Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madragora_scream

grubi faceci są ohydni

Polecane posty

Gość Chumbawumba
Alem się rozpisała :) Ronn - robię doktorat na chemii, ale praca jest teoretyczna, więc także siedzę przed komputerem po 10 godzin (minimum), do tego dochodzą dojazdy. Ogólnie przed 22 w domu mnie nie zastaniesz. Ale co to przeszkadza w tym, by zamiast chipsów zjeść kanapkę z pomidorem i troszkę utrudnić wstrętnemu brzuchowi wyrastanie ponad poziom klatki piersiowej? I dlaczego po drodze na uczelnie nie wpaść na 45 min na siłownię? Na basen? Dla zdrowia przede wszystkim. Nowa energia w człowieka wówczas wchodzi. Nie rzucam słów na wiatr, bo sama staram się lądować na siłowni ze 3 razy w tygodniu. A w weekendy, kiedy pogoda pozwoli, siadam na rower i pedałuję po mieście. Czasem to nie praca jest powodem zaniedbania, tylko zwykłe trudności w przełamaniu się, zrobieniu czegoś nowego. Fajnie, że dziewczyna Cię akceptuje, ale z całą pewnością przyjemniej by się jej było przytulać do apetycznie zaokrąglonego ramionka. Kobiety też mają oczy :) Nie mówiąc już o tym, ile dobrego zrobiłbyś dla swojego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronn
A kto mówi że ja czipsy wcinam. Jestem chudy, mam tylko problem ze zbyt dużą "oponą" na brzuchu. A żeby to zrzucić to musiałbym ostro się zabrać za ćwiczenia, przynajmniej dzień w dzień po godzinie. A jak człowiek wraca z roboty o 19 i ma jeszcze jakieś inne obowiązki to później chce się tylko spać, nic więcej. Dopiero jak będę miał urlop to się za to ostro zabiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronn
poza tym co Ty możesz wiedzieć o mojej dziewczynie. Ona sama przyznaje, że lubi jak facet wygląda jak facet, a nie lalka. Jej nieco większy brzuch nie przeszkadza i na pewno mnie nie kłamie. Poza tym sama nie ma wcale płaskiego brzucha, to z jakiej racji miałaby mieć pretensje do mnie z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madragora_scream
Ronn - kazdy jest zmęczony czymś tam. Ja tez ostro zasuwam na oczelni i jak wracam do domu po 8-10ciu godzinach po cześci spędzonych na badaniach a po zcęści na uczeniu studentów to mam ochote zjeść ciastko i iśc spać. Ale dla własnego zdrowia jem sałatke. I zawsze mam czas, żeby zrobić 6tke weidera na ładny brzuch. Jakbym dbanie o linie odkładała do urlopu to pewnie byłabym juz prosiakiem. Na urlopie nie będzie ci się chciało ćwiczyc bo będziesz raczej chciał imprezować a żadnej diety tez trzymać nie bedziesz bo na bank zechcesz wypić piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Hym... Dla mnie facet wygląda jak facet nie gdy oponę na wysokości brzucha a resztę ciała herlawą niczym słupnik czy inny asceta, ale gdy ma kształtne ramiona, ładne uda i łydki, klatę jako taką i brzusio niewystający ponad nią. No i gdy zachowuje się jak facet, to znaczy jest w stanie przenieść mnie bez stękania z fotela na łóżko gdy boli mnie brzuch, znieść i wnieść na 3 piętro mój i swój rower, a także budzić respekt u meneli stojących w bramach by nawet nie śmieli się za nami obejrzeć. To miłe i daje poczucie bezpieczeństwa. Ale Twoja dziewczyna ma prawo mieć inny wzorzec "wyglądania jak facet". Tak jak piszesz - co ja mogę o niej wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabant
Dziewczyny moge wrzucic tu moja fote i ocenicie czy jestem E.T.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafmyca
Ja z chęcią ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabant
midnightwoman może napisz do mnie na g-g, moj nr 5209690.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniany85
Masz racje, sam kiedys ważyłem ponad 100 kg, jedenie dwa lata poświeceń dało efekty, bynajmniej wygladam jak czlowiek, i tez mnie denerwuje takie coś,, ja mam to genetycznie, albo wolną przemianę materii " po czym ten ktoś mówi że jest głodny i idzie do meca, na hamburgera i frytki, ej no sorry, ale tak sie chyba nie zdobędzie fajnej figury.Mój rekord dwa lata temu wynosił 103 kg, teraz waże 85 kg, i wiem ze życie bedąc szczuplym jest o wiele lepsze :] radosc to nie jedzenie, radośc teraz to wsyztsko co mnie otacza, no i zakupy sa łatwiejsze, łatwiej znaleść ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Monnnte Christo
