Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbulwersowana jak diabli

zastanawia mnie, jak sobie radzą osoby, które.............

Polecane posty

Gość zbulwersowana jak diabli

trafiają na takie g...ane miejsca pracy jak ja tylko nie mają talerza gorącaj zupy w domu? Bo powiem Wam, że juz nie pierwszy raz spotyka mnie sytuacja, że: pracodawca zwleka z podpisaniem umowy i/lub nie wiem, jaki jest (i będzie( mój status w firmie.... oraz np.to, że zupelnie nie rozumiem swojej roli w firmiei zasady jej działania (ale to akurat nie zawsze się zdarza). Przeciez to świra można dostać i wylądowac u czubków z ciężką depresją, bo osoba bez oparcia w nikim to albo musi się zacząć puszczać albo nie wiem w jaki sposób zarobić. Czlowiek wysyla CV, nie ma zadnego odzewu i badz tu mądry i nie zwariuj, bo oczywiście w firmie nikt Ci nic nie powie co się święci (a jesli tak, to bardzo zadko -ja w kazdym razie wylatywalam bez ostrzezenia). A NA KONIEC PYTANIE: moze istnieją takie miejsca (chociaż w necie), gdzie ludzie mogli by dawac sobie wsparcie i dzielić się uwagami po wylaniu z pracy? Jeśli ktoś z Was chce napisac cos na temat, kontruktywnie -to zapraszam. ps.przeklinac mozna, ale z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
jest taki portal gdzie udzielaja sie zarówno pracownicy i pracodawcy, wymieniaja różne opnie, tworza kregi itp jak mi sie przypomni co to bylo dokładnie to podam linka, narazie wyleciał mi on z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam taka stronke
www.gazeta.pl - forum - praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×