Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomorzanka1

Chłopak Pakistańczyk

Polecane posty

Gość puchota
Hindusi mogą też muzułmanami, nie wszyscy są hinduistami, cześć wyznaje rowniez chrzescijanstwo. w pakistanie tez mimo ze to republika islamska to czesc ludnosci wyznaje inne religie. ja jestem zona Pakistanczyka chrzescijanina (Pentecostal). po slubie nic sie nie zmienilo jesli juz to na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNiiicku
Hindus nie może być Muzułmaninem, bo Hindus jest określeniem osoby wyznającej Hinduizm. Muzułmanina pochodzącego z Indii nie możemy nazwać Hindusem, jeśli już to INDUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BezNiiicku
Btw. Osobiście znam kobietę z Indii, która jest chrześcijanką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxman
tak jak wczesnmiej ktos probowal wujasnic : nie kazdy obywatel indii to hindus ,sa tez tam i muzulmanie a sadze ze nawet ogromna ilosc bo ta obludna wiara jakas magia rozprzestzenia sie sila na calym swiecie .Moge tez nawet i przypuszczac ze specjalnie podaja sie ze obywatela indi bez wzmiance o wyznaniu religijnym a jest to po to abyscie mogly czuc sie bezpiecznie bo ogolnie wiadomo co mowi sie o muzulmanach .Do mojej 15 l corki na fb codziennie ktos pisze albo z afryki, albo z arabii itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeyt
Jestem od 2 lat z Afgańczykiem,nie pije, nie pali, nie narzuca mi swojej religii, nie każe nosić chust czy burki, mieszkamy w Grecji. To co piszecie to wszystko prawda 4 żony (ale tylko za zgodą pierwszej), ale nie każdy chcę. Ci ludzie są naprawde dobrzy. Zawsze pomogą nie chcąc nic w zamian. Są dominujący ale postawienie zasad wszystko zmienia. Nie skreślajcie ich po tym co słyszeliście są ludzie i ludzie, jakby tak brać wszystko do serca co kto mów o danej "rasie" to my złodzieje nie mielibyśmy szans na jakikolwiek związek. A co do Ramadanu (w ich języku Ramazan) to ich gość, wyznanie wiary. Szczerze to im zazdroszcze tego że wiara jest ich sercem a nie tak jak Katolicy co chodzą do kościoła bo mamusia każe czy też dlatego bo Boże Narodzenie i przydało by się. Kłamstwem jest że nie mogą poślubić białej kobiety, mogą i te o jasnej karnacji są bardzo dla nich atrakcyjne (podobnie jak dla polki jakiś bogacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchota
Do tego 'bez nicka' : najpierw sprawdz jaka glupote chcesz napisac chocby na wikipedii . a co , moze myslisz ze w Polsce na mieszkancow Indii mowi sie Indianie? przeczytaj moj wpis jeszcze raz. Wyznawca hinduizmu to hinduista. a Hindusi mieszkaja w Indiach to masz linka: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hindusi i spora czesc Hindusow jest hinduistami ale wielu jest wyznawcow innych religii, w tym muzulmanow i chrzescijan, zaleznie od regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya state
Co wy za bzdury wypisujecie. Najpierw, prosze, doczytajcie porzadnie, a potem piszcie na forum. Hindus jak i Indus to mieszkaniec Indii. I tu religia nie ma nic znaczenia, bo mowimy o osobie pochodzacej z Indii. Natomiast "hindus" - pisany z malej litery, to wyznawca hinduizmu, czyli religii, ktora w wiekszosci wystepuje w Indiach. Owszem, sa w Indiach rowniez muzulmanie. Z reguly zyja w swoim wlasnym okregu i ze swoja kultura. Hindusi ich nie lubia. Wiem co pisze, bo bylam w Indiach i widzialam sporo rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dopiero przegladam na oczy. zawsze zarzekalam sie ze nigdy nie bede sie widywac z pakinstanczykiem ,ale niestety wpadlam jak sliwka w kompot. pracowalam dla niego, a on byl taki dobry pomagal mi we wszystkim nawet jak ze swoim synkiem przyszlam do pracy nie bylo problemu. ON prawnik zawsze pachnacy w garniturze usmiechniety i pozytywny,a ze ja przechodzilam kryzys w swiom zwiazku on wujek dobra rada dawal mi zawsze wsparcie i mnostwo komplemantow,ktore dawaly mi poczucie jaka ja jestem sliczna madra itd. nasze spotykanie zaczelo sie bardzo niewinnie i przerodzilo sie w czestrze widywanie to do kina to na kolacje to do shisha baru itd.pierwszy dotyk pocalunek itp. okazalo sie ze ma dzieci i oczywiscie zone ale to nie byla dla niego zadna