Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam lekarza dobrego

dr jerzy chęciński

Polecane posty

Gość gość
doktor idealny jestem po liposukcji efekt zachwycający idealnie po prostu super gabinet pierwsza klasa po przeczytaniu tego wszystkiego miałam już zrezygnować ale zaryzykowałam i nie żałuje !!!!!!!!!!! doktor godny polecenia jak by tam niebyła to bym w to wszystko uwierzyłam ale byłam i widziałam było idealnie a te komentarze wypisują ludzie którzy nigdy tam niebyli !!!! są ludzie i parapety żal!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgocha13
Bardzo pozytywne wrażenia na świeżo po przebytej korekcji nosa. Zarówno doktor jak i jego zespól są skoncentrowani na pacjencie, na tym aby zabieg był dobre przeprowadzony, czas rekonwalescencji przebiega w spokojnej, życzliwej atmosferze, przy pełnym zaangażowaniu personelu. Na efekty operacji poczekam jeszcze kilka tygodni ale jakość obsługi i atmosferę mogę pochwalić już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa76_
Witam Wszystkie forumowiczki. Właśnie przymierzam się do zabiegu liposukcji u Dr Chęcińskiego, byłam już na pierwszej wizycie i jestem prawie zdecydowana aczkolwiek targają mną jeszcze wątpliwości. Ogólnie sam Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, konkretny, rzeczowy, życzliwy i bardzo profesjonalny. Na kilku forach widziałam raczej pozytywne komentarze na Jego temat ale chciałabym ich zasięgnąc jeszcze więcej, a tu widzę, że wypowiadają się glównie Jego byłe pacjentki. Wypowiedzi w większości skłaniają ku decyzji na TAK ale czy któraś z Was miała u Niego wykonywaną liposukcję?? jest to poważna operacja dlatego chciałabym miec pewnośc, że trafię w dobre ręce. Bardzo proszę o jakiś odzew. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa76_
Nie sprecyzowałam- chodzi mi konkretnie o liposukcję brzucha i ewentualną plastykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w klinice na ursynowie, w ktorej dr chęciński kiedyś pracował (jakies 8 lat temu) robiłam korektę uszu, mimo pozabiegowych dodatkowo płatnych poprawek są widoczne delikatne "błędy".. Z tego co pamiętam dr był sympatyczny, ale najważniejszy powinien być efekt po zabiegu. Zastanawiam sie nad poprawieniem uszu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam Twój wpis i jestem zaskoczona, bo moja operacja przebiegła bardzo dobrze i jestem zadowolona z jej efektu. Być może Twoje oczekiwania były nierealne ale uważam,że najlepiej skontaktować się z doktorem i spróbować wyjaśnić wszelkie niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam Twój wpis i jestem zaskoczona, bo moja operacja przebiegła bardzo dobrze i jestem zadowolona z jej efektu. Być może Twoje oczekiwania były nierealne ale uważam,że najlepiej skontaktować się z doktorem i spróbować wyjaśnić wszelkie niejasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkal
Witam, robiłam body jet u lekarza , który troche nie miał pojęcia co robi, bo po zabiegu miałam góry i doliny a brzuch zmasakrowany. Szukałam lekarza plastyka, który zrobi poprawki po nie udanym zabiegu. Wysyłałam zdjęcia do wszystkich klinik w Polce - znanych i mających duże doświadczenie w zabiegach, ale nikt nie chciał sie podjąc poprawek po partaczu. Jedynie dr Chęciński odpowiedział mi konkrektnie , co możemy zrobić i wszystko zrobi aby pacjent był zadowolony . lekarz zaprosił na wizytę i zaproponował parę opcji. Decyzja była ciężka, gdyż operacja polegała na odessaniu z jednej części a dorzucenie mojego tłuszczu do luki gdzie były dziury, cięzka praca- współczuję lekarzom. Anestezjolog był uroczy delikatny - boski.... oczywiście cały zespól wysoka klasa, pielęgniarka - rewelacyjna - polecam cały zespół jaki dobrał sobie DR CHĘCiŃSKI Dziękuję za wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sześćdziesiątplus
hmm...od dwóch lat męczyła mnie moja "zwiędnięta" szyja...bałam się operacji bo ból, a mój próg wytrzymałości na ból marny raczej :)) zaryzykowałam, wydałam grosz i...jestem happy! Kobitki, z tym bólem pooperacyjnym to przesada. Pan doktor Jerzy to artysta, a jego klinika to najwyższy europejski poziom. nie jest tanio? bez przesady, to doskonała inwestycja! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carroline
Jestem tydzień po powiększaniu piersi u dr. Chęcińskiego (MENTOR 310 cc). Doktor przygotowywał mnie na ból po operacji, ale muszę przyznać że po wybudzeniu nie odczuwałam bolu. Po powrocie do domu doktor dzwonił zapytać jak podróż do domu i czy boli. Po operacji wzięłam tylko 3 tabletki ketonalu. Na pytanie czy poddałabym sie operacji jeszcze raz z całą pewnością odpowiadam że TAK... Naczytałam się na forach o potwornym bólu, którego nie zaznałam. Dr. Chęciński jest naprawdę świetny. Pielęgniarka przesympatyczna. Dwa dni po operacji byłam w stanie sobie sama umyć głowę... Szczerze polecam Pana Doktora. Jest Mistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noweuszy
