Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbieram opinie

karuzela nad łóżeczko plastikowa czy pluszowa?????

Polecane posty

Gość zbieram opinie

no i lepiej taką rożnokolorową czy raczej w stonowanych kolorach , podzielcie sie opiniami bo nie wiem jaką wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam plastikowa,każde zwierzątko w innym kolorze zakonczone tak że dzidzia mogła złapac je raczka.plastyk jest praktyczniejszy w utrzymaniu czystości. mały jak już nauczył sie trzymac to tak wywijał i machał ze cala karuzela sie trzęsła a ile miał przy tym radochy to nie do opisania :) później poodpinałam mu zwierzaki i długo bawił się nimi siedząc na podłodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko1335
Im bardziej kolorowa tym lepiej, przynajmniej jeśłi chodzi o moją córkę, stonowane barwy jej nie interesowały. Plastikową łatwiej wymyć choć i pluszową można wrzucić do pralkli ale bardziej zbiera się na niej kurz. I jeszcze jedno tylko niech będzie na baterie a nie nakręcana, bo ja od nakręcania już fioła dostawałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna
bo dziecko kręćka dostanie i zeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie karuzela to był niepotrzebny zakup,małego ani trochę nie interesowała.Spojrzal na nią może ze 3 razy.Miałam plastikowa i nie polecam!-jak dla mnie niebezpieczna gdyż synek złapał rączką a zabawka runeła na główkę,a maskotka napewno krzywdy dziecku nie zrobi jedynie co się maluch może wystraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam pluszowa Fisher price i bylam b zadowolona, dziala z 8 miesiecy, po tym czasie spalila sie zarowka i zaczynala zarzynac :( ale moze dlatego ze maz przerobil ja z baterii na prad.... tak czy inaczej swoja funkcje spelnila i bylam z niej BERDZO zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam taką z pluszakami. Pluszaki można odczepić i jak dziecku nie spodoba się karuzela, to przynajmniej będzie pożytek z maskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam*********
plastikowa -łatwiej utrzymać w czystości a płuszowa to siedlisko kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieram opiniee
no a ja sie wlasnie boje ze taka plastikowa moglaby krzywde dziecku robic jakby niedajboze przez przypadek zleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze zamontujesz, to nie spadnie. Gdyby pluszowa spadła na dziecko, to też mogłaby zrobić mu krzywdę, w końcu tylko maskotki są z pluszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek miał plastikową karuzele . Był to raczej nietrafny zakup .Ponieważ mamy łóżeczko z kołyską i chcąc bujać dziecko musiałam ją zdejmować . Gdy mały zaczynał podnosić się do siadania karuzela została już definitywnie usunięta bo łapał za misie .Bałam się żeby nie wybił sobie oczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzelka powinna byc w kazdym razie bardzo kolorowa! Pastelowe, lagodne kolory nie interesuja dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×