Faceci nie mają kompleksów ? Maja ci co najmniej są winni a najwięcej im się dostaje. Czyli bardzo chudzi faceci..Powiecie że ma iść na siłownie, znam kolesia co 5 lat ćwiczy i tak waży 68 kg, ma ładne rysy mięśni, ale zimą wygląda na chuderlaka, poprostu składniki pokarmowe wchłaniane są u niego w 30%, więc musiałby praktycznie ciągle jeść. Chudzi mają największe kompleksy ! Wydają majątek na odżywki , sterydy, siłownie by kobiety nie widziały w nim szczurka z zapadniętą klatą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam szczuplutkiego
faceta :) je dużo, nawet bardzo i nie tyje takiego go pokochałam i niech taki zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi9chal moralizator
wszystko co grube jest ohydne!!!! Mamy głod w Polsce i wstyd by mi było chodzić grubym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z mokrą głową P
tłuści faceci z reguły są prawiczkami, bo zwały tłuszczu ukrywają ich malutkie przyrodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaaaaaa
sluchajcie autorka topiku ma duzo racji w tym co pisze. Kiedys wazylam 90 kg. bylam wysmiewana, wytykana palcami, wzielam sie za siebie schudlam do 55 kg. i trzymam ta wage od paru lat. Jak bylam gruba nie mialam chlopaka, nikt sie nei chcial ze mna umowic, postanowilam jak schudlam, ze sie zemszcze tym samym na facetach. Jak schudlam to raptem zaczepiali mnie chlopacy na ulicy, zaczelam sie podoba, chcieli sie umawiac, a co ja robilam???zaczelam wysmiewac ich wyglad, zaczelam tak samo robic jak ze man robili. I prosze nie gadajcie glupot, ze faceci nie chca chudych kobiet. Ja przez to wszystko nie chce rowneiz grubego faceta, bo po co??mnie tez nikt nie chcial. Bylam wysmiewana i myslicie, ze to bylo fajne jak ktos na mnie powiedzial, ze jestem sloniem, albo na dyskotece patrzyli na mnie i sie smieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi9chal moralizator
inaaaaaaaa Jakbyś była szczupła całe życie też byś nie patrzyła na grubasów, ludzie taka prawda... jeśli mamy podstawy do wybrzydzania to każdy to robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaaaaaa
michal moze i masz racje, ale dla mnie wyglad nie gra duzej roli wazne jest kto jaki jest w srodku, ale odkad schudlam postanowilam, ze sie tak jakby zemszcze :) no musze ci powiedziec, ze teraz jestem mezatka i mam dziecko , wage tez utrzymuje, a moj maz przytyl i wcale nie jest dla mnie ohydny jest najcudowniejszym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora_scream
słabo coś ten topik się rozwija. o grubych dziewczynach w ciagu kilku godzin robi się 10 stron a tu raptem dwie. Ale co ja będę mówić. Faceci maja się tak samo starać dobrze wygląc jak wymagają od kobiet. Brzydka i chuda dziewczyna ma takie same małe szanse na zlaezienie chłopaka jak gruba. Też kiedyś byłam gruba jednak jakoś znalazłam faceta a potem schudłam. Przynajmniej wiem, że nie jest ze mna dla wyglądu. Ktos tu napisał z takim żalem, że chudy facet wyda majątek na odżywki i siłownie, żeby podobać się kobietom. A gruba dziewczyna to co? Też wydaje majątek na herbatki, pigułki, siłownie, baseny, rowery i podobne żeby tylko jakoś wygląć i schudnąć. Do tego jeszcze musi sie ubrać, umalować i uczesać co nie jest rzecza darmową moi drodzy panowie. Może i chudzi faceci maja największe kompleksy ale grubasy żadnych. Co więcej, mają tendencje do wybrzydzania i wytykania dziewczynom nawet 3 kilo nadwagi kiedy sami wyglądają jak utuczone prosięta. panowie, wielkie brzuchy nie rosną w tydzień tylko miesiącami. Każdy z was chce mieć superlaske ale żadekn z grubasów nie widzi, że można by było troche schudnąć co dlafaceta jest o wiele łatwiejsze niż dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi9chal moralizator
