Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

w koncu dwa dni totalnego lenistwa i relaksu. Po tych szalonych dniach z ludzmi, marze o bezludnej wyspie,hihihihi. W koncu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, ja monter i bezludna wyspa-dobry plan! A jak tam twoj wypad w Bieszczady?Bedzie cos z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba nie, wszystko jakoś sie rozmywa... zresztą towarzystwo jakoś mi nie odpowiada ;/ no ale pożyjemy zobaczymy... wszystko wyjdzie w praniu :) Czyli jutro jemy ile wlezie i odpoczywamy z nogami do góry :D jeszcze siakiś drink i bedzie prawie niebo !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałem z szalonką... podobno kwiatki nie uschły ;) są duże szanse że coś z nich urośnie ;) zobaczymy czy szalonka ma rękę do kwiatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrow ja ode mnie i zycz udanych swiat,bardzo prosze. O taaak, dwa dni blogiego lenistwa,to jest to. Naladuje akumulatory. A chcailbys zeby te plany wypalily?czy raczej wolisz zostac w domu i tez odpoczywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w sumie sam nie wiem czego chce... niezdecydowany jak każda rybka ;) zresztą nie lubię planować, spontany są najlepsze... ;) ale tak siedzieć dwa dni w domku to nuuuuuuuuuuuuuuudy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytac ksiazki przede wszystkim,mam duze zaleglosci a kocham czytac. I bede sluchac muzyki.... Ostatnio mialam malo czasu dla siebie,musze to nadrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja pomału znikam bo musze wstać o 5 ;) miłej nocki i szalonych snów z monterem ;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mnostwo ksiazek wypozyczonych z biblioteki i jeszcze nie wiem od ktorej zaczne.Chyba od \"Muzyki plazy\"-Pat Conroy, juz kiedys czytalam i zakochalam sie w tej ksiazce,polecam. Lubie sluchac polskiej muzyki np.Gawlinskiego,Lipnicka. Piosenka musi mnie zaczarowac od pierwszego dzwieku.Ale generalnie to wole polska. A ty?w jakiej muzyce gustujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
wpadam na chwilę i życzę...żeby sie tłuszczyk na boczkach nie poodkładał:) Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyyy... ;) jak minął pierwszy dzień Świąt ? u mnie nawet spoczko :) pojadłem pospałem byłem u przyjaciala... ogólnie ok ob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam szkoda ;) szkoda to jest jak teściowa do studni wpadnie... ;) jutro może będzie lepiej ;) kto wie hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ileż można leżeć ;) ja po 5 minutach już się nudzę hihi.... no chyba że z kimś no to mogę jeszcze parę minut dłużej wytrzymać ;) no co do pogody to ogólnie jest do bani ;/ wrrr.... mam nadzieje że jutro będzie cieplej... no i ja chce słonko !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dzisiaj nie nudzilam, po tej bieganinie przedswiatecznej to po prostu luksus. zimno jakos,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio szalonki nie mozna \"zlapac\" tutaj. jakiej muzyki sluchasz?chcialam zapytac wczoraj,ale uciekles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego ja słucham hmm... wszystkiego po troszkę, głowie zależy to od nastroju :) od mocnego rocka po spokojne soundtracki... polskimi kawałaki też nie pogardzę :) ostatnio na topie u mnie jest najnowsza płyta Yugopolis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×