Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość thxman
skoro jest na was dwoje to jestes zobowiazana zeby go placic chyba ze jest tam jakis kruczek aby to obskoaczyc !!! Przykre ale jak to sie mowi za na wlasnych bledach sie czlowiek uczy ,naiwnosc to jedna z slabosci ludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylekkkkk
novanaforum-----ale kredyt jest tez na was dwoje tak??czy tylko na ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman do puchoty
masz ogromne fart skoro tfafil sie tobie pakistanczyk chrzesijanin to ten 1 na 1000 i pewnie dla tego jest to w uk ma tam nie mial by zycia !!!Moze poczekaj az zwiazek stanie sie wieloletnim i poz zadnym pozorem nie kupujcie sobie gier video ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona pakistańczyka
NovaNaFForum jeśli chcesz pogadać podaj jakieś namiary, to się odezwę, tu nie ma co się rozgadywać, bo i tak będzie żeś głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lick
masz szczęście dziewczyno, chrześcijanin. gość byłby inny gdyby rodzina była muzułmańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje topik, kiedys tu
Nova, a od kiedy w UK jest Kaufman????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje topik, kiedys tu
i jesli tak historyjka jest mimo wszystko prawdziwa, to tak sobie pomyslalam, ze na bank pojechal sie ochajtac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
W UK nie ma sklepu o nazwie Kaufman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha haha
Nie ma tez supermarketu Kaufland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylekkkk
novanaforum----tu musisz byc teraz silna. Widzisz on wybral inna droge tak jak i 99% ich ludzi. Twoja pseudoprzyjaciolke niestety moze spotkac ot samo. Widocznie zrobil jej tamten pranie mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby tak do tej Marsylii....
Sensia, dzieki za komplement, z socjologia mi bardzo po drodze, i mam tez ulubionych socjologow, niestey nie znam sie na tej nauce tak jak bym chciala, ale wszytsko przede mna. I woszem, metody badan socjologicznych i antropologicznych sa czesto zbiezne, i praca "w terenie" zawsze polega na utrzymywaniu kontaktow z ludzmi i badaniu zaleznosci miedzy nimi (pod innymi katami, ale to juz nie temat na te stronke). W kazdym razie, nie uwazam ciekawosci co do zycia ludzi za zwykle plotkarstwo, kazda osoba, ktora lubi obserwowac i rozmawiac przyzna, ze oczywiscie jej wlasne doswiadczenia sa niekompletne i nie wezmie sie zbyt szybko za podsumowania. Puchota, protestanci to zupelnie co innego, zwlaszcza tacy mniejszosciowi, dla nich tez wiara jest bardzo wazna, z tym ze bazuje ona na tradycjach prawie identycznych jak polskie, i na TEJ SAMEJ swietej ksiedze (roznice nie sa na tyle radykalne, aby przesadzac o etyce i systemie zachowan wzgledem bliznich). On wobec ciebie ma takie same moralne obowiazki jak ty wobec niego. Orzy tym wszytskim jego wyglad, kolor sa niewazne. Po religii druga wazna rzecza (wedlug mnie) jest podobne pochodzenie spoleczne ALBO (wymiennie) doswiadczenie. Owszem, to tez da sie przeszkoczyc, ale wedle moich obserwacji lepiej dogaduja sie ludzie o tych samych ambicjach, podobnie wychowani (w sensie moralnym), podobnie wyksztalceni (niekoniecznie formalnie, "wyksztalcenie" to dla mnie rowniez wlasne zainteresowania , a nie oficjalny papier). Dlatego wcale ci sie nie dziwie, ze wolalas rzucic dalszego ci psychicznie Polaka, wierze calkowicie, ze wydawal ci bardziej "obcy" niz obecny chlopak. Historia Nowej ma swoje niescislosci, ale caly scenariusz nie brzmi nieprawdopodobnie. Niestety. Wspolczuje, i zycze na poczatek lepszych przyjaciol niz ta zaslepiona "Aska" (ja mam tak, ze dla mnie jest gorzej zawiesc sie na przyjacielu niz chlopaku....jak to miwa Angole: "Friends are forever, men are....WHATEVER")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby tak do tej Marsylii....
