Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Szalonko-a dlaczego tak?Nie chcesz?Czy chcesz a ni ema na kim oka zawiesic? Wiecej szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniku-dziekuje ale nie skorzystam, co do diet-nie ma mowy.Brrr, wole ruch na swiezym powietrzu, rowerek i milosc..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
miłośc działa najlepiej, lepiej niż wszelkie diety:)....nie ma bo jestem uparciuchem...nic na siłę...hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosc miloscia, alle wiecie co gdzies wyczytalam? Codziennie wychodz z domu tak, jakbys szla/szedl na najwazniejsza randke w swoim zyciu. Spodobalo mi sie, a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
powiem...;) same kurduple...dobre dobre, coś w tym jest. żart żartami, ale....wiosna idzie i czas się porządnie zrozejrzeć nie? ....zimo mijo a ja niczyjo....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
wiem, że fajna, dlatego nie ma co z byle kim się zadawać, czekam na księcia;) Kornik nie dołuj:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ? a co widać że podkop robie ? :P księcia ? hmm a czy to wszyscy już nie wymarli ? podobno ino pare żab zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie bojowe zadanie !!! bo stańczyk i ja to ropuchy :D cza nas pocałować hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ttylko jak całować przez internet...? wiem, nie ma ideału.....niestety..... stańczyk...przedstaw się, zainteresuj sobą...prześlij cv podanie i list motywacyjny;-) pamiętaj rozmowakwalifikacyjna w Warszawie ( nie zwracam kosztów podróży), ale zapewniam-warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kornik zniknal. Jakto to bylem ja?!?! Calowac przez internet-hmmm, zawsze to nowe doznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
????? jestem jestem, tylko milon rzeczy tytaj robię (włącznie z nauka angielskiego:) Kornik, nie śpij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moja szefowa pyta sie:czy pani kiedys dorosnie?!?!?!pomysli powaznie o zyciu? Ble, ble.Nigdy kocham byc wiecznym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
osz Ty!! nie?????? to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jakoś takoś mi oczęta same lecą... kto mi zaśpiewa kołysankę na dobranoc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja jestem dzieckiem.....jeszcze mnie czasem sprzedawcy o dowód proszą, (gdy po wino gnałam Kornikowi ostatnio....też mnie prosili, datego tak sie spóźniłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie blaznow, bo sama czesto tak sie czuje, rozbawiam wszystkich wokolo, a jak mam dola to nikt nie wierzy-ty masz dola?przestan, znowu nas wkrecasz. Jak mowie ze niekiedy czuje sie jak meduza-samotna i wyrzucona na brzeg, wszyscy w pracy leja ze smiechu.Buhahahaha.Blazen to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Teraz o Tobie pomyślałem i o dzień Twój zapytałem >>>Podaj rękę temu, kto koło Ciebie stoi, nawet, jeśli Go nie znasz, lub nie jest Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalonka-lepiej byc wiecznym dzieckiem niz ponurakiem i nudnym gburem.Tak wlasnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×