poprostu wiem jak to wygląda, jakbyś była całe życie szczupła to byś miała szczupłe koleżanki, które śmieją się z grubasów, i sama byś to robiła....Nic do ciebie nie mam , bo tak wygląda z każdym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam plaski, umięśniony brzuch, świcze 2-3 razy w tygodniu i tego samego wymagam od facetów... niski wzrost u faceta w ogóle mi nie przeszkadza! liczą się proporcje i szczupła, umięśniona sylwetka - NIE napakowana po sterydach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuu
cos małe zainteresowanie tym topikiem:o już sobie wyobrażam co by sie działo gdyby powstał taki o tytule 'grube dziewczyny sa ohydne':o to swiadczy tylko o tym ze grubych facetów jest znacznie mniej niz grubych kobitek i to was boli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Monnnte Christo
mandragora_scream Tylko ponad 90% przypadków otyłości w Polsce to wina jedzenia za dużo !!! Szczupli nie są chudzi bo nie jedzą. Nie pisz o chorobach powodujących otyłość, genach itp bo gdyby to było czynnikiem decydującym to grubego człowieka widziałabyś raz w miesiącu. Trudno jest schudnąć ? Spróboj przytyć gdy twój organizm prawie nic nie robi z jedzeniem poza wydalaniem go....wtedy porozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z mokrą głową P
Oczywiście, otyłe kobiety to fleje, które o siebie nie dbają, a grubi faceci są biedni, chorzy i dlatego nie moga pójść na siłownię, odstawić piwa i zacząć zdrowo sie odżywaić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora_scream
Ależ ja miałam koleżanki wyłacznie szczupłe. Miałam pecha zachorować na niedoczynnośc tarczycy i prztyc 15 kilo w ciagu pół roku przy jedzeniu tego co wcześniej. Przez długie lata próbowałam różnych diet, łacznie z różnymi kopenhaskimi a każdy i tak mówil, że mam po prostu mniej jeść. Dopiero ok. 2 lata temu po gruntowanych nadaniach dowieidziałam się co mi jest, zaczełam brać leki i wtedy i dieta i ćwiczenia dałąy efekt. Moje koleżanki ani koledzy nigdy nie sie ze mnie nie naśmiewali a obcy ludzie tak. Ja też nie wyśmiewam się z grubasów bo wiem, że taka osoba może byc chora. Ale ten facet z wczoraj był odrażający. Tłusty, nieumyty, szpanujący kasą, wpieprzający chipsy i wmawiajacy mi, że ma genetyczną skłonność do tycia ale robi ćwiczenia na klete. Jakoś słabo mu idzie skoro wisiały mu cycki jak u dziewczyny. Do tego wytykał innym dziewczynom co z nimi nie tak a jestem pewna, że jak odeszłam na 5 metrów to zaraz zaczął obgadywać i mnie. Taka jest większość grubych facetów których znam. Cały dzien przed kompem, wieczorem piwo i lulu. A sadło rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Łączenie otyłości z byciem brudasem jest nieporozumieniem. Jasne, że zdarzają się faceci, którzy łączą w sobie dwie te cechy, ale to nie reguła. Mój facet wyhodował sobie brzuś (z którym walczymy) ale prysznic bierze regularnie - minimum raz dziennie, myje zęby, nosi czyste ciuchy i nie ma przetłuszczonych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora_scream
Biedni chudzi faceci nie moga przytyć. A schudnąc to bardzo łatwo. Hrabio - powiem ci, że 95% z tych 905 otyłch z powodu jedzenia ma zaburzenia odzywiania. Większośc ludzi je nawet jak nie są głodni. ZJedzą do bólu, do wymiotów albo i nie wymitują. Maja problemy z psychiką ale oczywiście naj łatwiej innym jest powiedzieć żeby przetsali jeść i wzieli się za diete. na topiku diety był bardzo mądry temat, Jedzenioholizm był porównany do alkoholizmu. Alkoholik może odstawić alkohol całkowicie. Co więcej musi bo dobrze wie, że nie poprzestanie na jednym kieliszku. A co może zrobic osoba z zaburzeniami jedzenia? Zywić się energia słoneczną? Gdyby stosowanie diety było proste to włąśnie widziałbys grubasa raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna grubego chłopaka
a ja mam grubego chłopaka, ale on jest zadbany i wogóle jak dla mnie cudowny nie zamienila bym go na nie jednego szczupłego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna grubego chłopaka
a ja mam grubego chlopaka i uwazam ze jest cudowny i nie zamienilabym go na nie jednego szczuplego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×