Przepraszam za literowki, ale jestem dosc marna "maszynistka", na pewno nie moglabym byc super sekretarka w stylu Panny Lemon u Herkulesa Poirot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NovaNaFForum
Hej, dziękuję "żonie pakistańczyka" byłoby super gdybyśmy mogły prywatnie pogadać, bardzo teraz potrzebuję poprostu się wygadać, to mój e-mail : jowita19888@wp.pl Jeśli chodzi o nieścisłości w mojej opowieści- nie będę was przekonywać, że to prawda. Wyobrażcie sobie co ja teraz czuję i jeszcze mam przekonywać "publiczność" do racji... ja tu nie weszłam aby znaleść publiczność, ja chciałam się wygadać i zapytać o zdanie kogoś, kto być moze był w takiej sytuacji. Naturalne jest to, że nie powiem o sobie wszystkiego, wtedy myślę puzzle by do siebie pasowały, a większość z was by się przekonała co do mnie, ale nie o to mi chodzi. Nie chcę zdradzać szczegółów, szczerze to boję się, że ktoś ze znajomych mnie rozpozna na tym forum. Byłam dzisiaj u prawnika, a dokładnie pani prawnik. Znalazła kilka możliwości, co prawda nie załatwi to całej sprawy, ale być może nie będzie aż tak tragicznie, żeby się totalnie załamać. Przedewszystkim pocieszyła mnie wiadomość, że samochód jak każdy inny towar można do pewnego czasu zareklamować w salonie, mi dzięki bo gu ten czas nie upłynął i niedługo będę miała gotowy komplet dokumentów. Miejmy nadzieję że się uda, gorzej z kredytem, bo prawdopodobie nawet po rezygnacji będę musiała płacić karę, za nie wywiązanie się z umowy, ale nie są to tak duże pieniądze jak na samochód. Piszę jak najprościej, moja prawniczka trochę inaczej określiła te terminy, ale sens jest ten sam. Problem w tym, że kredyt braliśmy razem, samochód też, więc on musi też się pojawić, albo wysłać mi pełnomocnictwo-lub komuś innemu, a to już nie takie łatwe, ale na to też jest obejście- tylko muszę sprawę skierować do sądu, jeśli sąd wyda werdykt w odpowiednim terminie, to mogę ubiegać cię o reklamację samochodu, jeśli nie to lipa. Inna sprawa, że aby iść do sądu z moją sprawą musze najpierw zgłosić się do konsulatu. Trochę to zagmatwane i trudne, ale dziś zyskałam nieco nadzieji. Co do odpowiedzi na forum- tak wiem, jestem głupia, naiwna itp. ale jak to powiedziała pewna osoba tutaj- człowiek uczy się na błędach. Pieniądze to nie wszystko. Bardziej boli mnie fakt, że jak to się stało. Wszystkie moje marzenia, już na zawsze zniknęły. Los mi obiecywał tyle z Amirem, a teraz zostałam sama, rozczarowana. Amir kiedyś mi powiedział- co by się nie stało, naszej miłości nie można zakonczyc, bo ona będzie trwac wiecznie. A stało się jak się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman do nova na forum
No tak na bledach sie uczy to ja napisalem !Pod zadnym pozorem nie wolno ufac tym ludziom bo ich slowa sa nic cnie warte.Glodne kawalki typu jestes piekna jak pelnie ksiezyca to typowe cytaty z fimow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchota
