpisy na fb albo nk. obecni faceci z polski to poprostu cipy, a jak nie chcesz wiecej byc z takim zerem iukladasz sobie zycie z zagranicznym to nazwa cie kurwa. takie sa realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
Sorry ale do pani ktora nie lubi polakow To nie jest temat o polakach ,to jest wywod na temat!!!! MUZULMANOW !!!! I co nas czeka w przyszlosci ,tak na marginesie to ciagnij sobie komu uwazwasz i najlepiej opowiedz swoje zyciowe przezycia u Ewy Drzyzdgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bedziecie ciagnac temat
to juz naprawde jest bardzo nudne piszecie jedno i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor religii
ja tak wogole to jestem totalnym debilem , zazdroszcze wszystkim pakusom i murzynom bo im nasze dziewczyny laski robia a ja musze sam na pastwiska chodzic i kozy posuwac, moim marzeniem jest byc muzulmaninem, nie jem juz boczku i studiuje koran, kupilem sobie tez biala pizame i latam pod meczet co piatek, mam nadzieje, ze moj siostry z polski zauwaza moja przemiane i dadza mi d**y oraz obciagna druta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
To jeszcze sie opal na sloneczku troche i postaw wloski na zelik ;) acha i odstaw kozy na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor religii
i w ogule i w szczegoule rozpie**alam pszczołom ule gigant ze mnie doskonały lubie ciongnonć męskie pały gdy się budzę jusz o śficie ciongne pałę znakomicie i nikomu nic do tego ze kutasa mam małego jestem ciotom i pedałem i wpie**alam mocznik z kałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor religii
Lubie codzien walic gruche, raz w kanape raz w poduche W mej zagrodzie kozy wyja zaraz zapne je od tylu Jestem debil i idiota ludzie mowia zem tez ciota nie mam dziolchy nie mam kasy malo dzialam mym kutasem marzy mi sie byc pakolem moze wtedy popierdole laski z polski, ukrainy beda wielbic mnie dziewczyny musze tylko sie nawrocic wlozyc szaty poklon cwiczyc jutro pedze do meczetu by naczytac sie wersetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniocha
Gość utensils
co to za dziadostwo proponujesz nam tutaj? niby same modne rzeczy..hm..modne to one byly moze w poprzednim wieku, nie zasmiecaj nam tu zagranicznego topiku bo i tak nikt tego badziewia nie kupi..w moim lokalnym szmateksie lepsze ciuchy dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird of state
Dziś w barze poznałam bardzo miłego faceta z Pakistanu. Był uprzejmy odwiózł mnie do domu i nic nie wskazywało na to żeby chciał coś więcej. Wymieniliśmy się numerami telefonu i powiem szczerze, że jak poczytalam wasze posty to widze tylko zazdrosc, oni pracuja i zarabiaja, sa zaradni i zajmuja wysokie stanowiska. A polacy w anglii? Sa zaklamani i boja sie podjac jakiekolwiek wysokie stanowisko, wola siedziec w jakichs obskurnych firmach, gdzie gotuja kawe dla szefa. Widac tylko zazdrosc po waszych wpisach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznalas pakola w barze i od
razu wsiadlas z nim do samochodu?? Gratuluje glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
!!!azdrosc !!!Niby dlaczego ?Polacy sie boja niby czego ,poczekaj troche niech sie bardziej osiada i dobrze nam idzie z tym pakole 50 lat temu tak nie mieli ;).Zapraszam cie do mojego samochodu tez mam fajny i jestem zaradny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×