Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam lekarza dobrego

dr jerzy chęciński

Polecane posty

Gość gość
A czy miał ktoś robiony zabieg podwieszenia mięśnia powieki na tasmie u Pana doktora.bo tu tylko piersi i liposukcja a ja mam mieć robimy zabieg na powiecie i strasznie się boję ponieważ nie jest to prosty zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś robiony zabieg podwieszenia powieki na tasmie u doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam co innego u Dr robione i jedno wiem, opieka po operacyjna jest super. Dobra atmosfera i dobrze karmią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z zabiegu
Jestem tydzień po zabiegu powiększania piersi i jestem bardzo zadowolona, piersi są symetryczne i ładne. Nie mam żadnych siniaków. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Ponadto chciałam bardzo pochwalić atmosferę panującą przed i po zabiegu - bardzo miło i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad miesiąc temu miałam wykonaną operację nosa przez doktora Chęcińskiego. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Nos jest bardzo zgrabny, ładnie dopasowany do twarzy. Chciałam również pochwalić cały zespół kliniki doktora Chęcińskiego. Wszyscy są bardzo mili i profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piętnaście lat temu będąc bardzo młoda i naiwna dziewczyna przekroczyłam kroki jego kliniki ..pan ten a raczej Butcher nieodwracalnie zmasakrował mi nos przystąpił do bardzo skomplikowanej operacji bez przygotowania i kompetencji. Nauczyłam sie żyć z bliznami po cięciach zewnętrzych ! (Tak ,pociął mnie na zewnątrz zapewniając ze bliny bedą dosłownie niezauważalne. Posłużył sie stara metoda która jest praktycznie nie używana ze względu na to ze jest bardzo trudna i niesie wiele komplikacji. nazywa sie po angielsku " weir excision " połączona z alar plasty. (Nie znam polskich nazw tej metody )Pozostawił mnie z nie asymetrycznymi nozdrzami i potwornymi bliznami. Chociaż minęło już wiele czasu to emocjonalna trauma jaka przeszłam jest nie do opisania, wciąż jeszcze sa takie dni kiedy nie mogę nawet spojrzeć na siebie w lustro. wiem ze to co zrobił (według opini wielu lekarzy ) jest nie do naprawienia. Bede sie z tym zmagać do końca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Miałam u niego robić piersi lecz zrezygnowałam. Chciał ode mnie wyłudzić ponad 3 tysiące złotych. Za zabieg zamiast 13 tys policzył mi prawie 16 tys. Jak go poinformowałam ze kilka znajomych u niego robiło i kilka było na konsultacji to stwierdził ze sie pomylił (żart) zrezygnował bo skoro uważa kobiety za naiwne to co im w te piersi wsadza tak naprawdę. Nie zaufała bym człowiekowi ktory juz na stracie tak kombinuje. Acz kolwiek znam kilka dziewczyn które u niego robiły kilka lat temu i są zadowolone, lecz bardzo cieżko przechodziły pierwsze dni po operacji (potężny ból) byc moze zależy to od techniki dr. Ja osobiście nie polecam ze względów etyki i uczciwości co do klienta/pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molestowana
Przeczytajcie moje doświadczenie z pseudo doktorem. Mialam dwa lata zeby ocenic jego dokonania. To nie jest profesjonalista. Twn czlowiek zeruje na kobiecych kompleksach. W 2016 zrobilam niestety w jego klinice liposukcje paru miejsc. To nie byl pierwszy raz wiec oczekiwania byly mi znajome. Wiem ze liposukcja dobrze wykonana daje trwale efekty. Mijaja dwa lata a mój brzuch wyglada na nietkniety. I tu zaczyna sie historia. Ten pseudo medyk, rzeznik zmusza do glupiego jasia. On i jego przydupasy, czujesz sie zmuszona. Sytuacja i tak jest stresogenna a oni (jest ich 3-4) wywieraja presję ze musi byc glupi jas. To jest uspokarzajace. Godzisz sie bo stres jest zyleta. W pewnym momencie zasypiasz...mial byc jas..budzisz sie i co? Sutki cale czarne od sincow. Bylas molestowana. Jak oytasz checinskiego czy widzi twierdzi ze nie a sutki czarne od sincow. Pamietam o czym z tymi gangsterami po glupim jasiu gadalam. Sami naorowadzali. Jeden z nich to jego ziec. Odradzam wam dziewczyny. Sa inne kliniki. Niecałe dwa lata pozniej wygladam jak przed operacja. To nie jest doktor. To wyudzacz,gangster, mafia. Cos tam natnie,cos wyciagnie ale efektów nie ma. Jest rylko wstret fo siebie ze ktos cie molestował jak spalas. Chwile po mnie przyszla dziewczyna. Smutna chuda biedna, jakis lysy kark zaplacil za jej cycki, byla bardzo nieszczęśliwa. Przestrzegam przed ta pseudo kilinką. Sa inne miejsca gdzie mozezecie sobie pomóc. On nie jest wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam tę klinikę. Zostałam oszpecona na całe życie. Operacja plastyczna brzucha, polegająca m.in na zszyciu mięśni brzucha i usunięciu przepukliny pępkowej, została przeprowadzona niezgodnie z ustaleniami ( lekarz obiecał że wykona cięcie w miejscu możliwym do ukrycia w bieliźnie). Dodatkowo po zszyciu powstały szpetne fałdy skórne po bokach. Uprzedzając odpowiedź doktora- tak, wiem, ryzyko zawsze jest, ale nie zgadzam się że zarówno ryzyko jak i konsekwencje ma ponosić wyłącznie pacjent.... Gdybym wiedziała że ciecie będzie w widocznym miejscu to wykonałabym operację w ramach NFZ ( taką miałam możliwość i informowałam o tym lekarza). Ostrzegam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu opinie pozytywne pisane są przez pracownicę kliniki niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×