o matko wiesci z Pakistanu: bodyguard zastrzelil polityka, ktory bronil pewnej chrzescijanki, chodzi generalnie o to ze ktokolwiek bluzni wobec allaha , mozna go zabic. jak to obejrzelismy z chlopakiem , skomentowal to tak: its pakistan, cool, isnt it? mowi, ze tam to jest bardzo powszechne, ze wystarczy ze np. powiem 'allah jest .... beeeep' i ide siedziec. Wiecej... - wystarczy, ze ktos powie ze ja powiedzialam,,, tez ide siedziec. nie ma zadnego dochodzenia czy rzeczywiscie wypowiedzialam jakie bluznierstwo... 'jesli polityka liberala mozna zamordowac to co znaczysz ty czy ja..' - slowa chlopaka. ludnosc ma tak wyprany mozg ze chwali tego ochroniarza, bardzo dobrze zrobil i jeszcze innym sie nalezy... w jakiej innej religii mozna kogos zamordowac z takiego powodu.... w tym kraju prawo szariatu sie liczy , nie prawo cywilne. nie czlowiek sie liczy, tylko ten ich allah. jest tam sporo chrzescijan, ktorzy przesladowani sa zwlaszcza na polnocy kraju. rodzina S. pochodzi z Karachi , tam nie jest tak zle. no ale mimo wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ja tylko doloze ze ale psss o tym sie nie mowi co druga rodzina ma w domu bron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
No i wszysstko jasne ludzie sa podzieleni przez nich : na muzulmanow i nie muzulamanow !!! To jest ta roznica pomiedzy nimi a nami ale dla nich .Jesli ich ilosc wzrosnie jeszcze to wogole przestana sie pier....... z swoimi slowami .Juz sa swiadomi swojej przewagi wierzacych nad innymi.Kto zadaje sie z nimi w innych sprwawach jak tylko interes czy tylko swiety spokoj ,sorry ale naprawde jest glupi ...mowcie co chcecie ale mi sie chce wymiotowac na sama mysl : polka/pakistan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia201020
Witam serdecznie.Wyszłam za mąż za pakistańczyka to było miesiąc temu w innym kraju europy.Dzisiaj wiem,że to była moja wielka pomyłka.Ten mężczyzna chciał tylko dokumentu.Będąc po rozwodzie w Polsce mając syna szukałam pomocy na wydostanie się z kraju na lepsze zycie.wtedy się poznaliśmy.Obiecał dobre życie .Opiekę nad synem.zmieniłam kraj zamieszkaliśmy w europie i czar prysnął.To wszystko co piszą kobiety tutaj jest prawdą pakole kłamią strasznie.śmierdzą,i są strasznie leniwi może nie wszyscy ja trafiłam na miłośnika internetu.Byłam tylko zwykłą kurą domową ,którą z ledwością poznała rodzina..być może jest ktoś na tym forum kto podpowie mi co mam teraz zrobic?jak otrzymać rozwód?Wracam do Polski.Mam akt małżenstwa ale jeszcze nie zgłosiłam tego w Polsce...Wiem że jestem głupia i naiwana ale proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotyleeee
niunia----nie jestes ani glupia ani naiwna. To poprostu my jestesmy tak wychowanie, ze nie wierzymy w to, ze mozna zapewniac kobiecie milosc itd. piekne slowka, a pozniej okazac sie najgorza swinia. Mi ciebie jest bardzo szkoda, bo z tego co napisalas drugi raz zawiodlas sie na mezczyznie. Napisz cos wiecej dla tych dziewczyn co nie wierza jak cie traktowal i jak oklamywal moze cos pomoze. Co do rozwodu wydaje mi sie, ze nie bedzie problemu. W jakim kraju sie pobraliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmk
Zgłoś się na policję ponieważ, jeśli oszukał cię i chciał tylko obywatelstwa, to konsulat cofnie (unieważni) akt ślubu a jego deportują do kraju i dostanie zakaz na wjazd do unii europejskiej na kilka lat. Moja kolezanka miala podobnie, ale u niej miodowo bylo tylko przez tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia201020
Witam ponownie dziękuję wam za słowa otuchy.pobraliśmy się na cyprze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aysha123