przeszkoda bo ona siedziala w domu a my wychodzilismy wieczorami zawsze mial alibi zeby wyjsc z domu. pewnego wieczoru po 6 miesiacach znajomosci poszliismy z nim i jego przyjacielem do dyskoteki i tam bylo dziwnie nie wiem co mam myslec. siedzielismy pilismy on nie ja i jegi przyjaciel wpewnym momencie on gzies znika a jego przyjaciel mnie caluje i co wy na to. w jednej sekundzie zrobil ze mnie szmate i najgorsza kiedy ja nic nie zrobilam. to jego przyjaciel mnie pocalowal on nadszedl zobaczyl i koniec niewazne bylo ani jedno slowo moje tlumaczylam bynajmiej sie staralam ale nie chcial sluchac ze to nie ja. nie wiem jak mam mu wytlumaczyc ze to jego przyjaciel nie ja . nie umiem do niego dotrzec nie wwalcze o zadne uczucie bo to droga do nikad ale chcialabym to wyjasnic. jak podejsc do niego zeby zrozumial i wybaczyl bo to nie moja wina ze ktos mnie pocalowal. prosze moze wiecie jak podejsc do niego jakich slow urzyc zeby popatrzyl na to z innej strony! jego duma zostala urazona to jego przyjaciel jest swinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 356uytwterty
"Niecierpliwie czekam na dzień, w którym Polacy będą zdawać zbiorowy test tożsamości i zdolności uczestniczenia w problemach nowoczesnego świata. Nie boję się dziewczyny w chuście ani przyszłości, którą może tu zbudować: polskiego meczetu, do którego pójdzie z rodziną, ani szkoły, w której recytacji Koranu nauczy się jej wnuczek. Martwi mnie co innego - że już dziś nie rozmawiamy o jutrze, które będziemy zamieszkiwać wspólnie. Że zaczniemy o nim mówić głośno, kiedy będzie za późno, kiedy górę wezmą uprzedzenia i ksenofobiczne lęki, a z ekranów i plakatów rozleje się lament rzeczników etnicznej nienawiści. Europejskie i polskie media prezentują islam przeważnie w kategoriach zagrożenia, fundamentalizmu i terroryzmu. W telewizorze płoną paryskie przedmieścia, talibowie odczytują swoje groźby, odpalają swoje bomby. A ponieważ obraz jest silniejszy niż rzeczywistość, dziewczyna wchuście - postać z krwi i kości, idąca tym samym chodnikiem co my - nie utrwala się w naszych umysłach jako alternatywny, pozytywny wzorzec muzułmanki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eur3ka
Cześć. Dawno nie udzielałam się na tym forum, ale jak zobaczyłam obrazek, na temat muzułmanów- wszelkiej maści- to odrazu postanowiłam wam go podesłać. Może nie każdy ogarnia angielski, więc w skrócie- GDZIE SĄ NIESZCZĘŚLIWI MUZUŁMANIE? Muzułmanie są nieszczęśliwi, w Egipcie, Iranie, Iraku, Pakiestanie, Indiach, Syrii, Jemanie WSZYSTKICH KRAJACH MUZUŁMAŃSKICH.... GDZIE SĄ SZCZĘŚLIWI?- Są szczęśliwi w- Niemczech, Anglii, Francji, Hiszpanii, USA, Kanadzie, Australii. Są szczęśliwi we wszystkich krajach nie muzułmańskich... Ale chcą dostać się do krajów, w których są szczęśliwi, by je zislamizować i wprowadzić swoje reguły życiowe... KOGO OBWINIAJĄ? Napewno nie siebie, nie islam, nie swoją kulturę, obyczaje, nie swój rząd. OBWINIAJĄ KRAJE W KTÓRYCH SĄ SZCZĘŚLIWI. i CHCĄ ZMIENIC KRAJE W KTÓRYCH SĄ SZCZĘŚLIWI, NA KRAJE Z JAKICH POCHODZĄ, gdzie przecież byli nieszczęśliwi... Teraz niech ktoś odgadnie ich logikę.... http://kwejk.pl/obrazek/723459/logic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eur3ka
wiesz... też jestem polką i jakoś ogarniam, ale widzę że wrzucasz wszystkich do jednego wora, aj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eur3ka
wiesz to już jest chore, bo ty nie tylko nie darzysz symatią muzułmanów, ale również własne rodaczki, wydaje mi się wogóle że nie lubisz ludzi. A to już jest socjopatyzm. Ja wiem dokładnie dlaczego nie toleruję muzułmanów osiedlających się w europie, ale generalnie koło dupy mi to lata, kto z kim śpi, nie bawię się w materac innych ludzi, żeby potem jechać po nich. Wogóle jak ty się odnosisz... takich słów normalny człowiek nie używa, wylewasz te wulgaryzmy z siebie i powiem ci szczerze, że psujesz opinię normalnym, fajnym polskim facetom. To jakich słów używasz nie obraża innych ludzi, tylko ciebie, bo to jak ubierasz zdania w słowa daje o tobie opinie, twoje słowa na forum budują twój obraz. A uwierz mi, że po przeczytaniu twoich postów jestem pewna, że jesteś samotny, trudno ci zawiązac kontakt z kobietami