Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

stuk puk jest tu kto ? ;) korniczek właśnie z imprezki wrócił.... wszystko fajnie ino partnerki do tańców nie miałem :P wrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
yyyyyyyy? Kornik? hallo ja oka ja oka....odbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawrzeć pakt ze złem i zdobyć władze nad światem. Zło zapanuje na ziemi już wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ale powiało optymizmem, nie ma co.... Witam szanownych Panów i tajemniczą postać....co u Państwa słychać? wiosna w sercach? widzę, stańczyk przekazałeś komuś pałeczkę marazmu? Kornik, tęskniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nad wszystkie anioły mądry i wspaniały, Boże przez los zdradzony, pozbawiony chwały, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! O Ty, Książę wygnania, mimo wszystkie klęski Niepokonany nigdy i zawsze zwycięski, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Głuchych mroków podziemia wszechwiedzący królu, Lekarzu dobrotliwy ludzkich trwóg i bólu, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Któryś rzucił w pierś nawet najlichszych nędzarzy Skrę miłości, co Raju pragnieniem się żarzy, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Który Śmierć zapłodniwszy, swą oblubienicę, Zrodziłeś z nią Nadzieję, szaloną wietrznicę, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Który w oku skazańca zapalasz błysk dumy, Że patrzysz z szubienicy wzgardą w ludzkiej tłumy, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Który znasz najtajniejsze ziemskich głębin cienie, Gdzie zazdrosny Bóg drogie pochował kamienie, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Który wzrokiem swym jasnym przejrzałeś metale Od wieków śpiące w głuchym, mrocznym arsenale, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Który chronisz od śmierci i zgubnego strachu Lunatyków błądzących po krawędziach dachu, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Który starym pijaka kościom niepożytą Giętkość dajesz, gdy wpadnie pod końskie kopyto, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Któryś człeka słabego, by mu ulżyć męki, Nauczył proch wyrabiać i dał broń do ręki, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Któryś piętno wycisnął, co hańbą naznacza, Na czole bezwstydnego chciwca i bogacza, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Który sprawiasz, że kobiet upadłych wzrok pała Uwielbieniem łachmanów i chorego ciała, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Pochodnio myślicieli, kosturze wygnańców, Spowiedniku wisielców i biednych skazańców, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj! Ojcze przybranych dzieci, których Boga Ojca Gniew i mściwość wygnały z rajskiego Ogrojca, O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana tematu !!!!!!!!!!!!!!! jak u was z humorkami ? aha jade w bieszczady moje ukochane na weekend :D mmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
tiaaaaaaaaaaaaa........tośmy narozmawiali:) tak u nas wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to taka szkolna wycieczka... ;) prawie same stare dziadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih;) ale bedzie sie tam wam nudzić bez Pań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesień jest tam najpiękniejsza.... ino nie ma z kim jezdzić... szalonka kiedy jedziemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie solina najpiekniej wygląda we dwoje\"_ o każdej porze roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Give me all
Rozmawiasz z dziewczyną przez gg i już twierdzisz że masz dziewczynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solina to dopiero brama do Bieszczad... a we dwoje to już prawie niebo.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kuś bo ja dopiero w piątek jadę :P i nie we dwoje ino 60 dziadków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie bardzo bo mam 10 godzin w pracy :P ale dzięki wycieczce to kończe o 10 :D ale sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
a więc będę u Ciebie w piątek około 16, a w bieszczady, no to już jak ustalisz z resztą, ja sie dostosuję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczysz o 10 i masz randke o 16:00 super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm szalonko o 16 to już będą tańce hulanki.... więc musisz na 10 już być tu !!!!!!!!! ;) hihihi... jeszcze musimy Cie zapakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
oj będzie się działo:) ok może sie wyrobię,a napiszesz mi usprawiedliwienie? walizka...rzeczywiście.....hmmmm.zmieszczę sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze napisze i jeszcze pieczątkę strzele :D no jasne ze sie zmieścisz ino weź suknie balową bo ja biorę garnitur !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×