WITAM co tu czytalam nikt nie wiej jak jest z pakistaczykami jestem zona pakistaczyka i nie nazekam jestesmy ze soaba juz trzy lata mamy razem dziecko i jest super mezem jak i ojcem a kobiet w cale zle nie traktuja tesciow mam cudownych nauczylam sie ich jezyka i ich rozumiem co gadaja i jest nawet epszy od polaka tak tylko powiem bo to jest moj 2 maz i mam dzecko z pierwszego malzestwa jest super ojcem dla niego i ie wyroznia ze to nie jego tak samo robia dziadki traktuja go jak wnuka a jak chodzi o religie to przeszlam na muzumanizm i w cale nie jest taka zla a pozatym chodzr w czym chce i nie musze nosic hust na glowie a jeszcze edno moj maz juz mnial paszport brytyjski wiec ie chajtnol sie dla wizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia201020
Zgadzam się z Toba nie wszyscy Pakistanczycy są oszustami..Nie wszyscy biorą ślub dla dokumentu.Znam też takich,którzy są dobrymi mężami i ojcami,przyjaciółmi..Bardzo dobrze,że Tobie się udało.Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
ja mam wrazenie ze wciaz pisze jedna i tama sama osoba uzywajac roznych nickow.Pisze krotka historyjke jak wyzej a potem w ponizszym poscie sama sobie pochlebia ;) : zuza : jest mi dobrze z pakolem! malpka : o tak tak trzymaj brawo ! Tam wyzej w tym dlugim dlugim skopiowanym poscie nie wiele z tego rozumiem ,chyba ktos tam ma slaba polska pisownie.Nie wie co co jest "polczyna ",byc moze to inny region kraju i domyslam sie ze tak sie tam mowi .Nie wzane ! 99 % pakoli to jeden h...j a tu jedna wychylila ze jest wspanialy acha to wiele swiadczy ze 1 procent dobrych na 99 zlych .Bronicie swego bo nie macie wyjscia normalka,co z tego ze jeden jest ok a co z cala reszta hmm????? Malpy tez maja rozum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy day
thxman a co uwazasz o hindusach tez ich nie nawidzisz ?? Indie roznia sie od Pakistanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aysha123
ty powiem ci tak popatrz sie k.. na polakow jak sie zachowuja a zwlaszcza za granica potrafia tylko w hu.. robic i ciagnac jak najwiecej a moj maz ma racje ze polaka to tylko trzy zeczy w glowie kasa, sex i alkohol i nic wiecej zero poszanowania dla drogiego czlowieka nawet wlasna rodzine maja gdzies i w tym sie rozni polak od pakistanczyka oni sa rodzini a w innym kraju jeden wstanie za drogim aha a tamtej osoby to nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik151718
ayhsa----nie bo mi sie niedobrze robi jak ciebie czytam!!3 rzeczy w glowie kasa sex i alkohol to chyba u pakistanczykow jest. Przeciez jak te dzikusy ze swojego kraju przyjada i zobacza blondynki z dekoldem to im odbija!!oni sa jak zwierzeta!!ale czy ty to rozumiesz??pewnie, ze nie!! i najlepszy przyklad gadasz na swoich rodakow do swojego ukochanego i co ci to przyniesie??a on mowi cos zlego na swoich ludzi??na pewno nie, bo w jego oczach jego ludzie sa cudowni, a my jestesmy beznadziejni!!dlaczego sie zwiazal z taka dziewczyna jak ma takie zle zdanie na temat jej narodu??czyli faceci polscy to dla pakoli bleee, a kobiety to cudo??hehe ciekawe czemu, bo dupy daja za darmo :) ahh szkoda slow na ciebie dziewczyno opamietaj sie troche!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aysha123
sluchaj jak bys ich znal to bys inaczeja gadal a pozatym znam polke ze szystkich robi w hu.. i nawet polaka to jaki ona daje przyklad a ile polek bieze slub na kase zeby wyjsc z dna i co ty nato a jak nie wiesz o nich to nie gadaj bo moj maz jest inny a pozatym pochodzi z dobrze wychowanej rodziny a ze nasz narod to rasisci to nie moja wina a tak pozatym dam ci przyklad gege w polsce za reke nie pojda bo zaraz wpier.... dostana zero tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×