Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość szalonka
pierwsza jak pierwsza, ale klasa;).............hmmmn aukowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
Kornik.......no popatrz....jeteś obserwowany, ale pamiętaj, żebym się przebiła, przez tłum fanek i się z Tobą do Magdy zabrała next time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co u mnie dzis była piękna pogoda aż sie nie chciało w budynku siedzieć... no ale takie rzeczy to tylko na podkarpaciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
a wiecie, ja strasznie lubię śnieg i zimę, ale taką śnieżną, a nie takie paplanie....jak jest mróz i swieci słonko i tyyyle śniegu dookoła.....echhhh...ale oki, już dość zimy, czekam na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz lubie wiosne, bo slonce daje kopa energetycznego i moge szalec za monterem,buhahahahaha. Kornik-szalonka i ja to twoje najwieksze fanki,pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
a u mnie słońca dziś nie było:( ale już nie smutam, bo znów będziecie się martwili.....:D Magda, kiedy dzwonisz do Montera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swoim czasie szalonko, w swoim czasie.Najpierw troche pomedytuje i nastroje sie na odpowiednie fale hihihihi.Co za facet,mniaaaaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
noooo...najwierniejsze od lat.....od sławnej imprezy:P jak biegłam za samochodem w trampkach....i wino i Magdy...i jak śpiewaliśmy przy stole...to były czasy, pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze wciaz przed nami szalonka!!!Glowa do gory, jeszcze bedziemy spiewac pijackie piosenki w swietle ksiezyca, a wszystkie psy w okolicy razem z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to były piękne dni to były piękne dni... lallala... i jeszcze jeden i jeszcze raz :D zostawiłaś jednego trampka w aucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
wiesz jak to z trampkami, oby brzydko nie pachniał:P a nie znalazłeś kolczyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden kolczyk, jeden trampek i nie wiem co ta koszulka robila pod siedzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
yyyyyyyy....ech z Ciebie to jednak szalony chłopiec:) wiedziałam z kim mam się na imprezy wybierać.... ........ja znalazłam srebrny widelec, chyba od Twojego kompletu Magda, widzisz Kornik chciałam się bronić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
na szczęście tapicerki skórzanej nie masz, więc się łatki ponaszywa.....truskaweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
więc co? wisionki? chmurki? Kaczor Donald:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja to mało taneczna jestem.....a dziś tym bardziej......zaproś Montera na jakieś Trzasko Disco! nie nie...lepiej tak wiesz, grzecznie na kawę..... jutro zadzwonisz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×