no i napewno w 100% bliska ci kobieta związała się z muzułmaninem, a przez to ty poszedłeś w odstawkę. A ty zamiast zawalczyć o nią i pokazać się jako gentelman, pokazać jej, co straciła, myślisz że poślesz pare "kur*w" na muzułmanów i że ona na oczy przejży, a prawda jest taka, że robisz z siebie gbura i buraka, zamiast pokazać jej, że jesteś kimś... Przykre ale prawda. Jak wspomniałam robisz na tym forum taką antyreklamę polskim facetom, że aż żal. Ale dzięki Bogu, ja nie jestem tak sfrustrowanym i zgorzkniałym człowiekiem jak ty, dlatego nie będę ciągnąć tej rozmowy, bo i nie ma z kim. Wszędzie szukasz osób, na których chcesz wyładowac swoje żale, przez to wyglądasz na zwykłego wieśniaka spod remizy w Borkach Wyrkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszlam za glosem serca i mam meza z pakistanu mieszkamy z jego rodzina ... ale w emiratach chodz poznalizmy sie w angli .. wiec jesli chcecie poznac prawde lub macie pytanie smialo prosze do mnie bede bardzo chetnie udzielac odpowiedzi nie wszyscy sa tacy sami ale moze w czym pomoge .. lub cos przejasnie .... pozdrawiam cieplutko piszcie na .. nie wszystko jest cudne i pienkne jak beda wam mowic mimo tego ze mam codownego meza to sa problemy z mila checia udziele wam informacji jesli chcecie piszecie na: nicoletta_kamila_k@tlen .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sluchajcie , w uk swego czasu bylo ponoc takie zdarzenie, Pakistanka miala romans z Polakiem( i tak bywa) Niestety gdy jej rodzina dowiedziala sie o tym zarzadzono aby ja ukarac- dziewczyne zwabili pod byle pretekstem do Pakistanu a tam ja po prostu UKAMIENOWALI . Chlopakowi ponoc nic nie zrobili, ale coz z tego bo i tak po tym zdarzeniu jest na poziomie warzywa. Pomyslcie sobie ze moze wasz chlopak muzulmanin kiedys zamorduje swoja kuzynke lub siostre a wy bedziecie zyly z morderca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w rodzinach muzulmnskich rodzina waszego wybranka ma ogromny wplyw na niego, taki muslim sciemnia wam o milosci, ale gdy jego rodzina kaze np popelnic honorowe morderstwo na Polce, zapewne moze to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
www.euroislam.pl na tej stronce ciekawe informacje, np jak to w Turcji dziadus z ojcem muslimem zywcem zakopal 16 letnia wnuczke---morderstwa honorowe sa niczym szczegolnym w rodzinach muzulmanskich. Wy takze jesli wyjdziecie za maz za muslima mozecie stac sie ofiara morderstwa honorowego, np za czytanie nieskromnych czasopism lub ubior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
160 muzulmanskich kobiet zostalo zamordowanych w 2011 w Turcji przez swoich partnerow lub czlonkow rodziny---aktywisci praw kobiet wzywaja do wydawania broni kobietom zagrozonym przemoca domowa w turcji. W bangladeszu muslim obcial zonie palce nozyczkami---chciala studiowac bez jego zgody. 19 letnia afganka, zgwalcona a nastepnie....wtracana do wiezienia za....codzolostwo( nawet gwalt jest dla nich codzolostwem) www.euroislam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buldożery zburzyły kaplicę Władze pakistańskiej prowincji Pendżab zajęły teren należący do Kościoła katolickiego w mieście Lahaur i zburzyły budynki, które się na nim znajdowały, w tym kaplicę, szkołę i dom opieki. W czasie pacyfikacji doszło do profanacji obrazów, przedmiotów liturgicznych i kilku egzemplarzy Pisma Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W zróżnicowanej pod względem etnicznym i religijnym Nigerii sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Ekstremiści islamscy z sekty Boko Haram zapowiadają, że nie zaprzestaną ataków, grożąc już nie tylko chrześcijanom, ale i muzułmanom. Obserwatorzy zwracają uwagę na polityczne tło konfliktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2edeww
No akurat nie ma się co dziwić, że dziewczynę zabili, bo związała się z Polakiem. Katolikiem, rasistą, co nie myje zębów i chleje na umór. Też bym się z Polakiem nie związała, wolałabym umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;a;;a;a;a
2edeww - popieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamszczesciaja
2edew- czy Ty jestes normalna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×