Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam lekarza dobrego

dr jerzy chęciński

Polecane posty

Gość TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIESCI
dR cHĘCIŃSKI JAK PAN MÓGŁ TAK ZROBIĆ ? cytat z wizażu: "Chęciński kasował po 15tys i to 2 lata temu i też to paskudztwo (trefne tanie implanty PIP) dziewczyną pakował, wyobrażacie sobie?? masakra normalnie te dziewczyny są naprawde zrozpaczone, niektóre nie mają kasy na wymianę, chcą się tego pozbyć nawet jakby miały chodzić z cyckami do pasa" Nie wstyd panu? tak po ludzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIESCI
"Fabrykę założył facet z zawodu rzeźnik i doszedł do wniosku że silikon jak silikon, równie dobrze można dawać do implantow ten techniczny. Ale co gorsza, do testów oficjalnych przedstawiał dobre,normalne implanty. Dlatego przez długi czas pacjentki alarmowały że jest coś nie tak, a różne osoby na górze uspokajały że wszystko jest w porządku. Alarmująca była przede wszystkim cena, bo często tanie mięso psi jedli."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie Checinski to
w 2008 r wszywal kobietom PIPy i za wszycie tego dziadostwa kazal sobie slono placic - 15000 zl za PIPy ,gdzie dziewczyny za najlepsze mentory i allergany placily u innych uczciwszych lekarzy niecale 10000zl. Zdzierca to malo powiedziane, przydaloby sie tutaj inne slowo.... Ja bym na ich miejscu dochodzila roszczen droga prawna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak za te
wkladki najtansze i najgorsze bral 15tys. dwa lata temu, to ile w takim razie za mentory?????????? pewnie ze dwie dychy co najmniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIESCI
Nie wiem jak tak można igrać z cudzym zdrowiem i narażać niczego nie świadome pacjentki na takie zagrożenie ,jak można polecać lekarza który dopuscił się czegoś takiego ,zrobił to raz wiec może zrobić kolejny.Ja nigdy nie zaufałabym lekarzowi po takim "numerze" Obudźcie się! warszawa to nie wieś na Białorusi gdzie od jednego lekarza do drugiego trzeba jechać pól dnia tutaj jest lekarzy jak psów jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia123
Hej , dziewczyny pomóżcie!!!!! ja jestem jedną z tych co w 2009 roku powiększyły sobie piersi u dr. chęcińskiego , i właśnie włożył mi PIPY , byłam zdziwiona jego decyzją , że takie których nazwy nigdy nie słyszałam .....ale stwierdził , że właśnie te rozmiarem pasują do mojej budowy ..zapłaciłam 12,000 tys a teraz za wymiane chce 11,500........jestem załamana .....nie wiem co mam robić, i nie mam pieniedzy na wymiane, tamte były kredytowane:(....załamka.PORADŹCIE COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis typ
bez wstydu. ja powiekszam w czechach u furmanka. na eurosilikony masz znizke przez czeskie Ministerstwo Zdrowia. chyba ze chcesz inne bez znizki (z mentorami 8500 zl) ale to i tak o wiele taniej niz w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj innego lekarza
chamstwo wsadzić lipne implanty skasować kasę i umyć ręce gdy jest problem :-0 W końcu po części ponosi odpowiedzialność za to co wsadził to on chciał zaoszczędzić na "materiale" i nachapać się kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak----
uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meczkaa
zaden porzadny lekarz nie wkladal tego swinstwa, tylko chytrzy skapcy. teraz maja za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocisz
W tamtym roku , w czerwcu miałam korektę odstającego ucha ! facet jest świetny ! W koncu zaczęłam spinać włosy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze że
Mówisz że ci ucho jeszcze nie odpadło to dobrze :) ale w warszawie mamy Szczyta ,Bromę i przy nich Chęciński wypada blado no i to oszustwo.. trzeba być stukniętym że by po czymś takim pójść do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaaaaa
myślałam,że to takiego ksiedza chodzi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego ksiedza?
hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenea123
Ja polecam dr. Chęcińskiego, robiłam u niego zabieg 5 mcy temu i jestem bardzo zadowolona. Piersi są równiuteńkie i bardzo ładne, szczególnie latem w bikini. Wszystko zagoiło się nadzwyczaj szybko, żadnego bólu ( z wyjątkiem pooperacyjnego - ale był do zniesienia), usg niedawno robione - idealne, czegóż chcieć więcej? (rozmiar 345ml mentor - rewelacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmine 1977
