Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet altacet

uwielbiam rozmiar 40 - 42

Polecane posty

Gość facet altacet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
Nie kręca mnie laski w rozmiarze XS Prawdziwe piersi, które pieści sie z przyjemnością Niesamowite uda które gdy sie rozczhylają szaleję Jedrna pupa, która przykuwa wzrok To jest to co nas facetów podnieca. Wielu lubi sie pokazywać w towarzystwie wieszaków na ubrania, ale marzy o kimś do kogo cudownie jest sie przytulić i niesamowicie sie kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
Krągłości są the best!!! co Wy na to? Kocham sie przytulać do mojej najdroższej o ponętnych kształtach. Uwielbiam sie z nią kochać. Wiem, że jeżeli nie odmawia sobie pewnych przyjemności takich jak Tiramisu czy pyszne spaghetti, nie odmawia sobie również frajdy w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
Uwielbiam patrzeć jak moja kobieta faluje podczas seksu. czasem, gdy szczytuje, czuję się jak maleńki marynarzyk na ogromnej łajbie. Muszę się z całych sił w wątłych ramionach trzymać żeby nie spaść. Kocham to. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jestes pierdu pierdu
wiec nie rozumiesz zaleznosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to kolejna prowokacja, w dodatku skonstruowana przez jakąś wyjatkowo tępą małolatkę;) Ja wpierdalam spaghetti przynajmniej raz w tygodniu, jem pizzę, tosty, batoniki, w sumie jem wszystko, na co mam ochotę- czasami mało, bo nie chce mi się jeść, czasami jem cały dzień. I też niczego sobie nie odmawiam. A mimo to nie mam rozmiaru 40. Poza tym nie każdy ma ochotę jeść tiramisu, chipsy i takie tam, bo jest wiele lepszych rzeczy;) A nie jakieś słodkie i tłuste waflaki i fast foody. Poza tym żaden facet nie napisałby, że uwielbia rozmiar:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drwal.
ja tam rąbię jak leci !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo bobo
mam rozmiar 40/42, ale jakos nie faluje hehe zabawne, no i nie jadam tiramisu. Poza tym moze Twoja kobieta jest wieksza niz, 42???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
To znaczy, że jesteś za chuda. Uwielbiam wbijać mój maszt w kuter - ciało mojej kobiety - i wyobrażać sobie, że płynę wraz z innymi rybakami na wielki połów świeżej makreli... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale to nie jest tak ze ja sie odchudzam ja poprostu taka jestem.....jem bardzo duzo ale mam szybka przemiane materii i do tego od 10 lat trenuje siatke.....wcale sie tym nie szczyce ale tez nie mam manii ze musze przytyc jestem jaka jestem akceptuje to a to ze nie mam duzych piersi no coz nie kazdemu bozia dała:P a posladki zeby nie było mam jedrne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
podszywaczom dziekujemy prowokacja to nie jest moja dziewczyna nosi dokładnie 40 czasem 38 lub 42 (zalezy od ciucha i firmy) - tak gwoli wyjaśnienia Nie mówie ze chude laski nie są sexy. Pisze po prostu co mnie kręci i tyle A co myśla o tym faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przeciez ja nic nie mowie napisałam tylko ze ja taka poprostu jestem nie odchudzam sie ani nic.......wydaje mi sie ze kazdy facet lubi co innego sa ktorzy wola 42 i tacy którzy wola 34 sa gusta i gusciki mojemu facetowi nie przeszkadza jak wygladam chociaz powiedział ze jezeli bym przytyła to tez było by dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien facet rocznik 1979
ja tez nie lubie wieszakow musi byc za co chwycic.Moj ideal miseczka D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jes jes jes
C...... CC............... D................. DD.........!!!! OŁ JES !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co piszecie jestescie kompletnie nieswiadomi, jesli atrakcyjnosc kobiety chcecie ujac w liczby, rozmiar, wielkosc biustu. Liczy sie aura kobiety, jej sexappeal, sposob bycia, zapach, temb glosu, sposob poruszania sie, stosunek do wlasnego ciala. Z jednej strony boginia seksu byla Audrey Hepburn, z drugiej Marilyn Monroe, zupelnie rozne typy urody, ale niewiarygodnie atracyjne kobiety, kazda na swoj sposob. A wiekszosc tych facetow, ktorzy twierdza, ze jesli laska to tylko taka w wymiarach 90-60-90 i 75D mozna sobie dosyc szybko owinac wokol palca majac calkowicie inne parametry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kobieta ma 177cm rozm 44 biust D i jest moim idealem.Koledzy mi jej zazdroszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfne_ciacho
Popieram... dodam jeszcze, że i tak najważniejsze jest, czy obciąga z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jes jes jes
pier.do.lisz jak połamana !!!!! 😡 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
Nie no Lola lu ma racje Nie liczy sie tylko rozmar No, chyba że dla kobiet i nie chodzi tu o ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis28
a ja mam 109cm w pupie ale w talii jestem osa ;-) biustu troche mi natura poskąpiła niestety ;-/ 178 cm i dosc postawne uda.Koledzy z pracy mowia ze jak ide w szpilkach to sie płytki chodnikowe łamią ;-)) ale chyba im sie troche podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by ci anala odetkali to
powietrze by ci zeszło !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar wiekszy
no ja mam 44 ale wygladam na 40-tke bo mam umiesnine cialko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, cala ta szopka z waga, kaloriami, wskaznikami BMI, rozmiarami jest dla innych kobiet, bo faceci nie maja o tym pojecia :D np Victoria Beckham na z pewnoscia idealne wymiary, rozmiar male zero lub XXS, a nie znam faceta, ktoremu by sie podobala (az ja zdradzal z jakas postawna Hiszpanka;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria i Doda to są projekty
reklamowe !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×