Również jestem po zabiegu (korekty uszu) u dr Chęcińskiego . Długo się wahałam przed podjęciem decyzji, ale niepotrzebnie. Doktor już w czasie pierwszej wizyty wszystko dokładnie tłumaczy, a w razie dodatkowych pytań zawsze można zgłosić się na kolejne, darmowe konsultacje. Terminy oczekiwania z całą pewnością krótsze niż w innych klinikach - z całą pewnością jest to wielkim plusem, bo umawianie się na 2 lata do przodu jest jakimś paradoksem. A jakość usług jak dla mnie na najwyższym poziomie. Uroczy zespół lekarzy umiejętnie rozładowujący napięcie pacjenta. Wychodząc z kliniki dostałam prywatne numery telefonów zarówno dr Chęcińskiego jak i jego asystenta, więc spokojniejsza wróciłam do domu. Doktor kolejnego dnia zadzwonił, by zapytać, jak się czuję, czy dzieje się coś niepokojącego. Ból do zniesienia podpierając się nieco przez pierwsze dni ketonalem :-) Mogę tylko polecać! Jeśli tylko macie taką możliwość, nie przejmujcie się tym, co mówi rodzina, znajomi (bo wszyscy mówią, że przesadzasz), tylko spełniajcie swoje marzenia! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny Czy mięliście podnoszone brwi u dr chęciński... jak tak proszę o zdjęcie na maila misiek-s12@wp.pl a może polecicie mi kogoś kto tym się zajmuje. Jak czytam na forach to większość robi piersi i nos. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria 50L
Kilka miesięcy temu miałam wykonaną operację podniesienia piersi przez dra J.Chęcińskiego. Skutki kilku ciąż, i kilkudziesięciu lat życia dawały znać o sobie. Doszło do tego, że właściwie trudno mi było prowadzić aktywny tryb życia, o bieganiu czy intensywnych ćwiczeniach nie było mowy.Zdecydowałam się po bardzo długim okresie czasu spędzonym na przemyśleniach, na wizytę u dr Chęcińskiego. Od pierwszych chwil rozmowy wiedziałam, że trafiłam na wysokiej klasy specjalistę. Cały zespół lekarskow-pielęgniarski to profesjonaliści. Operowało mnie dwóch lekarzy, a czuwał nade mną świetny anestezjolog. Efekt jest zdumiewający. Piersi są równo uniesione do góry, symetrycznie ustawione. Skóra napięta bez rozstępów, blizny cienkie niewidoczne. I o to chodziło. Jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam na roznych stronach o nim,ze jest jakis tam nie mily.Bzdura.Bylam umowiona na wizyte na temat operacji nosa.Dr Checinski jest mega mily,wszystko co pytasz tlumaczy,pokazuje.Powiem,ze naprawde denerwolalam sie ale po spotkaniu zrozumialam,ze to profi :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztują takie reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona pacjentka
Dr Jerzy Chęciński to świetny specjalista. Zarówno ja i jak i moja mama poddałyśmy się w jego gabinecie zabiegom/operacjom. Obie jestesmy bardzo zadowolone. Moje zycie prywatne zmieniło się diametralnie, częściej sie uśmiecham i z większą przyjemnością chodzę na basen i na plaże. Nareszcie czuję się w pełni piękną kobietą!!! Polecam doktora Chęcińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam tego lekarza.Robiłam u niego liposukcję ud zewnętrznych tzw.bryczesów.parę lat temu.Na rozmowie podał cenę za zabieg a gdy przyjechałam na operację panie w recepcji powiedziały mi,że doktor się pomylił i cena jest o 1000zł. wyższa.Miałam b.dużo tłuszczu na udach a zostało odessane tylko ok.1/2 reszta pozostała.Kiedy o tym powiedziałam udawał,że jest super.Teraz przymierzam się do ponownej liposukcji bryczesów.Wydałam kupę kasy i jestem niezadowolona zdecydowanie.Dobrze ktoś określił tego lekarza w tym forum:pazerny cwaniaczek.Mam podobną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezwykle pazerny człowiek. Zero profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honesteviverum
Wszystkie pozytywne opinie na temat tego dr pisane przez sekretarki. Po to są zatrudniane, nieustannie...Rzeczywistość jest inna, diametralnie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażenie po konsultacji rewelacyjne, bardzo miły, sympatyczny człowiek i do tego profesjonalista. Udzielał bardzo rzeczowych odpowiedzi na każde zapytanie. Żaden inny lekarz dotychczas nie zrobił na mnie tak dobrego i profesjonalnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po operacji jestem i jestem bardzo zadowolona, także dobrze wybrałam, super lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLublin
Jestem dopiero kilka dni po zabiegu liposukcji ud i kolan u dr Chęcińskiego, wiem, że na efekty trzeba jeszcze trochę poczekać ale przedstawiam wrażenia dotyczące samego pobytu: Pan dr Chęciński jest bezprecedensowym profesjonalistą, niezwykle rzetelny i taktowny, troszczy się o pacjenta. Zespół, z którym współpracuje; mam tu na uwadze asystenta, anestezjologa, panie pielęgniarki oraz panią z recepcji jest wysoce wykwalifikowany i nad wyraz uprzejmy, potrafi rozładować stres, który zazwyczaj towarzyszy przy zabiegu. Sam zabieg to kunszt, precyzja i doświadczenie doktora jak i całego zespołu medycznego. Z czystym sercem polecam Klinikę dr Chęcińskiego, jeśli zajdzie taka potrzeba na pewno udam się tam ponownie. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLublin
P.S. Dodam, że sam zabieg liposukcji to większa połowa sukcesu natomiast reszta zależy od pacjenta: dieta, ruch, przestrzeganie zaleceń pooperacyjnych, dbanie o siebie...więc zanim ktoś posądzi lekarza o pazerność czy niedbalstwo, najpierw niech przyjrzy się sobie i z czystym sumieniem przyzna, że respektował te dyrektywy. Liposukcja to tylko przyspieszona alternatywa....ale wyrzeczenia i zmiana nawyków da pełen efekt tego, co chcemy osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddddddddddddd
Moze nie od razu wszystkie opinie piszą jego znajomi..... nie jestem ani z recepcji ani go bliżej nie znam, a jestem zwyczajnie zdowolona z efektu zabiegu i tego jakie Dr ma podejscie do pacjenta Caly personel jest bardzo Okej i nie ma się do czego przyczepić A powiklania są możliwe zawsze i u każdego ja cale szczęście ich nie mam, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naciągacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćllllllll
a ty naciagasz gumę od gaci sobie na nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek , lekarz godny polecenia, zaufania . Niezwykle profesjonalny pod każdym względem . Personel współpracujący to wierne odzwierciedlenie doktora. Jeśli ktoś zastanawia się czy skorzystać z pomocy to ja powiem ,że nie ma na co czekać . Komentarz pozytywny czy negatywny to składowa naszych odczuć , które w dużej mierze zależą od naszego charakteru i zaleceń , które często my pacjenci naciągamy . Reasumując bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena1990
Witam, Bardzo polecam Pana doktora. Jest to przede wszystkim lekarz z dużym doświadczeniem. Zabieg powiększenia piersi wykonywałam u Pana doktora w tym roku, zarówno opieka po zabiegu jak i sam zabieg + personel bez najmniejszych zarzutów, a jestem osobą która korzysta tylko i wyłącznie z prywatnej opieki medycznej i szpitalnej. Co bardzo istotne Pan doktor udostępnia do siebie stały kontakt telefoniczny dlatego też w razie powikłań,złego samopoczucia zawsze można do niego dzwonić. W kwestii cen za zabieg to uważam cena jak na chwilę obecną dość znośna tym bardziej,że wszystkie konsultacje pół roku po zabiegu są w cenie zabiegu, jak również pierwsza konsultacja wlicza się w cenę zabiegu. Bardzo ważne dla mnie było ,że Pan doktor korzysta z implantów firmy Mentor,obecnie najlepszej na rynku dlatego też i cena takich implantów jest wyższa. Zważywszy na to,że jeszcze jestem w okresie rekonwalescencji nie mogę ocenić finalnego efektu, ale wiem,że rozmiar bardzo trafnie dobrany i jak na przebytą niedawno operację czuję się bardzo dobrze,blizny ładnie się goją a ja już nie mogę się doczekać lata:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM
Przechodziłam nieskąplikowany zabieg usunięcia blizny na wardze. Niestety prawie nie widać zmiany, dr Chęciński nie przyznał się do błędu, zapewniał przez kilka kolejnych wizyt, że operacaj była udana, a na rezultat trzeba zaczekać. Od zabiegu minęly prawie dwa lata.... Poza tym wprowadził mnie w błąd twierdząc, że cena zabiegu zależy od tego czy uda się zszyć ścięgna, odegrał scenkę z asystentką w trakcie zabiegu ( miałam znieczulenie miejscowe, więc byłam przytomna ) jak to znakomicie udało mu się zespolić scięgna, które gwarantowały sukces operacji. Za podziwianie zdolności aktorskich doktora +500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tyg temu miałam korektę nosa z przegroda. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam klinikę dr Checinskiego. Oddałam sie w ręce profesjonalistów, dr Chęciński stworzył wspaniała grupę operacyjna, którym wszystkim serdecznie dziękuje! Dziękuje rowniez pielęgniarce, ktora cała noc czuwała i co godzina sprawdzała jak sie czuje! :o Przed wyborem kliniki oczywiście zasiegnelam opini i polecenia i był to wybór celujący! Dziękuje jeszcze raz wszystkim i pani Ani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×