Panie doktorze pieniądze to nie wszystko! ociupinę człowieczeństwa! JeZeli oferował Pan za grube pieniądze Tanie implanty Pip to może wymieniając je pozbędzie się Pan swojego pazerstwa i wykona zabieg po kosztach własnych. Dosyć naszego cierpienia! Gdzie kodeks etyki lekarskiej! gdzie morale i sumienie! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cola 72
Ja mu ufam , tez miałam komplikacje ale doktorek pokazał klasę i zrobił op po kosztach . Jako specjalistę oceniam go b wysoko , łasy na kasę - jak każdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hummer27
Hej, czy są tu dziewczyny, które robiły lub planują w najbliższym czasie operację powiększenia piersi u doktora Chęcińskiego?? odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stluszczenie watroby
jakie ceny ma checinski za powiekszenie biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hummer27
11 tys - wkładki okrągłe Mentor 15 tys. - wkładki anatomiczne Mentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burbja
ok 8 lat temu robilam lifting i corekture gornych powiek u dr.checinskiego.wynik jest bardzo dobry poza trwale uszkodzony nerem trigeminus.poprostu pol polczka jest czesciowo dretwe lub zwariowanie odczuwa kazy dotyk.opieka byla bardzo dobra,cen juz nie pamietam. jeden szew wykonywal jego asystent i nie wygladal on potem dobrze,musialam robic corektuer blizny.dziewczyny, pamietajcie-lekarz MUSI miec czas na pacienta,przed i po zabiegu.sluchajcie swojego przeczucia,bo lekarzy plastycznych jest cala masa.czasami oplaca sie zasiegnac opinii kilku innych niz decydowac sie zbyt szybko. w koncu to wy bedziecie nosic to jego ,,dzielo,, nikt inny...ogolnie Dr.checinski byl bardzo sympatyczny,informatywny i zrobil mi ladna buzie.szkoda, ze mieszkam dasleko od PL bo chyba skusilabym sie na jakies ,,odswiezenie,, u niego,pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące temu wykonywałem zabieg ginekomastii. Dr Chęciński to konkretny facet, na pierwszej wizycie zaplanował operację i udzielił wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Może nie jest przesadnie miły, ale on jest od wykonywania operacji a nie uśmiechania się. A na chirurgii plastycznej niewątpliwie się zna bardzo dobrze. Za to personel jest fenomenalny, czułem się jak na wakacjach :). Po początkowych komplikacjach (niezależnych od doktora) jestem bardzo zadowolony z wyniku operacji. Okazało się że muszę zostać druga dobę w szpitalu a dr nie podwyższył rachunku. Konsultacje po zabiegu bardzo sprawne, bez problemu z umówieniem terminu. Blizn prawie nie widać, z efektu operacji jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kafeterianki, Wiecie coś może o zabiegu u tego doktora w metodzie microline ? chcę u niego powiększyć piersi ale tą nową metodą, jest droga więc chcę być pewna że zrobi to odpowiedzialny lekarz. jeśli coś wiecie o nim i tej metodzie (czy nie spartoli tego) proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor checinski profesjonalista w kazdym calu po przeczytaniu niektorych komentarzy mialam juz zrezygnowac ale poszlam i niezaluje byl fantastyczny ciogle kontrolowal po zabiegu personel extra polecam polecam naprawde wszystko bylo idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati7654
Idealny wlasnie wracam po zabiegu bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati7654
Wiatm wszystkich po przeczytaniu tych komeNtarzy poprostu niewieze jak mozna pisac takie glupoty wlasnie dzisiaj jestem po zabiegu lekarz w kazdym calu profesjonalista po zabiegu ciagle dzwonil pytal pielegniarke o stan pacjentki personel idealny gabinet bardzo zadbany polecam naprawde chce przypomniec ze doktor szczyt uczyl sie od doktora checinskiego profesjonalistaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr szczyt uczył sie od prof kobusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam bardzo rozległy zabieg doktor wykonał bez jakich kolwiek zakłucen dla mnie idealnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy do tego personel super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superrrrrrrrrrrr wszystko było idealnieeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×