Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bongo Bongo

coca cola na biegunkę?

Polecane posty

Słyszałam od sąsiadki, że Coca Cola bardzo pomaga na biegunkę. Ona mówi, ze najbardziej działa cola ze szklanej butelki i do tego z lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zydzaczek----
moze i na chwile pomaga na biegunke ale przy tym sa wzdecia i wysoka ilosc cukru i sztucznej chemii w organizmie... dlatego ja wole juz pic probiotyki, ktore moze nie az tak szybko zadzialaaja ale sa skuteczne na dluzej, bo dzieki temu, ze sa to zywe bakterii naturalnie wys.w przewodzie pokarmowym, to osiedlaja sie tam,uzupelniaja ich braki,przez co chronia organizm przed ponownymi problemami zoladkowo-trawiennymi, moim srodkiem jest lactoral, skuteczny zarowno dla dzieci i doroslych, zawsze mam go w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
cola na biegunkę to raczej mit. lepiej probiotyki brać, orsalit żeby uzupełnić elektrolity, pić dużo wody, jeśli trzeba zatrzymać to węgiel, marchew gotowana, ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mit że pomaga, dużo bezpieczniej i na pewno szybciej pomoże probiotyk nie raz się o tym przekonałam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsetkaa
Dzieciom nie wstrzymuję biegunki bo słyszałam, że nie wolno. Wirus musi być wydalony z organizmu. Podaje jedynie probiotyki (acidolac junior), marchwiankę, kleiki i dużo płynów do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten co jest w formie misiów? Ostatnio się zastanawiałam czy go nie kupić dla odmiany, dobre te misie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegunkowicz
Sprawdziłem na sobie, Coca Cola (oryginalna, normalna edycja), rzeczywiście pomaga. 4 dni zmagałem się z grypą żołądkową, lekarzyna przypisywał mi coraz to inne leki, o mało nie popadłbym w lekomanie, a ilość "posiedzeń" nie zmniejszyła się. Sąsiadka powiedziała: "kup sobie chłopie Cole, ciepłą, odgazuj, wypij, pomoże". Napadł mnie z początku śmiech, bo Cola to źródło fenyloalaniny. Spróbowałem i od razu efekty. Dziękuje mojej troskliwej sąsiadce ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cola pomaga. dzis zastosowalam u siebie i u synka 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×